خبر

 • تک بورد - ویندوز 11: بررسی Ars Technica

  ویندوز 11: بررسی Ars Technica
  21 روز و 2 ساعت قبل

  طراحی جدید و جذاب تحت الشعاع رگرسیون ها و الزامات بالای سیستم قرار می گیرد.
  مایکروسافت می خواست همه از ویندوز 10 استفاده کنند.

  https://techbord.com ویندوز 11: بررسی Ars Technica مایکروسافت

  با پذیرش کند مواجه هستیم ویندوز 8 و محبوبیت سرسخت ویندوز 7 ، مایکروسافت ویندوز 10 را برای هر کسی که از هر دو نسخه استفاده می کند به روز رسانی رایگان کرد - این پیشنهاد سالها پیش از نظر فنی منقضی شده بود ، اما تا به امروز ، کلیدهای قدیمی ویندوز 7 و 8 هنوز ویندوز 10 را بدون اعتراض فعال می کنند. این سیستم عامل بعنوان بازگشت به حالت قبلی معرفی شد که برای افرادی که از رابط کاربری تقسیم صفحه نمایش لمسی ویندوز 8 خسته می شوند ، استفاده می شود و در عین حال ویژگی های دوست داشتنی را برای افرادی که رایانه لوحی یا لپ تاپ با صفحه لمسی خریداری کرده اند حفظ می کند.

  ویندوز 10 نیز طولانی مدت خواهد بود. برخی از شرکتها آن را "آخرین نسخه ویندوز" نامیدند-یک پلتفرم بزرگ و پایدار که همزمان کاربران را از تغییر منصرف می کند ، مغازه های عظیم فناوری اطلاعات که در صورت اجازه برای همیشه از ویندوز XP استفاده می کردند و توسعه دهندگان نرم افزار که دیگر نیازی به نگرانی در مورد پشتیبانی از چندین نسل مختلف ویندوز به طور همزمان ندارد. ویندوز هنوز هم می تواند تغییر کند ، اما یک مدل سرویس جدید دوبار در سال می تواند این تغییر را با سرعت کند اما ثابت انجام دهد که همه می توانند از آن پیروی کنند.

  خواندن بیشتر

  مرور: ویندوز 10 بهترین نسخه تا به حال است - پس از برطرف شدن اشکالات

  مایکروسافت در واقع به هدف اصلی خود با ویندوز 10 دست یافت: با هر اندازه ای ، این گسترده ترین و پذیرفته شده ترین نسخه ویندوز از زمان XP است. Statcounter می گوید که تقریبا 80 درصد از تمام سیستم های ویندوز در سراسر جهان از ویندوز 10 استفاده می کنند. نظرسنجی Steam Hardware میزان استفاده از ویندوز 10 را به بیش از 90 درصد می رساند ، که نشان می دهد میزان بیشتری از استقبال در بین علاقه مندان وجود دارد.

  این شماره های خط اول نیاز به زمینه ای دارند. مایکروسافت دهها نسخه مجزا منتشر کرده است که همه آنها ویندوز 10 نامیده می شوند و جدیدترین نسخه ویندوز 10 حداقل به همان نسبت با نسخه ای که در سال 2015 راه اندازی شد تفاوت دارد (مثلاً ویندوز 7 با ویندوز ویستا). اما از لحاظ تئوری ، تقریباً هر رایانه ای با ویندوز 10 نصب شده در نهایت به جدیدترین نسخه به روز می شود و این به مایکروسافت یک پلت فرم بزرگتر و سازگارتر از آنچه در مدت زمان طولانی داشته است می دهد.

  مشکل مایکروسافت این است که دستیابی به یک هدف - همان نسخه ویندوز که تقریباً روی همه رایانه های شخصی اجرا می شود - لزوماً نتایج مورد انتظار مایکروسافت را نداشته است. ویندوز 10 را به اندازه کافی بزرگ کنید ، فکر می کرد ، و توسعه دهندگان تمایل بیشتری برای مهاجرت از برنامه های Win32 قدیمی خود به برنامه های جدیدتر Universal Windows Platform (UWP) و توزیع آسان از طریق فروشگاه مایکروسافت خواهند داشت. و از آنجا که برنامه های UWP قادر خواهند بود نه تنها بر روی رایانه های شخصی بلکه بر روی Xbox و Windows Phone نیز اجرا شوند ، استفاده سریع از ویندوز 10 در صنعت رایانه تحت سلطه ویندوز یک چرخه با ارزش را آغاز می کند که سایر سخت افزارها و نرم افزارهای مایکروسافت را تقویت می کند.

  Advertisement

  خواندن بیشتر

  OneCore برای کنترل همه آنها: چگونه بالاخره Windows Everywhere اتفاق افتاد

  آن قسمت هرگز واقعاً اتفاق نیفتاد. برنامه های UWP هرگز راه اندازی نشد و بازی جدید مایکروسافت برای مرتبط کردن فروشگاه مایکروسافت این است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد هر نوع برنامه ای را که می خواهند به آن ارائه دهند. ایکس باکس ، در حالی که موفق است ، همچنان بر بازی و پخش رسانه تمرکز دارد. و Windows Phone مرده است ، ترکیبی از بی علاقگی کاربران و توسعه دهندگان به دلیل پیامهای گیج کننده و غفلت شرکت ها را به قتل رسانده است.

  و این حداقل بخشی از دلیل آن است که پس از انتشار که پذیرش گسترده به عنوان هدف اصلی ، مایکروسافت نسخه کاملاً جدیدی از ویندوز را منتشر می کند که حتی در رایانه های بیش از 3 یا 4 سال پشتیبانی نمی شود. "پنجره ها در همه جا" بلند پروازانه بود ، اما این رویا مرده است. مایکروسافت تمرکز خود را بر روی ارائه نسخه های محکم برنامه های خود در iOS و Android تغییر داده است و حتی تلفن های امروزی مایکروسافت بیش از هر چیزی که مربوط به ویندوز باشد ، نسخه اندروید با طعم مایکروسافت را اجرا می کنند. نسخه جدید ویندوز بیشتر مشغول مکانهایی است که ویندوز قبلاً در آن قرار دارد و احتمالاً در آنجا خواهد ماند-مشاغلی که از ریسک جلوگیری می کنند ، غنی از پول هستند و امنیت را می شناسند. مطمئناً تغییرات زیادی در مواجهه با کاربر وجود دارد ، اما رایانه های شخصی که ویندوز 11 را اجرا می کنند (حداقل به طور رسمی) باید از طیف وسیعی از مکانیسم های امنیتی در سطح سخت افزار و سیستم عامل پشتیبانی کنند که کاملاً پشتیبانی می شوند اما در ویندوز 10 اختیاری است.

خبرهای دیگر از ابزارها