خبر

 • تک بورد - مایکروسافت جزئیات ویندوز 11 را با پشتیبانی جدید UI و برنامه Android ارائه می دهد

  مایکروسافت جزئیات ویندوز 11 را با پشتیبانی جدید UI و برنامه Android ارائه می دهد
  8 روز و 21 ساعت قبل

  ویندوز 11 برای اکثر کاربران دارای مجوز ویندوز 10 باید یک نسخه رایگان باشد.
  اوایل صبح امروز ، ما اولین نگاه رسمی به ویندوز 11 را از طریق رویداد What\'s New For Windows انجام دادیم. سیستم عامل جدید چندین تغییر قابل توجه و کاربردی را در آنچه در ویندوز 10 به آن عادت کرده ایم ، ارائه می دهد - این فقط همان سیستم عامل قدیمی با رنگ جدید نیست.

  با این حال ، ویندوز 11 کاملاً آن رنگ تازه را به خود اختصاص داده است. محیط دسکتاپ جدید آن باعث می شود که از پوشش شیشه ای شفاف با گوشه های گرد استفاده شود ، این جلوه شیشه های مات را به ذهن متبادر می کند. از بسیاری جهات ، ظاهر جدید یادآور محیط های دسک تاپ لینوکس مبتنی بر compiz در حدود سال 2010 است - اما با وضوح قابل توجهی بالاتر ، و یک موضوع کلی منسجم تر است.

  مدیر ارشد محصولات مایکروسافت ، پانوس پانای ، نگاه جدید را به اظهارات ابرو در مورد احساسات: "ما مسئولیت [عملکرد و عملی بودن] را بیش از هر زمان دیگری درک می کنیم ، اما همچنین باید شخصی باشد - و شاید مهمتر از همه ، باید احساساتی باشد."

  ما شک داریم هرکسی به جز Panay در مورد ظاهر جدید نگاه ترد خواهد کرد - اما مرزهای شفاف همه جا برای اطمینان به کاربران این است که کار واقعی آنها هنوز در دست است ، دست نخورده ، پشت عناصر پاپ آپ مانند فید جدید ویجت شخصی شده است.

  منوی شروع جدید - و خبرخوان جداگانه

  نسخه های قبلی ویندوز با معرفی مستقیم اخبار خبرها در منوی شروع آزمایش کردند - ویژگی که به نظر می رسید تعداد کمی از کاربران ویندوز از آن استقبال می کنند و بسیاری از آنها کاملاً متنفر هستند. مایکروسافت به وضوح مورد دوم را شنیده است ، اما هنوز مایل نیست که به تنهایی از اخبار خارج از مرورگر انصراف دهد. در ویندوز 11 ، خبرخوان به یک گفتگوی جداگانه تقسیم شده است ، شبیه بخشی از منوی شروع واقعی نیست.

  هنگام توصیف منوی شروع جدید ، Panay یک بار دیگر در "احساسات" فرو رفت. خبر خبری جداگانه - وی درباره منوی شروع جدید در مرکز گفت: "این همان چیزی است که شما نیاز دارید ، نزدیکتر به شماست ، ساده شده است." منوی جدید Start از فضایی که قبلاً توسط کاشی های خبری تغذیه شده بود استفاده می کند تا در عوض دسترسی به اسناد و برنامه های اخیراً استفاده شده را فراهم کند. پانای در مورد منوی جدید گفت: "جزئیات مهم است" و ادامه می دهد: "این جزئیات است که شما را قادر می سازد به آن فضای احساسی برسید ... برای انجام کار مورد نیاز خود."

  خبر خبری جداگانه - که در تظاهرات Panay از سمت چپ باز شد - در واقع همان کاشی های سبک Metro است که اکنون توسط ابزارک های اصطلاح استاندارد تر صنعت به آنها اشاره می شود و با یک نوار جستجوی فوق العاده تقویت می شوند. Panay گفت: "اینکه چگونه همه چیز با هم جریان دارد ، به این معنی است که شما به یک احساس آرامش باورنکردنی برسید".

  تبلیغات "همچنین از داخل نیز زیبا است"

  قبل از اینکه کارمن زلاتف ، مدیر شریک مایکروسافت را تحویل دهد ، لحظه ای با جزئیات اینکه چرا ویندوز 11 "در داخل زیبا" است. این بیشتر به معنای از بین بردن بهبود عملکرد در ویندوز بود - بهبودهایی که متأسفانه هنوز هیچ معیار سنجشی نداریم.

