خبر

 • تک بورد - مشخصات Leaked Surface Pro 8 شامل پورت های Thunderbolt و صفحه نمایش 120 هرتز است

  مشخصات Leaked Surface Pro 8 شامل پورت های Thunderbolt و صفحه نمایش 120 هرتز است
  28 روز و 11 ساعت قبل

  دستگاه های بعدی سرفیس مایکروسافت در 22 سپتامبر به طور رسمی معرفی می شوند.
  چند روز پیش از رویداد سخت افزاری بعدی مایکروسافت در سرفیس ، کاربر توییترShadlow_Leak یک لیست خرده فروشی که به نظر می رسد مشخصات فنی کلیدی یک دستگاه جدید Surface Pro را نشان می دهد ، منتشر کرده است. از طریق The Verge) طبق لیست ، به نظر می رسد که تبلت قابل تبدیل جدید از پورت های USB-C و USB-A به نفع یک جفت پورت Thunderbol

  خواندن بیشتر

  سخت افزار جدید Surface احتمالاً در رویداد 22 سپتامبر مایکروسافت ظاهر می شود

  در رندرها سطحی با طراحی مشابه Surface Pro 7 کنونی ، فقط با صفحه نمایش بزرگتر و حاشیه های کوچکتر از Surface Pro 7. در حال حاضر این را با مقدار بیشتری نمک در نظر بگیرید - "صفحه نمایش" در این رندرهای مطبوعاتی اغلب پس از آن روی دستگاه ها چیده می شود و مشخص شده است که اندازه صفحه نمایش اشتباه است. با این وجود ، صفحه نمایش بزرگتر با حاشیه های کوچکتر مطابق شایعات دیگر سرفیس پرو 8 و همچنین روندهای کلی طراحی در صنعت رایانه است.

  یک صفحه بزرگتر برای سرفیس پرو 8 این کار را بزرگترین بازسازی سخت افزاری از سرفیس پرو 3 2014 تا به حال مایکروسافت عمداً در مورد به روز رسانی طراحی دستگاه در طول سالها به منظور حفظ سازگاری با شارژرها ، کاورهای صفحه کلید و لوازم جانبی محافظه کار بوده است. Surface Pro X 2019 طراحی تصفیه شده ای را ارائه کرد ، اما این تبلت تنها با پردازنده های ARM و نه تراشه های x86 اینتل یا AMD در دسترس است ، که سازگاری و عملکرد بسیاری از برنامه های موجود ویندوز را محدود می کند.

  امیدواریم ببینیم یک سرفیس پرو جدید و انواع دیگر سخت افزارهای سرفیس در رویداد سخت افزاری مایکروسافت در 22 سپتامبر. شایعات فعلی همچنین به طراحی مجدد سرفیس بوک اشاره می کند و نسخه جدید گوشی اندرویدی Surface Duo با صفحه نمایش دوگانه به تازگی توسط FCC پاک شده است.

خبرهای دیگر از ابزارها