خبر

 • تک بورد - نشانگر حجم ده ساله در آخرین پیش نمایش ویندوز 11 ظاهر جدیدی پیدا می کند

  نشانگر حجم ده ساله در آخرین پیش نمایش ویندوز 11 ظاهر جدیدی پیدا می کند


  10 روز و 19 ساعت قبل

  یکی کردن ظاهر و احساس هنوز درهم ریخته ویندوز یک اولویت برای مایکروسافت است.
  بهبود سازگاری بصری و عملکردی ویندوز 11 در حال تبدیل شدن به یک اولویت اصلی برای مایکروسافت در سال جاری است، همانطور که توسط ادامه به روز رسانی برنامه های اصلی مانند Notepad مشخص می شود. Paint و Media Player و همچنین تلاش مداوم برای انتقال تنظیمات پیشرفته از کنترل پنل‌های قدیمی ویندوز 7 و به برنامه تنظیمات مدرن. بازگرداند

  مطالعه بیشتر

  دو ماه بعد، ویندوز 11 هنوز در حال انجام است

  آخرین نسخه Windows 11 Insider منتشر شده برای کاربران کانال Dev به این کار ادامه می‌دهد و همپوشانی‌ها را برای حجم، روشنایی و تنظیمات دیگر به‌روزرسانی می‌کند. برای مطابقت با ظاهر گردتر ویندوز 11. نشانگرهای جدید در مرکز پایین صفحه نمایش شما به جای بالا سمت چپ ظاهر می شوند، با تنظیمات حالت روشن یا تاریک شما مطابقت دارند، و مانند منوی Start و نوار وظیفه، از استایل Mica برای مطابقت با رنگ کاغذدیواری دسکتاپ شما استفاده می کنند.

  نشانگرهای میزان صدا و روشنایی در بیلدهای فعلی <b>ویندوز</b> 11 همان است که در <b>ویندوز</b> 10 (و <b>ویندوز</b> 8) بود. Enlarge / شاخص های حجم و روشنایی در ویندوز 11 فعلی بیلدها همان چیزی است که در ویندوز 10 (و ویندوز 8) بود. اندرو کانینگهام

  تغییرات دیگر در این ساخت پیش نمایش بسیار کوچک هستند. «برنامه‌ها و ویژگی‌ها» در منوی میانبر Windows + X به عنوان «برنامه‌های نصب‌شده» برچسب‌گذاری شده است، ویژگی دسترسی صوتی را می‌توان به نوار وظیفه و منوی شروع پین کرد و برنامه ساعت را می‌توان حذف نصب کرد. زمان‌های هیجان‌انگیز!

  ما نمی‌دانیم تغییراتی که در حال حاضر در کانال توسعه‌دهنده آزمایش می‌شوند چه زمانی برای عموم مردم آشکار می‌شوند—مایکروسافت برخی از تغییرات را به عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های کوچکتر ویندوز و بسیاری از برنامه‌ها اعمال کرده است. به روز رسانی ها اکنون از طریق فروشگاه مایکروسافت ارائه می شود. دیگران ممکن است باید منتظر اولین به روز رسانی خدمات اصلی ویندوز 11، نسخه 22H2 باشند، که اواخر امسال منتشر خواهد شد.


  تگ ها:

  نشانگر , ساله , آخرین , نمایش , ویندوز , ظاهر , جدیدی , پیدا


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها