خبر

 • تک بورد - مفهوم قفسه OLED ال‌جی دو صفحه نمایش شفاف 55 اینچی را در خود جای داده است

  مفهوم قفسه OLED ال‌جی دو صفحه نمایش شفاف 55 اینچی را در خود جای داده است
  21 روز و 3 ساعت قبل

  LG Display در CES 2022 چهار نمایشگر مفهومی OLED را به نمایش می گذارد.
  LG Display می خواهد پنل های OLED را برای مصرف کنندگان جذاب تر کند و برخی از مفاهیم را قبل از نمایشگاه Consumer Electronics در ژانویه به نمایش می گذارد.

  مفهوم قفسه OLED از دو نمایشگر شفاف 55 اینچی OLED استفاده می‌کند که LG Display در ابتدا در سال 2019 آن‌ها را تجاری کرد. آنها 40 درصد شفاف هستند، اما طبق گفته The Verge، مفهوم ال‌جی شامل یک صفحه مات است که می‌تواند "مانند" پایین بیاید. یک صفحه پروژکتور" تا تصاویر اشباع‌تر به نظر برسند.

  یک نمایشگر روی دیگری قرار دارد، همانطور که از خط افقی قابل مشاهده که آن دو را فرو می‌برد، قابل تشخیص است، و این جفت یک قفسه مانتو مانند در بالا دارد.

  p>

  پنل‌های OLED شفاف ال‌جی در حال حاضر در مراکز خرید، مترو و موزه‌ها یافت می‌شوند. این فناوری با ساختار نازک و وزن سبک خود برای مشتریان تجاری جذاب است و نمایشگرهای شفاف معمولاً 1080p هستند. از سوی دیگر، قفسه OLED نشان‌دهنده این است که چگونه می‌توان از این فناوری در اتاق نشیمن استفاده کرد.

  LG می‌خواهد قفسه OLED شبیه دکوراسیون اتاق نشیمن باشد، مفهومی که قبلاً در آن دیده‌ایم. محصولاتی مانند سری گالری ال‌جی و تلویزیون‌های قاب سامسونگ.

  از آنجایی که صفحه‌های OLED شفاف هستند، از نظر تئوری، می‌توانید آثار هنری یا عکس‌های دیگری را پشت آن‌ها قرار دهید که در صورت عدم استفاده از نمایشگر قابل مشاهده باشند. همچنین می‌توانید، برای مثال، یک اثر هنری را در یک نمایشگر و یک برنامه تلویزیونی را در نمایشگر دیگر به نمایش بگذارید.

  از آنجایی که این یک مفهوم است، قفسه OLED ممکن است هرگز آن را به ... قفسه‌ها ذخیره کند.

خبرهای دیگر از گجت ها