خبر

 • تک بورد - پاک کردن داده های انبوه در دستگاه های My Book باعث اخطار Western Digital می شود

  پاک کردن داده های انبوه در دستگاه های My Book باعث اخطار Western Digital می شود
  10 روز و 10 ساعت قبل

  سازنده دستگاه ذخیره سازی به مشتریان توصیه می کند My Books خود را از اینترنت ASAP جدا کنید.
  Western Digital ، سازنده محبوب ترین دیسک های سخت خارجی My Disk ، به مشتریان توصیه می کند تا اطلاع ثانوی دستگاه های خود را از اینترنت جدا کنند در حالی که مهندسان شرکت سازش های غیرقابل توجیهی را بررسی می کنند به طور کامل داده های دستگاه های سراسر جهان را پاک می کند.

  در این بخش از انجمن پشتیبانی Western Digital ، حوادث گسترده پاک کردن دیسک آشکار شد.

  تمام داده های من از بین رفته است

  "من یک WD mybook زنده به شبکه محلی خود متصل کرده ام و سالها خوب کار کردم ، "شخصی که موضوع را شروع کرده است نوشت. "من تازه دریافتم که به طریقی همه داده های موجود در آن امروز از بین رفته است ، در حالی که فهرست ها اما خالی به نظر می رسند. قبلاً حجم 2T تقریباً کامل بود اما اکنون ظرفیت کامل را نشان می دهد. "

  سایر کاربران My Book به سرعت به مکالمه پیوستند تا گزارش دهند که آنها نیز دقیقاً همان چیز را تجربه کرده اند. یکی از کاربران به زودی پاسخ داد: "همه داده های من نیز از بین رفته است." "من کاملاً بدون آن داده ها screw سال از آن عصبانی شده ام."

  چندین کاربر گزارش دادند که از دست دادن داده همزمان با تنظیم مجدد کارخانه است که در دستگاه های آنها انجام شده است. یک نفر یک لاگ ثبت کرد که رفتار غیرقابل توجیهی را نشان می دهد که در روز چهارشنبه رخ داده است:

  23 ژوئن 15:14:05 MyBookLive factoryRestore.sh: اسکریپت شروع: ژوئن 23 15:14:05 خاموش کردن MyBookLive [24582]: خاموش کردن برای راه اندازی مجدد سیستم 23 ژوئن 16:02:26 MyBookLive S15mountDataVolume.sh: شروع اسکریپت: شروع 23 ژوئن 16:02:29 MyBookLive _: pkg: wd-nas 23 ژوئن 16:02:30 MyBookLive _: pkg: networking-general Jun 23 16:02:30 MyBookLive _: pkg: apache-php-webdav ژوئن 23 16:02:31 MyBookLive _: pkg: تاریخ-تاریخ 23 ژوئن 16:02:31 MyBookLive _: pkg: هشدارها 23 ژوئن 16:02: 31 MyBookLive logger: hostname = MyBookLive 23 ژوئن 16:02:32 MyBookLive _: pkg: admin-rest-api

  "من معتقدم این مقصر دلیل این اتفاق است ... هیچ کس حتی برای استفاده در خانه نبود این شخص در این زمان ارسال می کند. "

  تبلیغات

  My Book یک دستگاه ذخیره سازی محبوب برای مصرف کنندگان و مشاغل است. این رایانه به طور معمول از طریق USB به کامپیوتر متصل می شود ، اما همچنین می توان از راه دور به آن دسترسی داشت تا کاربران بتوانند به داده ها دسترسی پیدا کنند یا تغییرات پیکربندی ایجاد کنند. دستگاه های My Book از سرویس ابری My Book Live برای دسترسی از راه دور استفاده می کنند. موضوع تالار گفتمان پشتیبانی اولین بار توسط Bleeping Computer گزارش شد.

  اکنون ارتباط خود را قطع کنید

  وسترن دیجیتال در وب سایت خود به مشتریان توصیه کرد برای جلوگیری از حملات بعدی در حالی که شرکت پاک سازی گسترده را بررسی می کند ، My Books خود را قطع کنید. در یک ایمیل ، مقامات وسترن دیجیتال نوشتند:

  این حادثه تحت تحقیقات فعال وسترن دیجیتال است. ما هیچ نشانه ای از نقض یا به خطر انداختن سرویس ها یا سیستم های ابری Western Digital نداریم.

  ما تشخیص داده ایم که برخی از دستگاه های My Book Live توسط یک عامل تهدید به خطر افتاده اند. در برخی موارد ، این سازش منجر به بازنشانی کارخانه شده است که به نظر می رسد تمام داده های دستگاه را پاک می کند. دستگاه My Book Live آخرین به روزرسانی سیستم عامل خود را در سال 2015 دریافت کرد.

  در این زمان ، ما به مشتریان توصیه می کنیم برای محافظت از داده های خود در دستگاه ، دستگاه های My Book Live خود را از اینترنت جدا کنند.

  ما بیانیه زیر را برای مشتریان خود صادر کرده ایم و در صورت وجود به روزرسانی های این موضوع را ارائه خواهیم داد: https://community.wd.com/t/action-required-on-my-book-live-and- my-book-live-duo / 268147

  محدود بودن اطلاعات موجود در حال حاضر تعیین علت ایجاد این تخریب گسترده اطلاعات را دشوار می کند. توصیه وسترن دیجیتال برای قطع اتصال دستگاه در حالی که تحقیقات ادامه دارد موجه است و کاربران باید در اسرع وقت آن را دنبال کنند.

  در این میان ، کاربران کتاب من در تلاشند تا سختی های ناشی از این حادثه را مدیریت کنند.

  "بسیار ترسناک و ویرانگر است که کسی بدون اجازه از کاربر نهایی اجازه بازگرداندن کارخانه به درایو من را بدهد" ، "من بلافاصله به درمان این مسئله احتیاج دارم زیرا این کار هزینه زیادی را برای من متحمل شده است."

خبرهای دیگر از اسباب