خبر

 • تک بورد - هزینه 2.1 میلیارد دلار گوگل برای املاک و مستغلات بیشتر شهر نیویورک

  هزینه 2.1 میلیارد دلار گوگل برای املاک و مستغلات بیشتر شهر نیویورک
  13 ساعت و 4 دقیقه قبل

  محوطه میدان هادسون گوگل ترمینال سنت جان را در خیابان 550 واشنگتن اضافه می کند
  Google بار دیگر املاک بیشتری را در شهر نیویورک به تصرف خود درآورد. سه شنبه این شرکت اعلام کرد یکی از ساختمانهایی را که در حال حاضر اجاره کرده است خریداری می کند: گوگل ترمینال سنت جان منهتن در خیابان 550 واشنگتن را به قیمت 2.1 میلیارد دلار خریداری می کند.

  شهر نیویورک دومین پردیس بزرگ گوگل پس از دفتر مرکزی آن در مانتین ویو است و این ساختمان بخشی از 1.7 میلیون فوت مربع "پردیس میدان هادسون" خواهد بود که در حال حاضر چندین بار گسترش یافته است. محوطه میدان هادسون شامل بازار چلسی است که گوگل آن را به مبلغ 2.4 میلیارد دلار خریداری کرده است و اولین فروشگاه خرده فروشی گوگل که در اوایل سال جاری افتتاح شد.

  خواندن بیشتر

  آنچه در داخل آن آمده اولین فروشگاه خرده فروشی گوگل ST. ترمینال جان در سال 1930 یک مرکز قطار باری بود و ساختمان در دهه 60 به یک انبار و در دهه 80 به فضای اداری تبدیل شد. این آخرین بازسازی هنوز در دست ساخت است و مانند بسیاری از ساختمانهای دیگر گوگل ، گوگل قصد دارد آن را به ابلیسک شیشه ای بزرگ با گیاهان و فضاهای بیرونی زیاد تبدیل کند. Google قصد دارد ساختمان را تا اواسط سال 2023 افتتاح کند.

  این یکی از بزرگترین معاملات فضای اداری از زمان شروع همه گیری است. این یک رکورد قابل درک است ، زیرا COVID-19 افراد بیشتری را به سمت کار از راه دور سوق می دهد و بسیاری از آنها علاقه ای به بازگشت به دفتر ندارند. گوگل در پست وبلاگ خود در حال حرکت به این روند اشاره می کند و می گوید: "همانطور که گوگل به سمت رویکرد ترکیبی انعطاف پذیرتری برای کار پیش می رود ، حضور شخصی برای همکاری و ایجاد جامعه بخش مهمی از آینده ما خواهد بود. چرا ما به سرمایه گذاری در دفاتر خود در سراسر جهان ادامه می دهیم. " یکی از صنایع متعددی که همه گیری آن را مختل کرده است ، املاک و مستغلات است ، بنابراین Google در حال خرید کم است.

خبرهای دیگر از ابزارها