خبر

 • تک بورد - پشتیبانی از روتر OnHub در سال 2022 پایان می یابد. گوگل در عوض به کاربران Nest Wifi اشاره می کند

  پشتیبانی از روتر OnHub در سال 2022 پایان می یابد. گوگل در عوض به کاربران Nest Wifi اشاره می کند


  1 ماه قبل

  روترها کار نمی کنند، اما اکثر عملکردها خاموش می شوند.
  اگر هنوز از روتر Google OnHub استفاده می‌کنید، Google از شما می‌خواهد که بدانید به پایان خط نزدیک می‌شوید. به گفته پلیس Android، این شرکت به دارندگان OnHub ایمیل زده است تا به آنها اطلاع دهد که پشتیبانی از روتر در 19 دسامبر 2022 به پایان می رسد. روتر پس از آن تاریخ همچنان در سطح اولیه کار خواهد کرد، اما سرویس های پیشرفته و پیکربندی روتر از

  مطالعه بیشتر

  بررسی Google OnHub—اسب تروجان خانگی هوشمند Google یک جهش ایمانی 200 دلاری است

  در ایمیلی که برای کاربران OnHub ارسال می کند، Google همچنین 40 درصد تخفیف بر روی سخت افزار Nest Wifi برای افرادی که می‌خواهند OnHub خود را با یک روتر Google دیگر جایگزین کنند.

  OnHub همیشه در مجموعه سخت‌افزار Google کمی پرت بوده است. این دستگاه با عملکرد متوسطی عرضه شد و هرگز چندان انعطاف‌پذیر یا قابل تنظیم نبود، و تنها یک سال پس از راه‌اندازی با Google Wifi (در حال حاضر Nest Wifi) جایگزین شد. آداپتورهای اولیه OnHub همیشه می‌توانند روتر قدیمی‌تر را به‌عنوان یک روتر یا ماهواره در تنظیمات مدرن Google یا Nest Wifi خود ادغام کنند، اما احتمالاً وقتی پشتیبانی Google یک سال بعد پایان می‌یابد، این عملکرد از بین خواهد رفت.

  که Google می‌تواند یک روتر قدیمی اما کاملاً کاربردی بگیرید و بخش‌های بزرگی از عملکرد آن را خاموش کنید، یکی از نقاط ضعف سخت‌افزار شبکه است که از شما می‌خواهد برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید یا از یک برنامه برای مدیریت آن استفاده کنید. در حالی که اکثر روترهای مش پیشرفته در این مسیر حرکت می کنند، پیشنهادات Asus، Netgear، Linksys و دیگران حداقل نوعی رابط مدیریت وب را حفظ می کنند تا در صورت قطع پشتیبانی یا توقف وجود آن شرکت ها، بتوانید به انجام وظایف پیکربندی اولیه ادامه دهید. سیستم‌های مش مانند Nest متعلق به Google و Eero متعلق به آمازون، پیکربندی ساده، قیمت مقرون به صرفه و سهولت استفاده را ارائه می‌دهند که این محصولات پیشرفته‌تر همیشه نمی‌توانند مطابقت داشته باشند، اما نقطه ضعف آن این است که سازنده روتر شما ممکن است تصمیم بگیرد که این کار را انجام دهد. وقت آن است که یک روتر جدید تهیه کنید، خواه با روتر قبلی مشکل دارید یا نه.

  تصویر فهرست شده توسط رون آمادئو


  تگ ها:

  پشتیبانی , روتر , onhub , 2022 , پایان , یابد. , گوگل , کاربران , nest , wifi , اشاره


  v 8
خبرهای دیگر از گجت ها