خبر

 • تک بورد - نشت تبلت سامسونگ ، صفحه نمایش شکافی را نشان می دهد ، درست مانند Macbook Pro جدید

  نشت تبلت سامسونگ ، صفحه نمایش شکافی را نشان می دهد ، درست مانند Macbook Pro جدید
  10 روز و 16 ساعت قبل

  با Galaxy Tab S8 Ultra آشنا شوید. چگونه می خواهید این را نگه دارید؟
  هفته گذشته همه اعلامیه Macbook Pro را دیدند ، درست است؟ اپل تصمیم بحث برانگیز طراحی را گرفته است تا بریدگی آیفون را روی برخی از لپ تاپ های خود بیاورد ، فضای حاشیه را به حداقل برساند ، اما یک برش ناخوشایند را در قسمت صفحه نمایش ایجاد کند. در حال حاضر ، ظاهراً سامسونگ در حال کار روی آوردن ایده مشابه به رایانه لوحی است. فاش کنند

  با توجه به اطلاعات OnLeak ، انتظار می رود مدل پایه S8 Tab یک تبلت 11 اینچی باشد ، "Galaxy Tab S8+" 12.4 اینچ خواهد بود و این غول برجسته ، Tab S8 Ultra ، دارای 14.6- خواهد بود. نمایشگر اینچی رندرها فقط مدل اولترا را پوشش می دهند. مدل پایه S8 در پست جداگانه ای فاش شد و طراحی سنتی تری با حاشیه های کمی ضخیم تر نشان می دهد که ماژول دوربین را در خود جای داده است. مدل Ultra دارای دو دوربین عقب ، درگاه USB-C ، چهار بلندگو و بدون جک هدفون است. this thing. "src =" https://techbord.com/picsbody/2110/6795-1.jpg "alt =" https://techbord.com نشت تبلت سامسونگ ، صفحه نمایش شکافی را نشان می دهد ، درست مانند Macbook Pro جدید "> بزرگنمایی/اینها کمی نازک هستند حاشیه ها من مطمئن نیستم که شما قرار است این مورد را کجا نگه دارید. OnLeaks x 91mobile

  طبق معمول ، اطلاعات Hemerstoffer بر اساس فایل های CAD است که مکان همه چیز را بررسی می کند (از جمله این شکاف دیوانه کننده) ، اما برخی از جزئیات دقیق تر می توانند متفاوت باشند. این گزارش اشاره می کند که در سمت چپ قاب اتصالات مغناطیسی وجود خواهد داشت ، اما مشخص نیست که آنها چگونه به نظر می رسند.

  خاراندن رایانه لوحی یک ایده بسیار عجیب است. آیا کسی خواهان حاشیه های کوچکتر از چیزی است که شما در چیزی مانند طراحی S8 Tab نشت کرده اید؟ شما یک تبلت را در حاشیه های آن نگه داشته اید ، بنابراین هدف نباید مانند یک تلفن هوشمند یک دستگاه صفر حاشیه باشد. با این حال ، این اقدام باعث جلب توجه سامسونگ می شود.

  در حال حاضر برای معرفی تبلت سامسونگ پرچمدار - Galaxy S7 Tab در آگوست سال گذشته راه اندازی شد ، بنابراین خط S8 Tab باید هر ماه خارج شود اکنون.

خبرهای دیگر از ابزارها