خبر

 • تک بورد - محصول سخت افزاری بعدی فیس بوک عینک های Ray-Ban

  محصول سخت افزاری بعدی فیس بوک عینک های Ray-Ban "هوشمند" خواهد بود
  21 روز و 7 ساعت قبل

  خیلی هیجان زده نشوید - عینک های جدید قابلیت نمایش یکپارچه ندارند.
  در یک تماس کنفرانسی درآمد چهارشنبه ، مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک به سرمایه گذاران گفت که راه اندازی بعدی سخت افزار این شرکت "عینک هوشمند" ساخته شده با مشارکت است با فروشنده عینک آفتابی کلاسیک ری بان.

  پس از بحث طولانی درباره برنامه های فیس بوک برای Oculus Quest ، پلتفرم واقعیت مجازی (VR) همه در یک ، زاکربرگ وارد اعلامیه Ray-Ban شد. زاکربرگ می گوید که رسانه های اجتماعی "برنامه قاتل" واقعی برای VR است و با داده های Oculus Quest از آن پشتیبانی می کند: "محبوب ترین برنامه ها در Quest اجتماعی هستند ، که متناسب با تز اصلی ما است [که] واقعیت مجازی یک بستر اجتماعی خواهد بود. "

  زاکربرگ قصد دارد عینک های هوشمندی که هنوز نام آنها مشخص نشده است ، یک سنگ قدم باشد ، نه یک هدف نهایی. او همچنان در مورد هدف واقعی خود محرمانه ماند و فقط گفت كه عینك "فاكتور نمادین خود را دارد و شما اجازه می دهید کارهای بسیار شسته و رفته ای انجام دهید" ، بدون جزئیات دقیق درباره اینكه "چیزهای شسته و رفته" چه هستند.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر هدفون های بدون هدفون: ما عینک آفتابی بلوتوثی Lucyd Lyte را آزمایش می کنیم. ما می دانیم که به لطف گزارش از The Verge در ابتدای کار ، انتظار نمی رود که عینک ها دارای صفحه نمایش یکپارچه باشند. اعلامیه در سپتامبر 2020. به نظر می رسد بدون قابلیت نمایشگر ، عینک های Ray-Ban / Facebook در همان دسته Echo Frames یا Lucyd Lyte آمازون قرار دارند - یک عینک آفتابی که ظاهری کاملاً معمولی دارد و دارای جفت شدن بلوتوث و بلندگوهای جهت دار است که بررسی کردیم در ماه مارس.

  زاکربرگ عینک های هوشمند را به عنوان سنگ قدم نه تنها به واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده که ما آن را می شناسیم ، بلکه به عنوان چیزی که او آنرا متورورس می نامد ، توصیف می کند. "بنابراین متروورس چیست؟ این یک محیط مجازی [مانند] یک اینترنت مجسم است که شما در آن به جای اینکه فقط به آن نگاه کنید ، در آن هستید. و ما معتقدیم که این جانشین اینترنت تلفن همراه خواهد بود."

  وی پس از هشدار مبنی بر اینکه ایجاد چشم انداز وی نه تنها از طرف خود فیس بوک بلکه از کل اکوسیستم شرکای آن به سرمایه گذاری قابل توجهی احتیاج دارد ، وی اهمیت نهایی آن را دو چندان کرد و گفت: "علاوه بر اینکه فصل بعدی اینترنت است ، متورس همچنین فصل بعدی ما به عنوان یک شرکت خواهد بود. "

خبرهای دیگر از اسباب