خبر

 • تک بورد - ویندوز 11 در آستانه انتشار رسمی به کانال Release Preview Insider می رود

  ویندوز 11 در آستانه انتشار رسمی به کانال Release Preview Insider می رود
  24 روز و 9 ساعت قبل

  نسخه نهایی پیش نمایش نشان می دهد که چگونه ارتقاء به رایانه ها ارائه می شود.
  دیروز ، مایکروسافت نسخه نهایی ویندوز 11 را برای Windows Insiders در کانال انتشار پیش نمایش منتشر کرد ، که (همانطور که از نامش پیداست) به طور کلی آخرین نسخه است قبل از انتشار برای عموم ، نسخه اصلی جدید ویندوز را متوقف کنید. تاریخ انتشار رسمی ویندوز 11 5 اکتبر است ، اما مایکروسافت قصد دارد آن را به تدریج در چند ماه آیند

  شماره ساخت در کانال پیش نمایش انتشار 22000.194 است ، همان نسخه در 16 سپتامبر در کانال بتا منتشر شد.

  در حالی که نسخه های بتا و کانال توسعه ویندوز 11 به سادگی بارگیری و نصب می شوند مانند نسخه معمولی Windows Updates ، نسخه موجود در کانال پیش نمایش انتشار ، همان پیام ارتقا را به شما می دهد که وقتی مایکروسافت ارتقاء ویندوز 11 را برای رایانه های شخصی خود ارائه می دهد ، به عموم ارائه می شود. این شامل یک اعلان سیستم است که کاربران می توانند برای اطلاع بیشتر از ویژگی های جدید ویندوز 11 روی آن کلیک کنند و یک پیام به روز رسانی ویژه در Windows Update که به شما این امکان را می دهد تا از ارتقاء ویندوز 11 چشم پوشی کنید و در Windows 10 (در بالا مشاهده شده) بمانید.

  تبلیغات

  ویندوز 10 تقریباً بر روی هر رایانه ای که بتواند ویندوز 7 یا ویندوز 8 را اجرا کند اجرا می شود ، اما ویندوز 11 دارای پردازنده جدید و سخت افزارهای امنیتی سخت افزاری است که سازگاری آن را به شدت محدود می کند. مهمترین مورد نیاز CPU است ، که به طور کلی یک پردازنده نسل هشتم Intel Core (معرفی شده در اواخر سال 2017) یا جدیدتر یا پردازنده نسل دوم AMD Ryzen (معرفی شده در اواسط سال 2018) یا جدیدتر را اجباری می کند. استثنائات معدودی برای پردازنده های قدیمی وجود دارد ، از جمله برای دسکتاپ سرفیس استودیو مایکروسافت - مایکروسافت لیست کامل پردازنده های اینتل و AMD را در سایت مستندات خود دارد.

  اگر رایانه شما می تواند آن را اجرا کند ، Windows 11 شامل یک رابط کاربری تازه شده است که از پروژه شکست خورده مایکروسافت "Windows 10X" نجات یافته است. طراحی مجدد نوار وظیفه ، منوی استارت ، سینی سیستم ، برنامه تنظیمات و Windows Explorer ، و همچنین منوهای راست کلیک و برنامه های داخلی را در سراسر سیستم عامل تغییر می دهد. همچنین برخی از ویژگی های بازی و پیشرفت ها را به زیر سیستم Windows برای لینوکس اضافه می کند ، اگرچه برخی از این موارد به ویندوز 10 ارسال می شوند.

  فهرست بندی تصویر توسط مایکروسافت

خبرهای دیگر از ابزارها