خبر

 • تک بورد - وان پلاس مدل پایه OnePlus 9 Pro را لغو می کند ، فقط یک نسخه 1069 دلاری را به فروش می رساند

  وان پلاس مدل پایه OnePlus 9 Pro را لغو می کند ، فقط یک نسخه 1069 دلاری را به فروش می رساند
  13 روز قبل

  انتخاب وان پلاس برای فروش نکردن نسخه 969 دلاری ، در واقع 100 دلار افزایش قیمت دارد.
  کمبود تراشه جهانی قربانی دیگری می شود.

  پلیس آندروید گزارش می دهد که وان پلاس مدل پایه OnePlus 9 Pro را برای ایالات متحده لغو می کند. در طی اعلامیه تلفن در مارس 2021 ، وان پلاس گفت این دستگاه با قیمت 969 دلار برای نسخه ای با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی آغاز می شود ، اما این مدل در دسترس نیست. در عوض ، این تلفن در ایالات متحده در حال افزایش قیمت است ، زیرا فقط نسخه 1069 دلاری آن با 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی در ایالات متحده به فروش می رسد.

  OnePlus فروش 1069 دلاری SKU را به موقع آغاز کرد آوریل ، اما نسخه 969 دلاری آن هرگز در ایالات متحده برای فروش قرار نگرفت و هرگز برای پیش خرید بالا نرفت. وان پلاس بیانیه زیر را به پلیس آندروید داد:

  نسخه OnePlus 9 Pro 8x128 GB در ابتدا قرار بود در آمریکای شمالی با قیمت 969 دلار فروخته شود. متأسفانه ، به دلیل محدودیتهای پیش بینی نشده تأمین خاص دستگاههای آمریکای شمالی ، اخیراً نتیجه گرفتیم که دیگر نمی توان این پیکربندی را به ایالات متحده و کانادا ارائه داد. در آمریکای شمالی ، ما برای اطمینان از دسترسی کاربران به بالاترین مشخصات دستگاه ، نسخه 12x256 گیگابایتی را در اولویت قرار می دهیم.

  اظهارات OnePlus مبنی بر "اولویت بندی" گران تر بودن OnePlus 9 Pro نشان می دهد این یک انتخاب توسط شرکت. وان پلاس قول یک تلفن 969 دلاری را داده و اکنون ترجیح می دهد آن را تحویل ندهد. این شرکت قطعاً می تواند تراشه های حافظه RAM و حافظه مناسب را تهیه کرده و هر دو مدل را به صورت کمبود بفروشد ، اما در عوض ، به نظر می رسد از کمبود تراشه بهانه ای برای سوق دادن مشتریان به سمت تلفن گران تر استفاده می کند.

  تبلیغات

  این دومین بار است که وان پلاس معامله ای را که در هنگام راه اندازی وان پلاس 9 قول داده بود تغییر می دهد. پس از راه اندازی ، این شرکت در حالی که برنامه های معروف مانند Chrome را اجرا می کرد ، با دستگاه های مضر روبرو شد. این شرکت گفت که در تلاش است عمر باتری را حفظ کند ، هدفی شایسته ، اما این کار را با جلوگیری از دسترسی برخی از برنامه ها به چهار هسته بزرگ پردازنده انجام داد. گزارشی توسط Anandtech نشان داد که Chrome در برخی آزمایشات 85 تا 75 درصد کمتر از حد نرمال بوده است. از طرف مثبت ، OnePlus پنجره پشتیبانی 9 Pro را به سه سال به روزرسانی سیستم عامل و چهار سال به روزرسانی امنیتی افزایش داد.

  لیست لیست توسط رون آمادئو

خبرهای دیگر از اسباب