خبر

 • تک بورد - هدفون های هدایت استخوانی: آزمایش طولانی مدت و بررسی AfterShokz

  هدفون های هدایت استخوانی: آزمایش طولانی مدت و بررسی AfterShokz
  16 روز و 10 ساعت قبل

  بعد از چهار ماه تست ، این موارد را برای پادکست ها دوست داریم - نه برای موسیقی.

  بیشتر بخوانید هدفون بدون هدفون: ما عینک آفتابی بلوتوثی Lucyd Lyte را آزمایش می کنیم در مارس 2021 ، ما عینک آفتابی بلوتوث Lucyd Lyte را آزمایش کردیم - که به طور خلاصه ، یک جفت سایه با هدفون های داخلی گوش است. Lucyd Lyte برش را کاملاً انجام نداده است - بیشتر به این دلیل که بلندگوهای کوچک داخلی آنها تقریباً برای همه اطرافیان به اندازه شما قابل شنیدن است. امروز ، ما قصد داریم نگاهی به دو مدل هدفون هدایت استخوان در بخش نظرات بررسی به ما پیشنهاد دهیم - AfterShokz Titanium و AfterShokz Air.

  ما در اوایل ماه مارس هر یک از تیتانیوم و هوا را خریداری کردیم و ماهها از آن به طور منظم استفاده کردیم. هدفون های هدایت استخوانی قطعاً برای همه مناسب نیستند - اما برای افرادی که به ترکیبی خاص از راحتی ، آگاهی از محیط اطراف و بهبود بهداشتی که ارائه می دهند ، فوق العاده هستند.

  گوش باز و راحت

  اولین سوال هنگام بازبینی محصولاتی مانند تیتانیوم و هوا ، باید به آنها پاسخ دهید "چرا؟" با قیمت 80 دلار ، مدل قدیمی تیتانیوم در مقایسه با گوشواره های بی سیم 40 دلاری Skullcandy بسیار گران است - و فقط اگر مدل جدیدتر AfterShokz Air را بخواهید که 120 دلار در حال حاضر است ، بدتر می شود.

  قرعه کشی بزرگ تیتانیوم و هوا این است که آنها نه به گوش شما می روند و نه به گوش شما می روند. آنها چیزی مانند عینک آفتابی عقب پوشیده شده اند ، یک حلقه در بالای هر گوش قرار دارد و یک باند کوچک در پشت سر قرار دارد. اگر از تعریق گوش نزدیک ترمینال با هدفون های معمولی و / یا هدفون رنج می برید ، این یک راحتی بزرگ و بهداشت است.

  طراحی هدایت استخوان AfterShokz همچنین یک پیشرفت عملکرد قابل توجه برای هر کسی است که نیاز به نگه داشتن دارد. توجه به جهان پیرامون خود. با گوش های بدون مانع ، مکالمه با اطرافیان ، مشاهده علائم مهم ترافیکی هنگام آهسته دویدن یا دوچرخه سواری و موارد دیگر بسیار آسان تر است.

  از طرف تلنگر ، سر و صدای محیط می تواند حواس شما را پرت کند از مطالب شما این مسئله کمتر از آن است که تصور کنید - چیزی در مورد انتقال استخوان صدا را به صورت ادراکی "متمرکز" می کند و ما تشخیص می دهیم که تفاوت بین صوت و محتوای محیط بسیار آسان است ، تمرکز کمی بر روی مورد دوم و نادیده گرفتن مورد اول.

  اگر می خواهید دنیای خارج را مسدود کنید ، هر دو مدل کشتی AfterShokz با شاخه های گوش فوم - اما این باعث می شود که ارزش افزوده طراحی گوش باز آنها کم یا لغو شود. فقط برای کاهش نفوذ با صدای بلند گهگاه - کامیونی که رانده نشده ، سگی در حال پارس است یا مکالمه ای غیرمعمول با صدای بلند در نزدیکی - متوجه شدیم که فشار دادن انگشت انگشت روی گوش نزدیک به مزاحم کافی است.

  تبلیغات صوتی متوسط ​​< متأسفانه ، هیچکدام از مدلهای AfterShokz با توجه به موسیقی ، شمعی را به گوشهای هدفون و هدفون نگه نمی دارند. هدفون AfterShokz به قدری بلند است که می تواند به خوبی تغییر کند ، و صدا کاملاً واضح است - اما پاسخ باس بسیار محدود است و تصور کلی که موسیقی با دامنه کامل روی AfterShokz ارائه می دهد ، غیر قابل انکار صاف و غیر چشمگیر است.

  خوشبختانه ، مشخصات صوتی هدفون کاملاً مناسب برای بازتولید گفتار طبیعی انسان است - بنابراین پادکست ها ، تماس های تلفنی ، کتاب های صوتی و ناوبری صوتی همه در هر دو مدل عالی به نظر می رسند. تمایز بین محتوا و سر و صدای محیط آسانتر از آن است که انتظار دارید ، زیرا انتقال انتقال استخوان باعث می شود پخش صدا در داخل سر شما متمرکز شود.