  بیدار شدن سریع از خواب سریعتر Windows سلام احراز هویت بیومتریک مرور سریعتر در Microsoft Edge "مرور در هر مرورگری در واقع سریعتر است ، که بسیار جذاب است "به روزرسانی های ویندوز 40٪ کوچکتر ، کارآمدتر و" در پس زمینه اتفاق می افتد "کاهش مصرف انرژی ، برای باتری بیشتر ، که Panay توصیف می کند ویندوز 11 را" مسئولیت پذیرتر "می کند" شاید مهمترین ، ویندوز 11 است امن ترین ویندوز ""

  مهم نیست که به نظر می رسد این لیست شستشو از پیشرفت ها ، متأسفانه Panay جزئیاتی درباره آنها ارائه نکرد - ما نمی دانیم چرا "مرور در هر مرورگری سریعتر است" و همچنین نمی دانیم چرا ویندوز 11 باید "امن ترین ویندوز موجود" در نظر گرفته شود ارتقا great رابط کاربری عالی ، به ویژه برای کاربران لپ تاپ - در این عکس ، می بینیم که سه برنامه به یکی از طرح های موجود تقسیم شده اند. کاربران ویندوز 11 مایکروسافت می توانند بر اساس اندازه و جهت نمایشگر خود یکی از چندین طرح اولیه را انتخاب کنند. سپس برنامه ها به چیدمان انتخاب شده ضربه می خورند و می توانند از یک موقعیت به موقعیت دیگر کشیده شوند. Microsoft هنگامی که یک طرح اولیه با برنامه ها پر شد ، می توان همه چیز را به عنوان یک گروه ضربه محکم و ناگهانی بهم پیوند داد. ارتباط بین برنامه ها در گروه های ضربه محکم و ناگهانی در این نمای نزدیک از نوار وظیفه جدید قابل مشاهده است. مایکروسافت

  Zlateff دو ویژگی مهم جدید برای مدیریت و تغییر کار در ویندوز را ارائه داد: طرح بندی سریع و دسک تاپ های مجازی. طرح بندی ضربه محکم و ناگهانی برای هر کسی که یک محیط دسکتاپ کاشی کاری را امتحان کرده باشد آشنا خواهد بود - این به روشی برای جا انداختن چندین برنامه در یک طرح کاشی کاری ثابت و کارآمد روی صفحه نمایش است.

  اجرای کاشی کاری ویندوز 11 هوشمند به نظر می رسد و زلاتف گفت مستقیماً به جهت و وضوح صفحه گره خورده است. کاربر می تواند یک طرح را انتخاب کند ، و سپس برنامه ها را به مرزهای ثابت ارائه شده توسط طرح بکشد - ما شاهد انتخاب شش طرح موجود بودیم که هرکدام از آنها از دو تا شش مکان پنجره پشتیبانی می کنند.

  ساختن سریع طرح بندی ها ، Zlateff گروه های میانبر را نشان داد - اینها گروه هایی از برنامه ها هستند که به یکی از طرح های کاشی خورده تبدیل شده اند و می توانند به عنوان یک گروه از نوار وظیفه بالا بیایند یا ارسال شوند. کاربران لینوکس در میان شما احتمالاً فکر می کنند "بنابراین ، گروههای زودهنگام مایکروسافت از دسک تاپ های مجازی استفاده می کند" - اما ویندوز 11 همچنین به عنوان یک ویژگی جداگانه از دسک تاپ های مجازی کامل به سبک لینوکس پشتیبانی می کند. (برای خواننده غیر لینوکس: دسک تاپ های مجازی "صفحات" جداگانه ای پر از برنامه هستند ؛ با کلیک بر روی دکمه یک "صفحه" مانیتور به طور کامل پاک می شود و مجموعه پنجره های "صفحه" بارگیری می شود.)

  گروههای ضربه محکم و ناگهانی جدید را می توان با یک کلیک کلیک در نوار وظیفه انتخاب کرد ، درست همانطور که برنامه های منفرد بالا و پایین می شوند - و درست در کنار خود برنامه های منفرد ، که می توانند در کنار گروه ها نیز بالا و پایین شوند. Zlateff این قابلیت جابجایی بین برنامه های منفرد یا "کل پروژه ها" را کاری توصیف کرد که فقط در ویندوز قابل انجام است.

  سرانجام ، به نظر می رسد پشتیبانی از لپ تاپ های docking و un-docking بسیار بهبود یافته است. Zlateff نشان داد که برنامه ها خود را به حالت صفحه نمایش یک صفحه نمایش در می آورند ، زیرا دومین مانیتور خارجی لپ تاپ حذف می شود - اما مهمتر از همه ، پس از اتصال مجدد صفحه نمایش ، آنها دقیقاً مانند گذشته برگشت می شوند.

  و ورودی جایگزین

  مدیر ارتباطات مایکروسافت ، فیلیپ مک کلور ، حالت های ورودی به روز شده ویندوز 11 را معرفی کرد که می گوید "ویندوز [11] بدون صفحه کلید با شما سازگار است ، نه برعکس". این تا حد زیادی به اهداف لمسی بزرگتر و نشانه های بصری ظریف ترجمه می شود که استفاده از حالت رایانه لوحی در لپ تاپ صفحه نمایش لمسی 2 در 1 مک کلور را ساده تر می کند ، اما بدون تغییر در ظاهر و احساس ویندوز.

