"هیچ کس مارک [زاکربرگ] یا جک [دورسی] را به عنوان">

خبر

 • تک بورد - هدف

  هدف "MAGA" "تلفن آزادی" دارای تعداد زیادی پرچم قرمز است
  8 روز و 10 ساعت قبل

  تجزیه و تحلیل: مشخصات خاصی ذکر نشده است ، فروشگاه برنامه "بدون سانسور" فقط به نظر می رسد Google Play.
  "هیچ کس مارک [زاکربرگ] یا جک [دورسی] را به عنوان داور حقیقت در آمریکا انتخاب نکرد" ، مردی را به عنوان گروه پیروزمند اعلام کرد شاخ "با این حال آنها هنوز هم ممنوع كردن رئیس جمهور مستمر را از روی سیستم عامل خود تصور می كردند. اگر رئیس جمهور را سانسور كنند ، هر كسی را سانسور می كنند. تصور كنید اگ

  این زمینه فروش "تلفن آزادی" است ، یک تلفن هوشمند 500 دلاری با هدف جمعیت MAGA. درست همانطور که با Gab ، Parler و Voat دیدیم ، تلفن آزادی آخرین تلاش برای ایجاد یک سیستم فناوری جایگزین برای جمعیت راست است ، اما این بار به جای شبکه های اجتماعی با یک تلفن هوشمند. زمانی که این تلفن در ماه مارس معرفی شد ، عنوان اصلی آن "تلفن ساخته شده برای محافظه کاران. توسط محافظه کاران" بود. این دستگاه توسط اریک فینمن ، "جوانترین میلیونر بیت کوین جهان" توصیف شده است. این تلفن قرار است در ماه آگوست روانه بازار شود.

  ویژگی تنظیم شده در اینجا مربوط به انتظار شما است. این شرکت (که به نظر می رسد "Freedom Phone" نیز نامیده می شود) ادعا می کند که "فروشگاه برنامه غیرقابل تسکینی" ایجاد کرده است که Gab و Parler را به روشی که گوگل و اپل ممنوع نمی کند. "FreedomOS" یک سیستم عامل "اولین گفتار آزاد" است که شرکت ادعا می کند توسعه داده است و این شرکت می گوید این سخت افزار "با بهترین تلفن های هوشمند موجود در بازار قابل مقایسه است". بر اساس اطلاعاتی که تاکنون Freedom Phone منتشر کرده است ، به نظر می رسد تقریباً هیچکدام از آنها درست نیست.

  پرچم های قرمز این گوشی بیشتر از تجمع کمونیست ها است. این وب سایت تقریباً هیچ اطلاعاتی درباره خود دستگاه لیست نمی کند. نام ، تصویر و قیمت در آن وجود دارد ، اما هیچ مشخصات خاصی از هر نوع وجود ندارد. این یک تلفن 500 دلاری است و وب سایت هیچ نشانه ای از آنچه در واقع می خرید نمی دهد. صفحه اول وب سایت طبیعی به نظر می رسد ، اما در هر دکمه ای که باید چیزی مانند "بیشتر بیاموزید" را بنویسید و به جای آن به اطلاعات بیشتری پیوند دهید ، می گوید: "اکنون آن را بخرید". 10 لینک "اکنون بخرید" وجود دارد که در قسمت جلوی وب سایت پراکنده شده و تقریباً هیچ اطلاعات مهمی وجود ندارد. بسیاری از تولیدکنندگان صفحات تیزر ناقصی را برای تلفن های آینده منتشر می کنند ، اما آنها بدون ارائه اطلاعات دقیق تلفن ابتدا قیمت خرده فروشی کامل را از مشتریان دریافت نمی کنند.

  فینمن در واقع در مورد تلفن با The Daily Beast صحبت کرد و اعتراف کرد ظاهرا دستگاه میهن پرستی توسط Umidigi ، یک شرکت فناوری چینی تولید شده است. با در دست داشتن اطلاعات تولید کننده ، بهترین حدس ما این است که این گوشی یک برند Umidigi A9 Pro است که می توانید با قیمت 120 دلار خریداری کنید. بدون لیست مشخصی که تقریباً هر سازنده گوشی هوشمند دیگر روی زمین ارائه می دهد ، این تصور را داریم که سخت افزار با برچسب قیمت مطابقت ندارد.

