خبر

 • تک بورد - پس از ماه‌ها جنگ، اپل موعد مقرر را از برنامه‌های بازگشت خود به دفتر خارج می‌کند

  پس از ماه‌ها جنگ، اپل موعد مقرر را از برنامه‌های بازگشت خود به دفتر خارج می‌کند


  1 ماه قبل

  افزایش موارد ویروس و نوع جدید دلایل ذکر شده بودند.
  این مسیری دشوار برای برنامه‌های بازگشت اپل به دفتر بوده است. طبق گزارش بلومبرگ، طی چند ماه گذشته، توقف‌ها و شروع‌های متعددی را گزارش کرده‌ایم، اما به نظر می‌رسد این غول صنعت به سخت‌ترین توقف خود رسیده است.

  ادامه مطلب

  Apple سیاست جدیدی برای کار از خانه دارد، اما هنوز آن چیزی نیست که کارمندان می‌خواهند. طبق یادداشتی که تیم کوک برای کارمندان اپل ارسال کرده است، بازگشت این شرکت- تاریخ ورود به دفتر (که آخرین بار در 1 فوریه چند هفته پیش تعیین شده بود) یک بار دیگر به تعویق افتاد - اما این بار، به "تاریخی که هنوز مشخص نشده است" به تعویق افتاده است. تا این مرحله، تاخیرهای قبلی هدف جدیدی را تعیین کرده بود. این بار اینطور نیست

  کوک در این یادداشت نوشت که این تاخیر به دلیل "افزایش موارد ابتلا در بسیاری از نقاط جهان" و همچنین "ظهور گونه جدیدی از ویروس" است. او تغییر در برنامه ها را به عنوان یک تاخیر، اما نه لغو توصیف کرد. او اضافه کرد که کارمندان حداقل چهار هفته قبل از تاریخ جدید بازگشت به دفتر اخطار دریافت خواهند کرد.

  او همچنین گفت که اپل به هر کارمند 1000 دلار پاداش می دهد. اگرچه این پول برای کمک به آنها در "فضای کار خانگی" در نظر گرفته شده است، کوک اضافه کرد که این پول "می تواند هر طور که صلاح می دانید استفاده شود." این جایزه همچنین به کارگران خرده‌فروشی تعلق می‌گیرد، و کوک گفت که این جایزه "در حمایت از تعهد ما به محیطی انعطاف‌پذیرتر است."

  اپل تا به امروز در رد طولانی‌مدت تهاجمی‌تر عمل کرده است. ، گزینه های کاملاً از راه دور نسبت به بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ فناوری با حضور عمده در سیلیکون ولی.

  در حالی که توییتر و دیگران سیاست های جدیدی را پس از COVID-19 اجرا کردند که در بسیاری از موارد می تواند اساساً به کارمندان اجازه دهد از خانه کار کنند. به طور دائم، رهبری اپل برای یک مدل ترکیبی فشار آورده است: برخی از روزها را می‌توان در دفتر سپری کرد، اما کارمندان می‌توانند روزهای خاصی در هفته و همچنین کمک هزینه سالانه روزهای کار از خانه را بگذرانند.

  < p> گروهی از کارمندان در شرکت سازماندهی شده اند تا سیاست های بلندمدت سهل گیرانه تری را اعمال کنند. در برخی موارد، کارکنان فقط می‌خواهند بتوانند زمان بیشتری را برای مراقبت از کودک، سلامت روان شخصی یا دلایل دیگر در خانه بگذرانند. اما در برخی دیگر، افراد می‌خواهند به خارج از شهرهای گران‌قیمتی که بزرگترین دفاتر اپل در آنجا واقع شده‌اند، نقل مکان کنند.

  چالش‌هایی که اپل با آن‌ها مواجه است منحصر به فرد نیستند. سایر شرکت‌های بزرگ فناوری نیز بارها برنامه‌های بازگشت به دفتر خود را به تعویق انداخته‌اند و در حال حاضر، بسیاری از کارمندان شرکت‌هایی مانند اپل و مایکروسافت هنوز کاملاً از راه دور کار می‌کنند. این دیگر به نظر نمی رسد که در چند ماه آینده به شکل قابل توجهی تغییر کند.


  تگ ها:

  ماه‌ها , موعد , مقرر , برنامه‌ , بازگشت , دفتر , خارج , می‌کند


  v 5
خبرهای دیگر از گجت ها