خبر

 • تک بورد - مینی بررسی iPadOS 15: بازی درخشان با iPhone

  مینی بررسی iPadOS 15: بازی درخشان با iPhone
  14 روز و 9 ساعت قبل

  به عنوان الحاقی در بررسی iOS 15 ، ما به بررسی موارد جدید در iPad می پردازیم.
  سال گذشته ، اپل یک بروزرسانی گوشتی iOS برای iPhone ها منتشر کرد ، اما برخی از بزرگترین تغییرات به iPad انجام نشد. امسال ، به روزرسانی آیفون اندک است - آیا این بدان معناست که این بار به روز رسانی iPad بزرگترین است؟

  خواندن بیشتر

  بررسی iOS 15: کمیت را فراموش کنید ، روی کیفیت تمرکز کنید خوب ، این بستگی به دیدگاه شما دارد. iPadOS 15 تقریباً همه چیزهایی را که iOS 15 برای آیفون ها به ارمغان آورده است به ارمغان می آورد ، اما این موارد حذف عمده iOS 14 را از سال گذشته به رایانه لوحی می آورد. در نتیجه ، اگر اخیراً از iPhone استفاده نمی کنید ، iPadOS 15 یک به روز رسانی مهم به نظر می رسد ، اما اگر قبلاً از ویژگی های جدید صفحه اصلی و کتابخانه برنامه iOS 14 استفاده کرده اید ، در عوض احساس می شود که برای مهمانی دیر شده است به

  ما در اوایل این هفته یک بررسی طولانی و متمرکز بر iPhone در مورد iOS 15 منتشر کردیم. این را یک ضمیمه کوتاه به آن مرور در نظر بگیرید که توجه iPad را به خود جلب می کند. برای اطلاع از ویژگی های جدید مانند Focus که مخصوص iPad نیستند یا لیستی از iPad هایی که توسط iPadOS 15 پشتیبانی می شوند ، به بررسی قبلی مراجعه کنید.

  فهرست مطالب

  صفحه اصلی ابزارک های چند وظیفه ای دکمه چند وظیفه ای جدید قفسه نمایش قفسه تغییرات قابل توجه دیگر توجه سریع سافاری آنچه از دست رفته پخش بازی خوب ، بد زشت

  صفحه اصلی

  Le شروع کار با صفحه اصلی است که بزرگترین تحول را در سال جاری تجربه کرد ، هرچند تقریباً همه چیز متفاوت در مورد آن در iOS 14 در اواخر سال 2020 راه اندازی شد.

  بدون شک مهمترین معرفی iPadOS 15 نمای کتابخانه برنامه است که iPhone در سال گذشته دریافت کرد. با کشیدن انگشت به راست در صفحه اصلی ، شما را به اینجا می رساند ، جایی که یک فیلد جستجو و چندین پوشه را مشاهده می کنید که حاوی هر برنامه ای است که روی iPad خود نصب کرده اید. متأسفانه ، مانند iOS 14 ، شما نمی توانید این پوشه ها را خودتان تعریف کنید. نرم افزار آنها را به طور خودکار تولید می کند.

  مزیت واقعی اینجا این است که صفحه اصلی دیگر تنها مکانی نیست که می توانید برنامه ها را ذخیره کنید ، به این معنی که می توانید برنامه ها را از صفحه اصلی حذف کنید در حالی که همچنان از طریق جستجو در کانون توجه و با مراجعه به صفحه کتابخانه برنامه.

  تبلیغات

  بنابراین اگر برنامه ای دارید که هر چند وقت یکبار از آن استفاده می کنید اما نه روزانه - مانند برنامه ای برای بررسی سبد سرمایه گذاری خود ، یا سفارش. برنامه برای یک رستوران خاص - می توانید آن برنامه را نصب کرده و هر زمان که می خواهید از آن استفاده کنید اما صفحه اصلی خود را تمیز و متمرکز نگه دارید.

  کتابخانه برنامه در iPadOS 15. بزرگنمایی/کتابخانه برنامه در iPadOS 15. ساموئل آکسون

  هنگامی که می خواهید برنامه ای را در صفحه اصلی حذف کنید ، از شما س askedال می شود که آیا شما می خواهید برنامه را کاملاً حذف کنید یا فقط آن را به کتابخانه برنامه منتقل کنید.

  علاوه بر این ، اکنون می توانید صفحات صفحه اصلی را مخفی یا نمایش دهید ، که با حالت فوکوس به خوبی اجرا می شود (برای جزئیات بیشتر به بررسی iOS 15 مراجعه کنید. این کار در iPad یکسان است) تا به شما امکان سفارشی سازی صفحه اصلی را بیشتر از قبل بدهد.

  iPad همچنین چیزی دریافت می کند که iPhone نداشت: دسترسی به کتابخانه برنامه از بارانداز ، که بسیار راحت تر از کشیدن به آخرین صفحه در صفحه اصلی است.

  ابزارک ها

  دیگر ویژگی اصلی صفحه اصلی پشتیبانی ویجت از نوع رایگان است. وضعیت ویدجت ها کمی عجیب بوده است. ویدجت های صفحه اصلی چند سال پیش در iPadOS عرضه شدند ، اما این به روز رسانی قوی تر اولین بار در iPhone حدود یک سال پیش وارد شد و فقط با iPadOS 15 به iPad راه پیدا کرد.

  در حالی که قبلا می توانستید ویجت ها را در یک مکان از پیش تعیین شده در اولین صفحه اصلی صفحه قرار دهید ، اکنون می توانید آنها را در هر نقطه از صفحه اصلی و در اندازه های مختلف ، از جمله تغییرات برای ویجت های خاصی که در iPhone موجود نبود ، قرار دهید.

  < p> شما می توانید ویدجت ها را در کنار صفحه در کنار آیکون های برنامه در صفحه اصلی قرار دهید ، یا می توانید آنها را در یک پشته قرار دهید که فقط به اندازه یک ویجت فضا اشغال می کند. می توانید انگشت خود را روی آن بکشید تا بین ابزارک های آن مکان جابجا شود. همه اینها همانطور است که در iPhone 14 هنگام بررسی iOS 14 مشاهده کردیم.

  Advertisement

خبرهای دیگر از ابزارها