  تبلیغات

  هرکسی که یک Freedom Phone خریداری کند اساساً انجام آن دید غیب. بهتر است واقعاً به این سازنده تازه کار تلفن اعتماد کنید ، زیرا اگر آنچه را دریافت می کنید دوست ندارید ، دیگر شانس ندارید. در س FAالات متداول آمده است: "اگر دستگاه از قبل باز شده باشد ، در حال حاضر بازگشتی ارائه نمی دهیم." تولیدکنندگان دیگر در پشت محصولات خود ایستاده اند.

  "فروشگاه برنامه غیرقابل قبول" ... فروشگاه Play است؟ فروشگاه "PatriApp" فقط مشتری برنامه Aurora و فروشگاه برنامه Play Store است. Candace Owens این برنامه های Google دارد؟ بنابراین Freedom Phone یا فروشگاه برنامه ای ایجاد نکرده است یا در حال سرقت برنامه های Google است. Anna Khait کشوی برنامه است. اینها بیشتر برنامه های Lineage هستند. این همچنین با Fortnite همراه است؟ Anna Khait

  فراخوانی برخی از تولیدکنندگان کلیدی در چین و تهیه یک تلفن برای آنها کار زیادی نیست ، اما راه اندازی فروشگاه برنامه شخصی خود بسیار دشوارتر است. شما به سیستم حساب ، سرورها و راهی برای آپلود برنامه ها به توسعه دهندگان نیاز دارید و باید سال ها اکوسیستم را فعال نگه دارید. شرکت Freedom Phone ادعا می کند که این کار را انجام خواهد داد و می گوید: "ما فروشگاه برنامه خود را کاملاً بدون سانسور ساختیم. اگر برنامه ای که عشق شما از فروشگاه های اصلی برنامه ممنوع شده است ، همچنان می توانید آن را در سایت ما بارگیری کنید ، زیرا ما این کار را نمی کنیم" برنامه ها را منع کنید ، دوره. "

  شما برنامه ها را ممنوع نمی کنید ، دوره؟ حتی اگر این یک بدافزار ، پورنو یا محتوای غیرقانونی باشد؟

  نکته دوم: در حالی که شرکت Freedom Phone تقریباً هیچ اطلاعاتی در مورد دستگاه ارائه نمی دهد ، شخصیت های مختلف محافظه کار اینترنتی ویدیوهای عملی تلفن را ارسال کرده اند و آن به نظر نمی رسد که شرکت Freedom Phone یک فروشگاه برنامه ایجاد کرده باشد.

  همانطور که توسط میشاال رحمان XDA در توییتر اشاره شده است ، به نظر می رسد فروشگاه "PatriApp" تلفن چیزی بیش از یک فروشگاه Aurora با نام تجاری دیگر نیست ، یک مشتری منبع باز برای فروشگاه Play. این یک فروشگاه برنامه جایگزین مانند F-Droid یا Amazon App Store نیست - Aurora به سرورهای Play Store Google متصل می شود و کاتالوگ برنامه Play Store است. این فقط از یک مشتری جایگزین استفاده می کند. مطمئناً ، ویدیوهایی مانند این ویدیو نشان می دهد که فروشگاه برنامه دارای همه برنامه های اصلی Google Play مانند آنچه شما انتظار دارید مانند YouTube ، Google Photos ، Instagram ، Facebook ، Netflix ، Spotify ، Snapchat و غیره را دارد. امکان اتصال مشتری Open Source Aurora برای اتصال به مورد دیگری غیر از فروشگاه برنامه Google وجود دارد ، اما حضور بسیاری از فروشندگان عمده برنامه نشان می دهد Freedom Phone چنین کاری نکرده است و فقط در فروشگاه Play لوله کشی می کند. تنها توضیح دیگر (و احتمال بسیار کمتر) دزدی دریایی است.

  به نظر می رسد هیچ یک از ارائه دهندگان ویدیو متوجه نشده اند که به فروشگاه Play نگاه می کنند و همه آنها ادعا می کنند که از آزادی "غیرقابل تسخیر" استفاده می کنند فروشگاه برنامه تلفن هیچ کس نسخه ی نمایشی بارگیری یک برنامه ممنوع از فروشگاه گویا بدون سانسور را انجام نداده است. یکی از دلایلی که Freedom Phone می تواند قول دهد هیچ چیزی را سانسور نمی کند این است که فروشگاه Play را کنترل نمی کند.

