خبر

 • تک بورد - معامله خوب: تعدادی از میزهای ایستاده مورد علاقه ما در حال حاضر 15٪ تخفیف دارند

  معامله خوب: تعدادی از میزهای ایستاده مورد علاقه ما در حال حاضر 15٪ تخفیف دارند
  23 روز و 4 ساعت قبل

  فروش 15 درصدی Fully فرصت خوبی برای ارتقاء دفتر کار خانگی شما است.
  Dealmaster در چند هفته گذشته بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه را جمع آوری کرده است، اما امروز می خواستیم یک مورد به خصوص قابل توجه را برجسته کنیم. فروش روی میزهای ایستاده و لوازم جانبی اداری خانگی از Fully، که قبلاً در راهنمای خود برای تجهیز دفتر خانه شما توصیه کرده بودیم.

  مطالعه بیشتر

  راهنمای خرید نهایی Ars Technica برای راه اندازی دفتر کار خانگی شما

  تا 30 نوامبر، این شرکت تقریباً 15 درصد از میزهای ایستاده، قاب میز، مبدل، صندلی، مانیتور را تخفیف می دهد. بازوها، قفسه بندی و سایر لوازم اداری خانگی در فروشگاه اینترنتی آن. اگر ترجیح می‌دهید از آنجا خرید کنید، بسیاری از این تخفیف‌ها نیز از طریق کوپن‌های روی صفحه در ویترین آمازون Fully تکرار شده‌اند. برای زمینه، قیمت‌های خیابانی روی میزهای Fully (در میان سایر موارد) به طور پیوسته در چند ماه گذشته افزایش یافته است، بنابراین تخفیف‌های اینجا پایین‌ترین قیمت‌هایی را که تا به حال دنبال کرده‌ایم را به همراه ندارد. با این حال، برای کسانی که امروز می‌خواهند یک میز ایستاده استفاده کنند، این فروش فرصت خوبی است تا در چند گزینه مورد علاقه خود صرفه‌جویی کنند.

  از جمله موارد تخفیف‌خورده‌ای که آزمایش کرده‌ایم و توصیه کرده‌ایم، میز ایستاده Jarvis و Fully است. مبدل میز ایستاده کوپر. در حالی که جارویس بهترین انتخاب کلی میز ایستاده ما نیست - میز V2 Uplift تعداد انگشت شماری گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد، هرچند که با فریم‌های کوتاه‌تر سازگار نیست، اما هنوز هم از منظر زیبایی‌شناختی و عملکردی یک انتخاب جذاب است. رویه بامبو با منبع پایدار در مدل آزمایشی ما به میز کمک می‌کند تا مانند مبلمان نیمه‌قیمت جا بیفتد و اتاق را طبقه‌بندی کند و در عین حال باعث می‌شود دفتر کار کمتر احساس شود. همچنین می‌توانید از میان رومیزی‌های ساخته شده از لمینت، چوب طبیعی و مواد تخته سفید انتخاب کنید. قیمت هر کدام متفاوت است، لمینت کمترین هزینه را دارد و چوب طبیعی با منبع پایدار قیمت بالاتری دارد. و بله، می‌توانید از نشانگرهای پاک‌کننده خشک در بالای تخته سفید استفاده کنید.

  به‌طور کامل انواع شکل‌ها و اندازه‌های رومیزی، از جمله میزهای L شکل و گزینه‌هایی با کشوهای داخلی را ارائه می‌دهد. انبوه لوازم جانبی موجود نیز یکی از نکات کلیدی فروش Fully است: جدا از اینکه می‌توانید میز خود را مطابق با مشخصات طراحی کنید (انتخاب رنگ، قاب، جنس، شکل، اندازه و غیره)، می‌توانید یک قفسه قابل نصب نیز اضافه کنید. نوارهای برق محافظ برق، گیره های برقی، انواع چهارپایه و صندلی، بازوهای دوگانه یا تک نمایشگر، راه حل های مدیریت کابل، کشوهای قابل نصب یا مستقل، و مجموعه ای از تخته های حرکتی، تشک و سایر لوازم جانبی. حتی می توانید بسته به ترجیحات خود یک بطری بازکن یا تردمیل اضافه کنید. قیمت‌های این مجموعه گسترده متفاوت است، اما راه‌های زیادی برای تطبیق‌پذیری یا راحت‌تر کردن میز در اختیار شما قرار می‌دهد.

  تبلیغات

  بیشتر میزهای ایستاده Fully به دکمه‌های استاندارد بالا/پایین مجهز هستند، اما می‌توانید انتخاب کنید. برای پدهای کنترلی با حداکثر چهار تنظیمات حافظه با 35 دلار بیشتر. همچنین می‌توانید یک قاب میز با دامنه گسترده را انتخاب کنید که از 24.5 اینچ تا 50 اینچ به جای استاندارد 29 اینچ تا 48.25 اینچ گسترش یابد. ممکن است مورد دوم کاملاً ضروری نباشد، اما: به عنوان فردی که 6 فوت قد دارد، هیچ شکایتی از حداکثر ارتفاع 48.25 اینچی نداشتم.

  در هر صورت، کیفیت ساخت جارویس در سطح بالایی قرار دارد. . اگر به هر دلیلی با مشکلات مکانیکی مواجه شدید، هفت سال گارانتی برای قاب مکانیکی و یک سال پوشش برای دسکتاپ وجود دارد.

  اگر از قبل میزی دارید که دوست دارید، اما همچنان می خواهید به آن بپردازید. میز ایستاده را امتحان کنید، ما مبدل میز ایستاده Cooper را نیز توصیه می کنیم. این یک گزینه ایده‌آل برای فضاهای میز بزرگتر است، زیرا ناحیه 21×35.5 اینچی می‌تواند به راحتی یک مانیتور 34 اینچی را در کنار لپ‌تاپ، ماوس و حتی یک یا دو بلندگو قرار دهد. اندازه سینی کیبورد 12×30 اینچ است که فضای کافی را برای هر اندازه صفحه کلید و تنظیم ماوس ارائه می دهد. دسکتاپ می‌تواند تا 30 پوند بار را در خود جای دهد، در حالی که سینی می‌تواند تا 5 پوند را در خود جای دهد.

  مبدل با کمک هیدرولیکی فقط به یک فشار سریع اهرم نیاز دارد تا از سطح میز به 22 اینچ برسد. حتی با نصب مانیتور و لپ‌تاپ سنگین، بلند کردن آن به اندازه‌ای آسان است که هر زمان که پاها یا پشت شما شروع به شلوغ شدن می‌کنند، ایستادن را تسهیل کند. هر دو نسخه بامبو و مشکی ساده وجود دارد، بنابراین می توانید بر اساس سبک خود انتخاب کنید. تخفیف 15 درصدی، تبدیل‌کننده میز معمولاً 300 دلار را در این مورد به 254 دلار کاهش می‌دهد.

  Ars Technica ممکن است از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته غرامت دریافت کند.

خبرهای دیگر از گجت ها