  کیفیت میکروفون در هر دو مدل عالی است. در آزمایش ما ، تماس ها تقریباً هیچ سر و صدایی در محیط ایجاد نکردند - به میزان قابل توجهی کمتر از میکروفون داخلی Pixel 2XL.

  عمر باتری جامد باتری موجود در تیتانیوم AfterShokz ما بعد از بیشتر 60 درصد کاهش یافت بیش از چهار ساعت شنیدن پادکست شنبه و یکشنبه. باتری موجود در تیتانیوم AfterShokz ما بعد از بیش از چهار بار فقط به 60 درصد کاهش یافت ساعات شنیدن پادکست شنبه و یکشنبه. جیم سالتر

  AfterShokz "شش ساعت موسیقی مداوم + تماس با یک بار شارژ" را برای مدلهای Air و Titanium به طور یکجا لیست می کند. در تست های خود ما به راحتی از این میزان بالاتر رفتیم ، در حالی که هنگام سفرهای طولانی مدت با ماشین به پادکست گوش می دادید ، میزان شارژ حدود 10 درصد در ساعت کاهش می یابد.

  زمان آماده به کار نیز خوب است - AfterShokz ادعا می کند تا 20 روز زمان آماده به کار ، که دوباره کمی محافظه کارانه به نظر می رسد. بعد از یک هفته گذاشتن هدست تیتانیوم روی شارژر ، ما هنوز 90 درصد شارژ را ثبت کردیم. یک هدست کاملاً تخلیه شده برای شارژ کامل به کمی کمتر از دو ساعت زمان نیاز دارد.

  دقیقاً مانند صدا ، این حتی به "بهترین کیفیت" یا حتی "بهترین ارزش" نزدیک نیست - همان بی سیم Skullcandy 40 دلاری هدفونهایی که قبلاً ذکر کردیم 24 ساعت در هر بار شارژ ارائه می دهند. اما مدل های AfterShokz به راحتی برای بیشتر موارد استفاده به اندازه کافی خوب هستند.

  کنترل ها

  هوا و تیتانیوم کنترل های مشابه دارند - یک "دکمه بزرگ چند منظوره" بزرگ در کنار گوشواره سمت چپ ، و قدرت / میزان صدا و دکمه های کاهش صدا در زیر گوش راست پورت شارژ در زیر یک فلپ لاستیکی نرم درست در پشت دکمه های تغییر صدا مهر و موم شده است.

  با فشار دادن تنها روی دکمه چند منظوره ، مکث می شود یا پخش صدا را از سر می گیرید ، تماس را پاسخ می دهید یا پایان می دهید ، یا پاسخ انتظار را می دهید و قرار می دهید تماس گیرنده فعلی در حالت مناسب در حالت انتظار با دوبار فشار دادن ، آن را به آهنگ بعدی می رساند یا 30 ثانیه قبل از آن در یک پادکست یا کتاب صوتی می پرد و با فشار دادن طولانی مدت آن به مدت دو ثانیه ، تماس ها رد می شود ، شماره گیری صوتی آغاز می شود یا در انتظار انتظار پاسخ می دهد و در تماس گیرنده فعلی قطع می شود.

  با فشار طولانی مدت دکمه روشن / خاموش و افزایش صدا به مدت دو ثانیه ، هر دو مدل را روشن یا خاموش می کند. با فشار طولانی مدت آن به مدت پنج ثانیه وارد حالت جفت شدن بلوتوث می شود. با یکبار فشار دادن هر دو دکمه میزان صدا ، اگر می توانید تماس بگیرید ، میکروفن را بی صدا می کنید یا در صورت گوش دادن به موسیقی ، پروفایل تساوی را تغییر می دهید (بین پروفایل فضای باز و شاخه گوش).

  هوا در مقابل تیتانیوم ما برای آزمایش هر دو مدل Air و Titanium را خریداری کردیم. . در این شلیک ، تیتانیوم در سمت چپ و Air در سمت راست قرار دارد. جیم سالتر با جعبه گشایی از تیتانیوم ، یک کیف بزرگ ، خود هدست تیتانیوم و یک جفت گوش پاک کن فوم مشاهده می کنیم. کتابچه راهنمای کاربر چاپ شده در کیف است. هوا دارای همان دنده موجود است ، در یک بسته کمی جذاب تر. Jim Salter

  هدفون انتقال استخوان AfterShokz دو مدل دارد: Titanium و Air. هوا مدل جدیدتر و جدیدتر است - اما این چندان ارتقا نیافته است و برخی از افراد (از جمله شما واقعا) ممکن است تیتانیوم قدیمی تر و ارزان تر را ترجیح دهند.

