خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ویدیوی تعمیر و تعمیر خود را برای سرفیس لپ‌تاپ SE منتشر می‌کند

  مایکروسافت ویدیوی تعمیر و تعمیر خود را برای سرفیس لپ‌تاپ SE منتشر می‌کند


  13 روز و 7 ساعت قبل

  سهامداران مایکروسافت را تحت فشار قرار داده‌اند تا تلاش‌های خود را در زمینه تعمیرات افزایش دهد.
  معمولاً وقتی می‌خواهید یک ویدیوی گام به گام تخریب یک دستگاه سرفیس را ببینید، باید به سراغ یک ابزار شخص ثالث مانند iFixit بروید. اما امروز، کانال یوتیوب سرفیس مایکروسافت ویدیوی تخریبی خود را برای سرفیس لپ‌تاپ ارزان و متمرکز بر آموزش سرفیس لپ‌تاپ SE منتشر کرد که در آن یک مهندس مایکروسافت لپ‌تاپ را به طو

  مطالعه بیشتر

  جدیدترین سرفیس یک لپ‌تاپ 250 دلاری است که در کروم‌بوک‌های ارزان قیمت جابه‌جا می‌شود

  تعمیر مجموعه سرفیس مایکروسافت سال‌ها به دلیل استفاده گسترده از قطعات چسب‌دار و لحیم‌شده بسیار دشوار بود. این در سال‌های اخیر شروع به تغییر کرده است، زیرا مایکروسافت SSD‌های قابل تعویض توسط کاربر را اضافه کرده است و ترفندهای دیگری را برای جدا کردن و کنار هم قرار دادن دستگاه‌های خود آسان‌تر کرده است. تعمیر لپ تاپ سرفیس لپ تاپ SE مخصوصاً یک نقطه فروش است زیرا این لپ تاپ در مدارس عرضه می شود، جایی که لپ تاپ ها می توانند توسط بچه هایی که ممکن است بهتر بدانند یا ندانند بیفتند، بریزند یا از آنها سوء استفاده کنند.

  مطالعه بیشتر

  سهامداران مایکروسافت را تحت فشار قرار می‌دهند تا تلاش‌های حق تعمیر خود را گسترش دهد

  در پاسخ به فشار سهامداران، مایکروسافت قول داده است که تلاش‌های تعمیرپذیری خود را در آینده افزایش دهد، از جمله گسترش در دسترس بودن قطعات و مستندات و ساخت انجام تعمیرات برای ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث آسان تر است. احتمالاً این ویدیو زیر چتر "اسناد" قرار می‌گیرد و امیدواریم در آینده شاهد رفتار مشابه با سایر دستگاه‌های سرفیس باشیم.

  مایکروسافت همچنین راهنمای خدمات مکتوب بسیاری از دستگاه‌های سرفیس را ارسال می‌کند، چیزی که سازندگان رایانه شخصی مانند Lenovo، Dell، HP و دیگران نیز برای بسیاری از دستگاه های خود این کار را انجام می دهند (Lenovo یک کتابخانه گسترده از فیلم ها نیز ارائه می دهد). اپل همچنین گفته است که در سال جاری از طریق "برنامه تعمیر خود سرویس" خود، ارائه اسناد و قطعات را برای افراد خود انجام خواهد داد، اگرچه این برنامه فقط چند نوع تعمیر را برای تعداد معدودی از دستگاه های اخیر پوشش می دهد.


  تگ ها:

  مایکروسافت , ویدیوی , تعمیر , سرفیس , لپ‌تاپ , منتشر , می‌کند


  v 8
خبرهای دیگر از گجت ها