خبر

 • تک بورد - ممکن است مایکروسافت از به روزرسانی های امنیتی رایانه های شخصی پشتیبانی نشده ویندوز 11 خودداری کند

  ممکن است مایکروسافت از به روزرسانی های امنیتی رایانه های شخصی پشتیبانی نشده ویندوز 11 خودداری کند
  20 روز و 14 ساعت قبل

  MS واقعاً دوست دارد شما از رایانه شخصی پشتیبانی شده رسمی استفاده کنید.
  هنوز علامت سوال زیادی در مورد اجرای ویندوز 11 بر روی سخت افزارهای پشتیبانی نشده وجود دارد. ما می دانیم که مایکروسافت برای جلوگیری از اجرای آن تلاش زیادی نخواهد کرد ، می دانیم که سیستم عامل جدید به طور خودکار با استفاده از Windows Update به رایانه های قدیمی ارائه نمی شود ، و می دانیم که اگرچه تنظیمات امنیتی ترجیحی مایکروساف

  خواندن بیشتر

  به گفته مایکروسافت چرا ویندوز 11 دارای چنین سخت افزار سخت افزاری است

  این شرکت از ارائه به روزرسانی برای رایانه های شخصی که الزامات رسمی را برآورده نمی کند ، خودداری نکرده است ، اما مایکروسافت به The Verge گفت که رایانه های شخصی قدیمی که ویندوز 11 را اجرا می کنند ، از جمله به روزرسانی های امنیتی و درایور "حق" به روز رسانی ویندوز را ندارند. با فرض اینکه ویندوز 11 هر شش ماه یکبار به روزرسانی های عمده ای دریافت می کند ، مانند ویندوز 10 ، ممکن است این نسخه ها نیز به صورت دستی در رایانه های پشتیبانی نشده نصب شوند. که مایکروسافت نمی خواهد استفاده از سیستم عامل را بر روی رایانه هایی که حداقل عملکرد و امنیت لازم را ندارند ، تشویق کند. اخباری مبنی بر اینکه نصب ویندوز 11 بدون پشتیبانی مجاز خواهد بود به خبرنگاران در پس زمینه گفته شد و در پست رسمی هفته گذشته در وبلاگ ویندوز اعلام نشد. این شرکت به ما گفته است که اجرای ویندوز 11 بر روی رایانه های شخصی پشتیبانی نشده "توصیه نمی شود" و این نصب ها برای دستگاه های تست موقت و نه سخت افزاری که روزانه به آنها تکیه می کنید بهتر است استفاده شود. این شرکت به طور مداوم به کاربران یادآوری می کند که ویندوز 10 در پاییز به روز رسانی 21H2 را دریافت می کند و تا 14 اکتبر 2025 به روزرسانی های امنیتی را دریافت می کند. . "

  ما نسخه آزمایشی ویندوز 11 را در محدوده ای از سخت افزارهای پشتیبانی نشده به عنوان بخشی از بررسی سیستم عامل آزمایش می کنیم ، بنابراین افرادی که سیستم عامل را بر روی سخت افزارهای قدیمی نصب می کنند ، ایده ای خواهند داشت. آنها در حال انجام چه کاری هستند اما اگر می خواهید یک تجربه ارتقاء خودکار یکپارچه برای شما تضمین شود ، مطمئن ترین راه استفاده از رایانه شخصی با سخت افزار امنیتی لازم و CPU پشتیبانی شده است. و در حالی که مایکروسافت اخیراً تعداد انگشت شماری از پردازنده های مرزی را به آن لیست پشتیبانی CPU اضافه کرده است ، اما در تراشه های قدیمی تکان نمی خورد.

خبرهای دیگر از ابزارها