خبر

 • تک بورد - مرورگر وب فراموش شده سامسونگ اکنون بر روی جدیدترین ساعت های هوشمند گلکسی اجرا می شود

  مرورگر وب فراموش شده سامسونگ اکنون بر روی جدیدترین ساعت های هوشمند گلکسی اجرا می شود
  14 روز و 7 ساعت قبل

  ویژگی های مرورگر می تواند گشت و گذار در اینترنت مبتنی بر ساعت را کمتر دردناک کند.
  همه مرورگر اینترنت مورد علاقه خود را دارند ، درست است؟ گوگل کروم و سافاری اصلی هستند ، فایرفاکس هنوز در حال راه اندازی است و مایکروسافت اج به نوعی خود را به عنوان یک دوست عقب افتاده محبوب معرفی کرده است. اما وقتی نوبت به گشت و گذار در وب بر روی ساعت هوشمند شما می رسد ، گزینه ها به طور قابل ملاحظه ای محدودتر هستن

  همانطور که توسط 9to5Google مشاهده شده است ، مرورگر اینترنتی سامسونگ اکنون در Google Play Store برای ساعت های هوشمند سامسونگ با استفاده از Wear OS ، یعنی Galaxy Watch 4 و Watch 4 Classic در Google Play Store موجود است. این مرورگر در حال حاضر برای ساعت های قدیمی تر شرکت Tizen مجهز به Galaxy Watch Active 2 در دسترس است ، و وب سرور سامسونگ نیز در تلفن ها و رایانه های لوحی آن موجود است. در واقع ، دستگاه های سامسونگ اغلب از قبل با این برنامه بارگیری می شوند ، اما از آنجا که بسیاری از آنها اندروید را اجرا می کنند و از این رو با Google Chrome همراه هستند ، جایگزین سامسونگ اغلب بدون استفاده- یا حتی بدون توجه.

  تبلیغات

  اما نیاز به ساعت- وب گردی مبتنی بر وب کمی متفاوت است ، و همانطور که 9to5Google توضیح داده است ، کاوش اینترنت روی مچ دست شما ممکن است راحت تر از آنچه با مرورگر اینترنت سامسونگ فکر می کنید باشد. برای مثال ، برای گرفتن صفحه وب ، می توانید مورب را به چپ یا راست بکشید. با کشیدن صفحه به بالا ویژگی های مفیدی مانند نشانک گذاری ، بزرگنمایی یا قابلیت ارسال صفحه وب به تلفن شما نمایان می شود. دکمه جستجو در مرورگر اینترنتی سامسونگ به شما امکان می دهد به موتور جستجوی مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید ، چه Google باشد ، چه DuckDuckGo ، چه Bing. سال است تا برنامه های روزمره مانند Google Maps ، YouTube و Google Pay خود را در پوشیدنی ها بیشتر در دسترس قرار دهیم. در بهار ، Google همچنین ابزارهایی را برای توسعه دهندگان به منظور ایجاد "برنامه های جدید و بازسازی شده" اضافه کرد.

خبرهای دیگر از ابزارها