خبر

 • تک بورد - هدست های گیمینگ جدید Razer Kraken ارتعاشاتی شبیه به کنترل کننده را به سر شما می آورد

  هدست های گیمینگ جدید Razer Kraken ارتعاشاتی شبیه به کنترل کننده را به سر شما می آورد
  18 روز و 16 ساعت قبل

  ریزر با بهترین درایورهای صوتی اختصاصی خود بازخورد لمسی قابل تنظیم را ترکیب می کند.
  راه های مختلفی برای ایجاد احساس غوطه وری با راه اندازی بازی های ویدئویی وجود دارد. انتخاب شما در شکل و اندازه مانیتور می تواند دنیای مجازی را واقعی تر نشان دهد و لوازم جانبی پاسخگو که تأخیر را از بین می برد ، حرکات شما را روانتر می کند. صوت نیز تأثیر چشمگیری دارد. شرکت سخت افزاری بازی Razer ادعا می کند که با اس

  Razer امروز سه هدست جدید معرفی کرد: Razer Kraken V3 ، Razer Kraken V3 HyperSense و Razer Kraken V3 Pro بی سیم. همانطور که ممکن است با نامگذاری "V3" حدس بزنید ، اینها به روزرسانی خط Razer Kraken هستند ، که در حال حاضر Razer Kraken V3 X بدون ارتعاش را نیز در میان مجموعه های دیگر دارد.

  Razer Kraken V3 HyperSense . بزرگنمایی/Razer Kraken V3 HyperSense.Razer

  Kraken V3 HyperSense و Kraken V3 Pro هر دو از بازخورد لمسی استفاده می کنند. ریزر این ویژگی را HyperSense می نامد و در هر گوشواره از درایورهای لغزنده استفاده می کند. به گفته ریزر ، رانندگان "شکل و فرکانس های صدای بازی" را دریافت می کنند ، آنها را در کمتر از 5 میلی ثانیه پردازش می کند و آنها را به ارتعاش تبدیل می کند. پردازش سیگنال دیجیتال محدوده فرکانسی 20 تا 200 هرتز را در بر می گیرد.

  هر درایور لمسی بسته به اینکه کدام گوشواره خانه را صدا می کند ، به کانال صوتی چپ یا راست متصل است. ارتعاشات قرار است با صدای بازی از چپ به راست و در سطوح مختلف حرکت کنند. بنابراین اگر کامیونی در سمت چپ شما منفجر شود ، گوش چپ شما ارتعاش می کند - با نیروی حداکثر 4.3 گرم. ما قبلاً این فناوری را در هدست Razer's Nari Ultimate مشاهده کرده بودیم ، که تولید آن متوقف می شود تا جایی برای Krakens جدید فانتزی ایجاد شود.

  تبلیغات

  نگران هستید که بازخوردها برای شما زیاد باشد؟ کنترل های روی گوش به شما امکان می دهد شدت را روی زیاد ، متوسط ​​، کم یا خاموش تنظیم کنید. این نکته خوبی است که Nari Ultimate ارائه نمی دهد.

  کیفیت واقعی صدا چطور؟

  تا زمانی که آن را آزمایش نکنیم نمی دانیم چگونه به نظر می رسد ، اما ما آیا می دانید که ریزر درایورهای 50 میلی متری TriForce Titanium خود را در این مجموعه به کار گرفته است. این فناوری راننده صدا را به سه قسمت تقسیم می کند: یکی برای فرکانس های پایین ، یکی برای فرکانس های بالا و دیگری برای وسط ها. درایورها نیز با تیتانیوم پوشانده شده اند تا فرکانس های بالاتر را بدون ایجاد اعوجاج فعال کنند. به نظر می رسد Kraken V3 از دومی استفاده نمی کند. مشخصات پاسخ فرکانسی آن 20000 هرتز است که برای هدست های بازی بسیار معمول است. همچنین می توانید از طریق THX Spatial Audio ، برنامه ای متعلق به Razer ، صدای فراگیر را به هدست اضافه کنید.

  p نمودار درایورهای صوتی Razer TriForce Titanium 50mm. بزرگنمایی/

  نمودار درایورهای صوتی Razer TriForce Titanium 50mm.

  Razer من درایورهای TriForce را در Razer BlackShark V2 امتحان کرده ام. به در آن هدست ، آنها صوت های لایه ای و مفصل را در بازی ها و موسیقی پخش می کردند. اما Krakens جدید با فرکانس کوچکتری تنظیم می شود (20 تا 20000 هرتز در مقابل 12-28000 هرتز در BlackShark V2) ، و هدست ها متفاوت ساخته می شوند.

  Kraken V3 HyperSense با قیمت 130 دلار و بی سیم Kraken V3 Pro با قیمت 200 دلار در دسترس خواهد بود. اگر با ایده کرانیوم ارتعاشی فروخته نشده اید ، Kraken V3 مشابه آن نیز وجود دارد. این بازخورد لغو را رد می کند و 100 دلار هزینه دارد.

خبرهای دیگر از ابزارها