خبر

 • تک بورد - مشخصات Nreal Air AR تلویزیون را به عینک آفتابی شما می آورد

  مشخصات Nreal Air AR تلویزیون را به عینک آفتابی شما می آورد
  22 روز و 7 ساعت قبل

  عینک AR 90 هرتز فقط 2.72 اونس وزن دارد ، اما به شما اجازه نمی دهد با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کنید.
  آیا همیشه آرزو کرده اید که بتوانید ویدیوهای YouTube را از طریق عینک آفتابی خود تماشا کنید؟ این تقریباً همان چیزی است که شرکت عینک واقعیت افزوده (AR) Nreal با Nreal Air امروز اعلام کرده است. با وزن سبک ، 2.72 اونس (77 گرم) و صفحه نمایش میکرو OLED ، Nreal Air تنها چیزی است که شما برای تماشای

  از زمانی که Nreal Light Nreal را در سال 2019 منتشر کرد ، فناوری AR پیشرفت کرده است بنابراین ارائه سخت افزار می تواند کوچکتر باشد. Nreal Air 27 درصد سبک تر از Nreal Light (3.74 اونس/106 گرم) است ، اگرچه عملکرد کمتری نیز دارد. هیچ ردگیری دستی یا آگاهی فضایی وجود ندارد ، بنابراین نمی توانید با آنچه می بینید ارتباط برقرار کنید. در عوض ، باید به برنامه ای در تلفن هوشمند خود متکی باشید ، که برای کارکردن باید به Nreal Air متصل شود (همانطور که در مورد نور Nreal اتفاق می افتد).

  این به این دلیل است که Nreal هوا در مورد کشیدن و انداختن اثاثیه در اطراف خانه مجازی شما یا آزمایش لباس از طریق نماد مجازی قبل از خرید یا سایر برنامه های کاربردی AR تعاملی تر نیست. در عوض ، Nreal Air را عمدتا برای تماشای فیلم در YouTube و سایر برنامه های پخش کننده هدف قرار می دهد.

  Nreal Air شبیه یک جفت آفتابگیر است ، اما Nreal ادعا می کند که برای لباس های داخلی و خارجی بهینه شده است. این عینک ها می توانند یک نمایشگر مجازی با ابعاد تا 201 اینچ را به صورت مورب هنگامی که از فاصله 19.69 فوت (6 متر) دورتر مشاهده کنید ، پرتاب کنند. این صفحه نمایش 49 پیکسل در هر درجه (در مقایسه با 42 پیکسل در هر درجه در نور واقعی) و با نرخ تازه سازی 90 هرتز اجرا می شود ، به این معنی که با اطلاعات جدید بیشتر از بسیاری از مانیتورها و تلویزیون های اصلی ، که اغلب در 60 هرتز هستند ، به روز می شود.

  تبلیغات

  در راستای راحتی بیشتر در تماشای تفریح ​​، Nreal Air دارای سیستم چنگک قابل تنظیم سه مرحله ای است که به شما امکان می دهد عدسی عینک را کج کرده و زاویه دید را تغییر دهید. علاوه بر این ، شیشه های شیشه ای از الاستیک برای مبارزه با سفتی و لغزش استفاده می کنند.

  اعلام Nreal ادعا می کند که عینک های جدید خصوصی تر از Nreal Light هستند ، زیرا این شرکت "دوربین رو به بیرون را برای تمرکز بر ساختن تجربه تئاتر ساده کرد. لنزها به طرز شگفت انگیزی انسداد دارند. "

  Nreal همچنین از Air به عنوان اولین عینک AR که با Apple iOS کار می کند یاد می کند ، بنابراین می توانید آن را به iPhone یا iPad خود متصل کنید. Nreal Light فقط با تلفن های هوشمند سازگار با 5G کار می کند که از تراشه Qualcomm استفاده می کنند. Nreal گفت که Nreal Air با "بیشتر" دستگاه های Android کار خواهد کرد.

  Nreal Light قوی تر (در بالا) 3.74 اونس وزن دارد. بزرگنمایی/Nreal Light قوی تر (بالا) 3.74 اونس وزن دارد. Nreal

  قیمت و تاریخ انتشار Nreal Air

  عینک های AR جدید Nreal در دسامبر چین ، ژاپن و کره جنوبی را هدف قرار می دهد. سخنگوی Nreal به Ars Technica گفت که "ایالات متحده (و احتمالاً اتحادیه اروپا) از آن پیروی خواهد کرد." این شرکت منتظر نهایی شدن همکاری با شرکت های حمل و نقل در ایالات متحده است.

  "این یک مکالمه مداوم بوده است و ایالات متحده بازار اصلی محصولات Nreal است و در واقع Nreal تقریباً آنجاست." پست الکترونیک. "2022 سال بزرگی برای Nreal در ایالات متحده است (سرانجام)."

  همچنین به ما گفته شد که قیمت بستگی به حامل ها دارد و در دسامبر اعلام می شود. عینک ها "مقرون به صرفه تر از Nreal Light هستند و به گفته سخنگوی Nreal ، خرده فروشی تقریباً با هزینه یک تلفن هوشمند میان رده انجام می شود. "Nreal Light در حال حاضر حدود 600 دلار در خارج از ایالات متحده خریداری می شود.

  فهرست بندی توسط Nreall

خبرهای دیگر از ابزارها