  تبلیغات

  هوا و تیتانیوم هر دو صدای صوتی یکسانی را ارائه می دهند کیفیت و عمر باتری ، در آزمایش طولانی تر ما. تفاوت عمده بین مدل ها ، باریک تر و سبک تر بودن ایر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند. همچنین ، بوق هنگام تنظیم میزان صدا در مدل جدیدتر Air بطور قابل توجهی بلندتر است - به اندازه ای که به نظر ما کمی دردناک است.

  اگرچه هوا نسبت به تیتانیوم احساس سبکی می کند ، اما به نظر ما کمتر قابل تنظیم است. هنگام استفاده بیش از دو یا سه ساعت از هدفونها به طور مداوم ، برخی از کاربران می خواهند گاهاً نقطه فشار هدست را تغییر دهند تا تحریک آن به حداقل برسد. ما طیف وسیعی از موقعیت ها را پیدا کردیم که در آن می توان با موفقیت از تیتانیوم استفاده کرد ، که به نوبه خود آن را به گزینه ای بهتر برای راحتی طولانی مدت نسبت به مدل هوا تبدیل کرد. با صدای بوق تنظیم صدای کمتری ، تیتانیوم را به گزینه بهتری برای ما تبدیل کرد.

  با این اوصاف ، کاربران مختلف نظرات مختلفی دارند - من در اصل یک تیتانیوم و یک Air و همسر و دخترم خریداری کردم ( که سرانجام خودش خریداری کرد) هوا را ترجیح داد.

  نتیجه گیری

  اگر به شدت از هدفون های معمولی یا هدفون متنفر نیستید ، تهیه پرونده برای Air یا Titanium دشوار است - هزینه آنها بیشتر است ، کمتر است عمر باتری ، و آنها طیف گسترده ای از موسیقی برای تولید مثل صدا را ارائه نمی دهند. اما آنها برای کارهای صوتی متمرکز بر یک محدوده گفتاری نسبتاً طبیعی در انسان برجسته هستند و عمر باتری آنها برای استفاده روزانه حتی به اندازه کافی خوب است.

  مهمتر از همه ، آنها کاملا از گوش شما دور می مانند - یعنی ویژگی بزرگی که ما را مجبور به خرید آنها به صورت آزمایشی می کند. هدفون AfterShokz پس از ساعت ها استفاده مداوم ، شما را با گوش درد یا گوش عرق کرده رها نمی کند. عامل راحتی کامل نیست - ما می بینیم که می خواهیم بعد از سه ساعت یا بیشتر کمی آنها را تکان دهیم - اما متوجه می شویم که این یک پیشرفت قطعی است.

  فناوری انتقال استخوان AfterShokz تداخلی ایجاد نمی کند با شنوایی عادی ، این قطب مخالف هدست های نویز دهنده است. با استفاده از هدفون AfterShokz ، هر مکالمه ، رانندگی با اتومبیل یا شیطنت کودکانه در اطراف خود را خواهید شنید. ما دوچرخه سواری با هدفون را ایمن احساس نمی کنیم ، اما هر دو مدل را برای ترکیب رفت و آمد دوچرخه با آخرین قسمت پادکست مورد علاقه یا کتاب صوتی منتشر شده سریال بسیار مناسب می دانیم.

  ما همچنین Air و Titanium را عالی یافتیم برای دیوانگی در مدرسه خانگی - همسرم می تواند در هنگام پادکست ، کتاب صوتی یا تماس تلفنی از بچه ها به س questionsالات و / یا شیطان گوش دهد ، و دخترم آنها را برای مصاحبه های کلاس و مصرف چندرسانه ای به مراتب بهتر از هدست های سنتی که هر سه بچه قبلاً داشته اند ، بهتر می داند.

  هنگام پخش صدا همه چیز در دنیای پیرامون شما خوب است را بشنوید تولید مثل عالی گفتار انسان تفکیک عالی گفتار و سر و صدای محیط در میکروفون داخلی مکث آسان ، از سرگیری و صرفنظر از محتوا با دکمه بزرگ روشن سمت چپ هیچ کس نمی تواند صدای AfterShokz شما را بشنود - حتی در ولوم های بسیار زیاد تنظیم میزان صدا ، مکث ، جست و خیز به جلو ، بی صدا ، پاسخ ، قطع اتصال با استفاده از دکمه های فیزیکی هدست بدون گوش های عرق کرده / ابهام دار پشت ساعات استفاده از The Bad Hear در حالی که صدا در حال پخش است همه چیز در جهان پیرامون شما را می شنود در بهترین حالت تولید مثل موسیقی عمر باتری کمتر از اکثر هدفون های بی سیم مدرن است بدون دکمه "عقب بردن / پرش پشت" روی هدست The Ugly کمی در سمت گران قیمت (80 دلار برای تیتانیوم ، 120 دلار برای هوا)

خبرهای دیگر از اسباب