خبر

 • تک بورد - ویژگی جدید برنامه تلفن همراه Netflix امکان مشاهده ویدئوهای نیمه بارگیری شده را فراهم می کند

  ویژگی جدید برنامه تلفن همراه Netflix امکان مشاهده ویدئوهای نیمه بارگیری شده را فراهم می کند
  26 روز و 5 ساعت قبل

  این اولین باری نیست که تغییرات Netflix ابتدا به Android وارد می شود ، بعداً iOS.
  چند سالی است که توانایی بارگیری فیلم ها به طور کامل در دستگاه تلفن همراه یکی از ویژگی های ناشناخته Netflix و سرویس های مشابه است ، اما این تجربه بدون ناامیدی نبوده است. به روزرسانی جدید برنامه تلفن همراه Netflix یکی از این چالش ها را هدف قرار داده است.

  بیشتر بخوانید حالت آفلاین جدید Netflix به شما امکان می دهد نمایش ها را بارگیری کنید ، آنها را به صورت آفلاین تماشا کنید از امروز ، کاربران تلفن یا رایانه لوحی Android در نسخه 7.64 یا بالاتر قادر به مشاهده مشاهده بارگیری فیلم در برنامه تلفن همراه Netflix هستند حتی اگر آن فیلم باشد بارگیری در دستگاه خود به پایان نرسیده است. پست اتاق خبر این شرکت که ویژگی جدید را اعلام می کند ، می گوید این مورد برای شرایطی در نظر گرفته شده است که "Wi-Fi غیر قابل اعتماد یا یک طرح داده حداکثر" از بارگیری کامل یک فیلم جلوگیری می کند.

  بنابراین اگر قبل از پرواز ساحل به ساحل سعی داشتید فیلمی را در Wi-Fi فرودگاه بارگیری کنید اما قبل از سوار شدن فقط به 80 درصد رسیده اید ، اکنون می توانید حداقل منتظر یک فیلم از فیلم باشید فرصت برای پایان بارگیری. هنگامی که مجدداً به یک اتصال قابل اعتماد دسترسی پیدا کردید ، بارگیری می تواند از همان جایی که متوقف شده است شروع شود ، حتی اگر شروع به تماشای ویدیو در این دوره کنید. هر پرونده کاملاً بارگیری شده.

  این ویژگی در حال حاضر فقط در دستگاههای Android در دسترس است ، اما Netflix VP از نوآوری در محصول Keela Robison می نویسد که Netflix "آزمایشات خود را در iOS در ماههای آینده آغاز خواهد کرد" ویژگی بارگیری هرگز در وب دسک تاپ در دسترس نبود و این مورد در اینجا باقی مانده است.

  این اولین باری نیست که Android برای اولین بار درمورد یک ویژگی برنامه Netflix برای تلفن همراه تلاش می کند. Netflix چند سال بعد از ویژگی اصلی بارگیری ، "بارگیری های هوشمند" را معرفی کرد. این اضافات جدید پس از تماشای آن ، ضمن بارگیری خودکار قسمت بعدی به ترتیب ، یک قسمت تلویزیونی را حذف کرد. خیلی دیرتر به iOS آمد. و سپس "بارگیری برای شما" وجود داشت ، ویژگی ای که به صورت خودکار محتوایی را بارگیری می کند که براساس مشاهده قبلی شما توصیه می شود.

  بارگیری ها برای شما هنوز فقط در Android در دسترس است ، اما Netflix می گوید آزمایش شروع می شود این ویژگی به زودی در iOS نیز وجود دارد.

  لیست تصاویر توسط رون آمادئو

خبرهای دیگر از اسباب