خبر

 • تک بورد - کارت بدهی جدید Google Pay به شما امکان می دهد پولی را که مردم برای شما می فرستند در واقع هزینه کنید

  کارت بدهی جدید Google Pay به شما امکان می دهد پولی را که مردم برای شما می فرستند در واقع هزینه کنید
  20 روز و 11 ساعت قبل

  کارت بدهی مجازی به شما امکان می دهد از انتقال پول به یک حساب بانکی صرف نظر کنید.
  در اوایل سال جاری ، Google Google Pay موجود را منفجر کرد و با یک کد کد جدید شروع به کار کرد که دارای محدودیت های بیشتر و ویژگی های کمتری بود. در حال حاضر ، این شرکت بالاخره شروع به اضافه کردن ویژگی هایی در بالای این سرویس محروم کرده است که از بازگشت کارت نقدی شروع می شود. طبق گزارش جدیدی از 9to5Google (به نظر نمی

  علاوه بر قابلیت ضربه و پرداخت NFC ، Google Pay همچنین دارای یک پرداخت P2P است که به شما امکان می دهد با افراد دیگر پول مبادله کنید. استخر برای ارسال و دریافت این پول موجودی Google Pay شما است و قبلاً راه اصلی صرف این موجودی انتقال آن به خارج از Google Pay و به حساب بانکی بود (البته این روش پرداخت در فروشگاه Play و Google نیز هست فروشگاه سخت افزار). این خوب کار می کرد و اگر مستقیماً به حساب بانکی واریز شود ، هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. فقط چند ضربه اضافی بود و انتقال آن چند روز طول کشید. کارت جدید Google Pay یک کارت نقدی Visa مجازی است که می توانید آن را به عنوان کارت NFC تنظیم کنید ، بنابراین اکنون صرف هزینه ای که دوست شما برای شما ارسال کرده آسان است (و احتمالاً سریع است) همانند تنظیم تراز Google Pay به اندازه کارت NFC و ضربه زدن روی تلفن در برابر پایانه پرداخت فروشگاه.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر Google Pay جدید همه اشتباهات Google Allo را تکرار می کند در طول تاریخ آشفته NFC پرداخت Google - شامل Google Wallet 2011 ، Android Pay 2015 ، Google Pay 2018 ، و اصلاح بزرگ 2021 - تقریباً همه چیز قبلاً انجام شده است. این کارت تعادل Google Pay بسیار شبیه Google Wallet Card (2013-2016) است که به شما امکان می دهد موجودی P2P خود را در فروشگاه ها خرج کنید. اگرچه این یک قطعه پلاستیکی فیزیکی بود و در مورد NFC کار نمی کرد. کارت تراز Google Pay فقط NFC است و علی رغم نام ، یک کارت فیزیکی نیست.

  حداقل ، هنوز کارت فیزیکی نیست. بخشی از طرح جدید Google Pay شامل برنامه هایی برای یک حساب بانکی Google است که قرار است امسال امسال راه اندازی شود. این حساب ها با نام "Google Plex" (با Googleplex یا این Plex اشتباه گرفته نشوند) ، "حساب های بانکی دیجیتال" تمام عیار هستند که با مشارکت انواع بانک ها و اتحادیه های اعتباری ساخته شده اند. اگر واقعاً قرار است افراد از این موارد به عنوان حساب های اصلی خود استفاده کنند ، دشوار است تصور کنید نوعی Google Card فیزیکی بازگشت احتمالی نداشته باشد.

  اگر به کارت تعادل Google Pay علاقه دارید ، ظاهراً آنجا وجود دارد به زودی راهی برای درخواست آن از طریق برنامه خواهد بود.

خبرهای دیگر از اسباب