خبر

 • تک بورد - هک مایکروویو صفحه کلید تخت را با کلیدهای مکانیکی صفحه کلید جایگزین می کند

  هک مایکروویو صفحه کلید تخت را با کلیدهای مکانیکی صفحه کلید جایگزین می کند


  14 روز و 14 ساعت قبل

  سوئیچ های صفحه کلید حس لامسه بیشتری به این مایکروویو می دهند.
  تا به حال یک مایکروویو با دکمه هایی داشته اید که به درستی کار نکند؟ شاید اگر کلیدها را در زاویه مناسب بزنید، مایکروویو پاسخ دهد. یا شاید، مهم نیست که چگونه آنها را خرد کنید، مایکروویو ساکت می ماند. اگر بتوانید بدون تماس با شرکت تعمیر این مشکل را برطرف کنید و همزمان فشار دادن صفحه کلید مایکروویو را نیز لذت بخش تر کنید؟

  سوئیچ <b>صفحه</b> <b>کلید</b> <b>مکانیکی</b> Kailh Box Black.بزرگ کردن / یک سوئیچ کیبورد مکانیکی سیاه و سفید Kailh Box.Scharon Harding

  Kailh که سوئیچ های کیبورد مکانیکی می سازد، یک توییت برای استفاده هایلایت در سه شنبه به اشتراک گذاشت سوئیچ های خود را که شرکت قبلاً ندیده بود. یکی از کاربران Reddit مقداری Kailh Box Black را آورد تا دوباره مایکروویو خود را قابل استفاده کند.

  چند سوئیچ، سیم، مقوا، و چسب تا حد زیادی کمک می کنند.بزرگ‌نمایی / چند کلید، سیم، مقوا و چسب راه زیادی را طی می‌کنند.gregschlom/Reddit

  کاربر Reddit که توسط gregschlom می‌خواند، نوشت که مایکروویو 9 ساله شروع به خرابی کرد. به‌جای اینکه تا زمانی که تعمیر انجام شود، باقی مانده‌های سرد و دانه‌های پاپ کورن پاک نشده را حل کنند، دستگاه را به کلیدهای Box Black متصل کردند تا ورودی‌ها را انجام دهند. بر اساس تصویر به اشتراک گذاشته شده، سوئیچ های جدید برای افزودن 30 ثانیه، افزودن یک دقیقه، لغو و دسترسی به منوی تنظیمات استفاده می شود.

  gregschlom نوشت که قرار است مایکروویو در این ماه تعمیر شود، اما با این دستگاه اکنون با آن حس مکانیکی لمسی اعطا شده است، آنها مطمئن نیستند که می خواهند به عقب برگردند یا خیر.

  "[H]راستش این است که فشار دادن این سوئیچ ها آنقدر خوب است که مطمئن نیستم بخواهم آن را تعویض کنم. ممکن است فقط چند کلید پرتاب کند و آن را به همان شکل رها کند. D," gregschlom در Reddit نظر داد.

  سرزنش آنها سخت است. صفحه‌کلیدهای مایکروویوهای مدرن اغلب به‌طور قابل ملاحظه‌ای صاف هستند. آنها نرم هستند، سفر کمی دارند یا عملاً هیچ سفری ندارند و برای کار به نوع خاصی از سوئیچ غشایی متکی هستند. و مانند بسیاری از صفحه‌کلیدهای غشایی، سخت است بدانید که آیا دکمه‌ای را فشار داده‌اید، مگر اینکه در مورد مایکروویو، صدای بوق اطمینان‌بخشی را بشنوید.

  اما می‌دانید که در حال فشار دادن یک کلید هستید. با این حال، با یک کلید Box Black، زیرا کلید برای فعال کردن به حدود 60 گرم نیرو نیاز دارد. Kailh سوئیچ ها را به گونه ای طراحی کرد که رقیب Cherry MX Black، یکی از سنگین ترین سوئیچ های Cherry، (از این رو مربع یا "جعبه" که ساقه را احاطه کرده است، محکم تر باشد. مشخصات بیشتر Box Blacks شامل مسافت 3.6 میلی متری و 1.8 میلی متر قبل از سفر است. واضح است که این تجربه با صفحه کلید معمولی مایکروویو شما بسیار متفاوت است.

  اما علیرغم آن حس لامسه که gregschlom هر بار که مقداری غذا را گرم می کند احساس می کند، آنها به یک نکته منفی اشاره کردند: "نکته ای که باید در نظر داشته باشید. اما این است که این سوئیچ‌ها بعد از چند سال استفاده از روغن کاملاً نامطلوب می‌شوند، مخصوصاً زمانی که فرهای فوق‌العاده‌ای مانند این باشد."

  با این حال، ما دوست داریم gregschlom را ببینیم. راهی برای اتصال ایمن چند کلید سبک وزن به سوییچ ها بیابید. Redditor دیگری، redcorerobot، استفاده از یک پوشش انعطاف‌پذیر را برای تمیز نگه داشتن سوئیچ‌ها پیشنهاد کرد.

  redcorerobot همچنین پیشنهاد کرد که پروژه را با استفاده از یک میکروکنترلر برای کار با کنترل‌کننده مایکروویو و جدا کردن پانل جلویی به «بیش از پیش بسازید. یک صفحه کلید مکانیکی با کیفیت خوب در جلو داشته باشید» یا «به آن عملکرد هوشمند بدهید، مانند دستیار خانگی یا حتی فقط یک کتابخانه از زمان‌ها و قدرت‌های از پیش تعیین‌شده، بنابراین می‌توانید یک [دکمه] اختصاصی برای موارد معمول داشته باشید."

  معلوم نیست که آیا Gregschlom به هک کردن مایکروویو خود، تعمیر آن، یا خرید مایکروویو جدید ادامه خواهد داد یا خیر. اما با توجه به اینکه می‌توانید بسته کوچکی از سوئیچ‌های Box Black را با قیمت کمتر از 4 دلار پیدا کنید، می‌توان گفت که آنها راهی برای گرم نگه داشتن غذا در این مدت پیدا کرده‌اند.

  تصویر فهرست‌شده توسط gregschlom/ Reddit


  تگ ها:

  مایکروویو , صفحه , کلید , مکانیکی , جایگزین


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها