اینتل سالهاست کار می کند تا وارد بازار کارت گرافیک های سطح بالا شود تا با Nvidia و AMD ">

خبر

 • تک بورد - پردازنده های گرافیکی Arc اینتل در اوایل سال 2022 با GeForce و Radeon رقابت خواهند کرد

  پردازنده های گرافیکی Arc اینتل در اوایل سال 2022 با GeForce و Radeon رقابت خواهند کرد
  3 روز و 13 ساعت قبل

  "کیمیاگر" اولین پردازنده گرافیکی بازی اختصاصی اینتل خواهد بود.
  اینتل سالهاست کار می کند تا وارد بازار کارت گرافیک های سطح بالا شود تا با Nvidia و AMD رقابت کند و امروزه این تلاشها نامی پیدا کرده است: Intel Arc (نباید با Intel Ark اشتباه گرفته شود ، سایتی که در آن در مورد شماره مدل های غیر قابل رمزگشایی اینتل به کمک نیاز دارید). اولین محصولات Arc در "سه ماهه اول 2022" منتشر می شوند و بر اساس G

  خواندن بیشتر

  اولین پردازنده گرافیکی مجزا اینتل در 20 سال گذشته فقط برای سازندگان نصب شده است ،

  اولین کارت های Arc پیگیری انواع DG1 خواهد بود-کارتی که فقط برای سازندگان سیستم منتشر می شود-که عملکرد بسیار مشابه نسخه GDDR5 Nvidia قدیمی و ارزان قیمت GeForce GTX 1030. ما هنوز مشخصات فنی هیچ یک از کارت های Arc مبتنی بر کیمیاگر را نداریم ، اما تریلر اینتل پشتیبانی پشتیبانی شده از ویژگی های GPU مدرن مانند واقعی را نشان داد ردیابی اشعه زمان و "AI Accelerated Super Sampling" که با فناوری های ارتقاء Nvidia DLSS و AMD FidelityFX رقابت خواهد کرد. این تریلر همچنین نشان داد Arc silicon بازی های واقعی (اگر قدیمیتر) مانند Forza Horizon 4 و Metro Exodus اجرا می کند.

  تبلیغات

  اینتل برای نشان دادن تعهد خود به بازار گرافیکی مجزا ، چندین نام رمز گرافیکی دیگر را اعلام کرد که جانشین Alchemist می شوند. در سالهای آینده ، از جمله "Battlemage" ، "Celestial" و "Druid" (به ترتیب حروف الفبا و موضوع فانتزی بالا توجه کنید).

  Arc نمایانگر اولین اجرای جدی اینتل در GPU بازی است بازار ، اما این شرکت از صفر شروع نمی کند. این شرکت چندین دهه تجربه در زمینه نوشتن و به روز رسانی درایورهای گرافیکی دارد و عادت دارد بسته های درایور "پایدار" و درایورهای بتا را با پیشرفت هایی برای بازی های خاص ، مانند AMD و Nvidia منتشر کند. و در حالی که در GPU های یکپارچه AMD در APU های Ryzen خود را از بین نمی برد ، گرافیک Intel Iris Xe در لپ تاپ های نسل 11 Core در واقع می تواند بسیاری از بازی ها را با کیفیت 1080p یا 720p اجرا کند.

  ما نمی خواهیم هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد عملکرد ، قیمت و یا در دسترس بودن کارت های Arc ندارید ، اما اگر کمبود GPU فعلی تا اوایل سال 2022 ادامه یابد ، این یک فرصت منحصر به فرد برای اینتل ایجاد می کند - گیمرهایی که مایل به دستیابی به هر پردازنده گرافیکی مناسب هستند ، بیشتر خواهند بود. تمایل دارند از کارت Intel بیشتر از آنچه ممکن است باشد استفاده کنند. حتی کارتهای نسبتاً بی کیفیت مانند RTX 3060 انویدیا و 6600 XT AMD به سرعت در بازار فعلی به فروش می رسند ، بنابراین تا زمانی که Alchemist رایانه شما را آتش نزند ، شانس موفقی برای موفقیت دارد.

خبرهای دیگر از ابزارها