خبر

 • تک بورد - ممکن است به زودی بتوانید به تماس های تلفنی در Chromebook خود پاسخ دهید

  ممکن است به زودی بتوانید به تماس های تلفنی در Chromebook خود پاسخ دهید
  24 روز و 17 ساعت قبل

  به روز رسانی به Chrome OS ویژگی ای می دهد که Windows و macOS از قبل ارائه می دهند.
  Chromebook ها ، که از Chrome OS استفاده می کنند ، به طور کلی جایگزین ساده تری برای سیستم های Windows و macOS محسوب می شوند. اما با توجه به اینکه کروم بوک های بیشتری با برچسب قیمت چهار رقمی معاشقه می کنند-برای مثال ، Asus Chromebook Flip C436 ، Samsung Galaxy Chromebook ، و اخیراً Acer Chromebook Spin 514 را معر

  بر اساس پرچم "افزودن ویژگی" که در Chromium Gerrit by Chrome Unboxed مشاهده شده است ، ممکن است به زودی بتوانید به تماس های تلفنی در Chromebook خود از طریق ویژگی Phone Hub آن پاسخ دهید. توضیحات مربوط به پرچم که برای "فعال کردن ویژگی اعلان تماس ورودی/جاری" ساخته شده است ، می گوید که "ویژگی تماس ورودی/جاری را در Phone Hub فعال می کند."

  در حال حاضر ، می توانید از Phone Hub برای اعلان های تلفن Android خود و برگه های Chrome اخیراً استفاده شده را مشاهده کرده و پیام های متنی ارسال و دریافت کنید. توانایی پاسخگویی به تماس های تلفنی به شما یک دلیل کمتر برای برداشتن تلفن می دهد. کاربران Windows با دستگاه های Android قبلاً از طریق تلفن شما این گزینه را دارند و کاربران macOS با iPhone ، iPads و Apple Watches دارای ویژگی Continuity هستند.

  تبلیغات

  در حالی که Phone Hub از تلفن های دارای Android 5.1 یا بالاتر پشتیبانی می کند ، ویژگی جدید ممکن است فقط برای تلفن های Pixel در دسترس باشد - حداقل در ابتدا. این تا حدی ناشی از سر و صدا در مورد ابتکار گوگل "Eche" است ، یک پل نرم افزاری که انتظار می رود تلفن های Pixel را در دسک تاپ Chrome نشان دهد. این شرکت به طور رسمی Eche را اعلام نکرده است ، اما خبر آن از طریق انگور Gerrit نیز آمده است. Hub به شما امکان می دهد جدیدترین عکس های خود را در رایانه خود مشاهده کنید. امیدواریم گوگل به جای اینکه آنها را در پشت گوشی های Pixel خود گروگان داشته باشد ، امکانات را تا آنجا که ممکن است به کاربران دیگر بسط دهد.

  ویژگی Your Phone مایکروسافت با هر نسخه تلفن Android نسخه 7.0 و بالاتر کار می کند. با توجه به اینکه گوگل هم سیستم عامل اندروید و هم Chrome را تولید می کند ، عجیب خواهد بود که Windows از تلفن های مختلف Android بیشتر از سیستم عامل Chrome استقبال کند.

  ممکن است در 19 اکتبر ، هنگامی که Google Pixel 6 را راه اندازی می کند ، بیشتر بیاموزیم.

خبرهای دیگر از ابزارها