خبر

 • تک بورد - ویژگی های تلویزیون گوگل سرانجام با پشتیبانی چند کاربر جدید منطقی به نظر می رسد

  ویژگی های تلویزیون گوگل سرانجام با پشتیبانی چند کاربر جدید منطقی به نظر می رسد
  13 روز و 7 ساعت قبل

  توصیه های محتوا و لیست تماشا در نهایت برای هر کاربر شخصی می شود.
  پس از راه اندازی در اکتبر سال گذشته ، سرانجام Google TV یکی از درخواست شده ترین ویژگی های خود را دریافت کرد: پشتیبانی از مشخصات چند کاربر.

  Google TV اصلاح و تغییر نام سیستم عامل Android TV Google است. مشخص نیست که قوانین سختی وجود دارد یا خیر ، اما به نظر می رسد مارک Android TV در نسخه 9 برای دستگاه های تجاری متوقف می شود ، و برای دستگاه های مبتنی بر Android 10 و تلویزیون های هوشمند ، سیستم عامل "Google" نامیده می شود تلویزیون " به جای شبکه معمول نمادهای برنامه پخش ، Google TV نمایش ها را در صفحه اصلی نمایش می دهد و موارد مهم - محتوا - را اولویت بندی می کند و از کدام سرویس از آن استفاده می کند. مشکلی که در رویکرد توصیه Google TV وجود دارد این است که سیستم یک سال کامل بدون پشتیبانی از نمایه سپری شده است ، بنابراین هر کاربر تلویزیون بر روی لیست محتوای توصیه شده تأثیر می گذارد.

  تبلیغات

  با پشتیبانی چند کاربر ، Google TV صفحه اصلی بالاخره معنا پیدا می کند پخش یک بچه از خیابان کنجد با جریان بزرگسالان بازی Squid Game منافاتی نخواهد داشت. کاربران توصیه های خود را دریافت خواهند کرد. پشتیبانی چند کاربره همچنین به این معنی است که لیست تماشای تلویزیون Google برای کاربران جداگانه پیگیری می شود. علاوه بر این ، نمایه ها از طریق دستیار Google به داده های شخصی حساب Google خود دسترسی پیدا می کنند ، بنابراین می توانید مواردی مانند "تقویم من را نشان دهید" را بخواهید و نتیجه مربوطه را دریافت کنید.

  TV TV بزرگنمایی/حالت "TV TV" Google TV.Google < p> با پشتیبانی نمایه ، Google همچنین حالت محیط Google TV را ارتقا می دهد ، که در حالی که تلویزیون بیکار است با اطلاعات شخصی سازی شده بیشتر نشان داده می شود. گوگل می گوید: "از آخرین امتیاز بازی تا آب و هوا ، اخبار و موارد دیگر ، تلویزیون شما را از اطلاعاتی که بر اساس نمایه شما هستند مطلع می کند. شما حتی می توانید از میانبرهای روی صفحه برای حرکت به عکس های خود یا شروع پخش موسیقی و پادکست های شما تنها با یک کلیک. "

  حالت محیط فعلی فقط در ایالات متحده است ، اما گوگل می گوید پشتیبانی از نمایه ها به طور جهانی در دستگاه های Google TV از Sony ، TCL و نسخه جدید پخش می شود. Google Chromecast به زودی.

خبرهای دیگر از ابزارها