  تبلیغات

  تا آنجا که برنامه های "سانسور شده" را روی Freedom Phone قرار می دهیم ، به نظر می رسد طرح آن فقط برای بارگیری مجدد آنها. این تلفن همراه با برنامه هایی برای خروجی ها و سرویس های جناح راست مانند Newsmax ، OANN ، Parler و Rumble ارسال می شود. شما نمی توانید هرگز آنها را از طریق مشتری فروشگاه Aurora Play Store به روز کنید ، اما اگر آنها فقط پیوندهای وب باشند ، احتمالاً مهم نیست.

  فینمن می گوید سیستم عامل "FreedomOS" "ما" است ترکیبی از AOSP ، LineageOS ، GrapheneOS و توسعه شخصی ما نیز هست. " به نظر می رسد FreedomOS بیشتر برنامه ها و آثار هنری LineageOS ، بزرگترین توزیع اندروید منبع باز جامعه آندروید را در اختیار داشته است. همچنین می توانید microG را در کشوی برنامه مشاهده کنید که جایگزینی برای سرویس های Google Play برای تلفن های بدون Google است. به طور معمول ، تلفن های Android Google از طریق Google خدمات زیادی مانند موقعیت مکانی ، پیام رسانی فشرده و موارد دیگر را ارائه می دهند و مشتری برای همه اینها خدمات اختصاصی Play است. MicroG یک اجرای مجدد از این API ها است و می تواند آنها را به سرویس دیگری برای چیزی مانند / e / OS ، که سرورهای ابری خاص خود را ارائه می دهد ، انتقال دهد. مشخص نیست که با تلفن آزادی چه خبر است. این فروشگاه Play دارد و می تواند برنامه های Google را بارگیری کند. آیا سرویس ابری جایگزینی وجود دارد؟

  مشکلات زیادی در پرداخت تلفن آزادی پیوسته ارائه دهندگان پرداخت را کنار گذاشته است. Freedom Phone در یکی از تغییرات جریان تسویه حساب برای Freedom Phone ، کد کوپن ها به طور خلاصه روی هم قرار می گیرند و می توانید تلفن را با قیمت 0 دلار به علاوه حمل و نقل دریافت کنید. رون آمادئو

  تماشای وب سایت Freedom Phone طی چند روز گذشته بسیار مهیج بوده است. این شرکت به طور مداوم پردازنده های پرداخت را تغییر داده و چندین بار جریان پرداخت خود را تغییر داده است. جستجوی Archive.org و مقایسه لیست پرداخت راه اندازی وب سایت با لیست فعلی ، داستان جالبی را بیان می کند. Apple Pay ، Google Pay ، Venmo ، PayPal ، Discover و چندین راه حل پرداخت دیگر پشتیبانی شدند و اکنون این سایت فقط روش پرداخت عادی پرداخت آمازون یا Shopify را می پذیرد.

  به دلایلی ، سایت برای مدت کوتاهی تغییر داد کل مراحل پرداخت از Shopify به WooCommerce دوشنبه شب (H / Trelatesatwork) ، و در حالی که Shopify تنظیم شده بود تا فقط یک کد تخفیف واحد را بپذیرد ، WooCommerce چنین نبود. شخصیت های محافظه کار Myriad در حال حاضر این تلفن را با کد تخفیف 50 دلاری سفارشی تحت فشار قرار می دهند و با استفاده از چند حدس آسان (MAGA ، Trump2024 و غیره) ، چند خریدار باهوش توانستند کوپن های شدید انجام دهند و 500 دلار دریافت کنند. تلفن با قیمت 0 دلار پردازش شد ، فقط 20 دلار هزینه حمل و نقل و حمل و نقل آن به کارتهای آنها تحمیل شد.

  سخت است باور کنیم که این شرکت در واقع تلفنها را با این قیمت ارسال می کند ، اما چند سفارش 20 دلاری را پردازش کرد (از جمله مال ما!) اگر نمایش داده شود ، به شما اطلاع خواهیم داد.

  تصویر لیست شده توسط تلفن آزادی

خبرهای دیگر از اسباب