خبر

 • تک بورد - هکرهایی که T-Mobile را نقض کردند ، اطلاعات شخصی 49 میلیون پوند را سرقت کردند

  هکرهایی که T-Mobile را نقض کردند ، اطلاعات شخصی 49 میلیون پوند را سرقت کردند
  1 روز و 9 ساعت قبل

  PII شامل نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، SSN و شماره گواهینامه رانندگی است.
  T-Mobile روز چهارشنبه گفت جنایتکاران در آخرین مگا هک اطلاعات شخصی تقریباً 49 میلیون مشتری فعلی ، سابق یا احتمالی را به دست آورده اند. سرورهای آن

  حمل و نقل شامل نام و نام خانوادگی مشتریان ، تاریخ تولد ، SSN ، و گواهینامه رانندگی/اطلاعات ID برای 7.8 میلیون حساب جاری پس از پرداخت است ، یعنی حساب هایی که در پایان هر چرخه صورتحساب صورتحساب می شوند. هکرهای ناشناس داده های مشابه را از بیش از 40 میلیون پرونده متعلق به مشتریان سابق یا احتمالی که قبلاً برای اعتبار از T-Mobile درخواست کرده بودند ، به دست آوردند. -مشتریان پیش پرداخت موبایل نیز به سرقت رفته است. T-Mobile گفت که "اطلاعات اضافی" از تعداد نامشخصی از حسابهای پیش پرداخت غیرفعال نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.

  شرکت مخابراتی تلفن همراه گفت هیچ یک از اطلاعات هک شده شامل اطلاعات مالی مشتری ، اطلاعات کارت اعتباری یا بدهی یا سایر موارد نیست. اطلاعات پرداخت. به جز داده های 850،000 حساب پیش پرداخت ، هیچ یک از داده های تحت تأثیر شماره تلفن یا پین حساب را شامل نمی شود.

  T-Mobile ، که با نقض داده ها در میلیون ها مشتری بیگانه نیست ، گفت که کارشناسان امنیت سایبری را حفظ کرده است. برای کمک به تحقیق در مورد این آخرین هک این شرکت اعلام کرده است که نقطه دسترسی هکرهایی را که برای سرقت سرورها استفاده می کردند ، پیدا کرده و بسته است. شرکت مخابراتی همچنین با نیروی انتظامی هماهنگ کرده است.

  در پاسخ ، T-Mobile گفت: توصیه می کنیم همه مشتریان پس از پرداخت T-Mobile با وارد شدن آنلاین به حساب T-Mobile خود PIN خود را تغییر دهند یا با شماره تلفن 611 با تلفن خود با تیم مراقبت از مشتری ما تماس بگیرند. این احتیاط با وجود این واقعیت است که ما هیچ اطلاعی نداریم که پین ​​های حساب پس از پرداخت به خطر افتاده است. ارائه یک گام اضافی برای محافظت از حساب موبایل خود با قابلیت حفاظت از تسلط بر حساب ما برای مشتریان پس از پرداخت ، که حمل و نقل و سرقت کلاهبرداری حساب های مشتری را دشوار می کند. انتشار یک صفحه وب منحصر به فرد در روز چهارشنبه برای اطلاعات یکجا و راه حل هایی که به مشتریان کمک می کند گام هایی را برای حفاظت بیشتر از خود بردارند.

  کلمه این نقض برای اولین بار در تعطیلات آخر هفته ظاهر شد زمانی که شخصی از حساب توییتر @und0xxed استفاده می کرد و شخصی در انجمن مجرمان سایبری در دسترس بودن میلیون ها موردی را که ادعا می کردند قبلاً منتشر نشده بود ، اعلام کرد. گزارش مادربرد تأیید کرد که این داده ها با مشتریان T-Mobile مطابقت دارد. مادربرد می گوید شخصی که داده ها را می فروشد ادعا می کند که 100 میلیون پرونده در دسترس است.

  معلوم نیست که آیا کسی داده ها را خریداری کرده است یا از این داده ها برای سرقت هویت یا سایر جنایات استفاده می شود. این غیر معمول نیست که داده های سرقت شده در صورت نقض در نهایت به صورت آنلاین منتشر شوند ، بنابراین در دسترس هرکسی است که برای یافتن آن وقت می گذارد.

  در دسترس بودن نظارت رایگان بر اعتبار بهتر از هیچ است ، اما مراحل معنی دارتر تحت تأثیر قرار می گیرد افرادی که می توانند پین ها و گذرواژه های حساب را تغییر دهند و گزینه ذکر شده در بالا را برای ایجاد گذرواژه برای محدود کردن انتقال شماره تلفن به حساب جدید اعمال کنند ، جرمی که معمولاً به عنوان تعویض سیم کارت شناخته می شود. حتی با وجود چنین محافظتی ، تعویض سیم کارت به اندازه کافی خطرناک است و مردم تا آنجا که ممکن است نباید حساب های مهم را به شماره تلفن خود پیوند دهند.

خبرهای دیگر از ابزارها