  ویندوز 11 جایگزین است ویژگی های ورودی عبارتند از:

  پشتیبانی از قلم به روز شده - مک کلور به طور خلاصه برجسته سازی متن متن با قلم را نشان می دهد ، در حالی که در مورد بازخورد لفظی قلم کاملاً جدید بحث می شود تایپ کردن با انگشت در حالت رایانه لوحی ، از نوار فاصله برای کنترل متن برای انتخاب متن استفاده می کند - تشخیص صدا به روز شده "فرافکنی" تلویزیون بی سیم - ظاهراً مشابه "ریخته گری" تلفن همراه به تلویزیون هوشمند یا Chromecast است ، اما بدون درج جزئیات واقعی

  مک کلور همچنین ما را به خوراک ابزارک مجهز به هوش مصنوعی بازمی گرداند. در یک نمایش کوتاه ، او به ما می گوید که تفکیک واضح بین خبرهای خبری و برنامه های واقعی به او امکان می دهد "بدون ایجاد مزاحمت در روند کار خود ، چیزها را بررسی کند".

  بازی در ویندوز 11

  تجربه تجربه خالق بازی سارا باند چندین مورد را ذکر کرد ویژگی های جدید مربوط به بازی در ویندوز 11:

  Auto HDR - این ویژگی که در ابتدا در Xbox معرفی شد ، نور و رنگ بازی ها را به دامنه دینامیکی بالاتری گسترش می دهد. باند Auto HDR را در Skyrim در یک نمایش تقسیم شده چپ / راست زنده نشان داد. این اثر به شدت یادآور فیلترهای تنظیم خودکار است که در دوربین تلفن همراه و برنامه های عکس وجود دارد. DirectStorage - این ویژگی Xbox به شما امکان می دهد دارایی های بازی مستقیماً به GPU منتقل شوند و تأثیر پردازنده تا حد زیادی کاهش یابد. Xbox Game Pass - این برنامه اشتراک به اعضا امکان دسترسی به یک کتابخانه بازی بزرگ را می دهد ، در حال حاضر "بیش از 100" بازی شامل راه اندازی بازی های روز اول از Xbox Game Studios و Bethesda ، همه EA Play و عناوین شخص ثالث از کوچک و بزرگ توسعه دهندگان بزرگ بازی متقابل و ذخیره متقابل - بازی های پشتیبانی شده را می توان "بصورت یکپارچه در دستگاهها" با یک جامعه جهانی متشکل از میلیونها بازیکن انجام داد. این شامل یک بازیکن است که بازی را در یک سیستم عامل ذخیره می کند ، سپس آن را بر روی سیستم دیگر از سر می گیرد.

  بازی ها را می توان مستقیماً از طریق برنامه Xbox خریداری کرد - که ظاهراً هدف اصلی آن پلتفرم Valve's Steam است ، با ظاهر و ویژگی های مشابه.

  فروشگاه Microsoft بهبود یافته - اکنون شامل برنامه های Android است فروشگاه بازی برنامه Xbox احتمالاً برای هر کسی که دارای حساب Steam باشد آشنا به نظر می رسد - و عملکرد آن به طور مشابه است ، هم به عنوان فروشگاه و هم به عنوان راه انداز برنامه کاربرد دارد. Microsoft در این عکس صفحه ، می توانیم ببینیم که برنامه Tik Tok برای اندروید به شکلی شبیه به مدیر عکس ویندوز قرار گرفته است. مایکروسافت

  فروشگاه مایکروسافت ویندوز 11 که به تازگی بهبود یافته است ، طبق گفته Panay ، "از ابتدا ساخته شده است" و میزبان و فروش برنامه های Win32 ، Progressive Web Apps و Universal Web Platform Web را برای توسعه دهندگان آسان تر می کند.

  مایکروسافت همچنین در حال تغییر شرایط مالی فروشگاه خود است - Panay فروشگاه اصلاح شده را به عنوان "سهم درآمد صنعت پیشرو" برای توسعه دهندگان توصیف می کند. جالب است که او همچنین توانایی "آوردن موتور تجارت خود را" - اگرچه بدون جزئیات در مورد چگونگی ادغام این کار با فروشگاه - طعنه زد و اضافه کرد که توسعه دهندگان با استفاده از موتورهای تجاری خود نیازی به تقسیم درآمد با مایکروسافت ندارند.

  سرانجام - و شاید هیجان انگیزترین حالت - فروشگاه مایکروسافت که تازه اصلاح شده است ، دسترسی به برنامه های Android را ارائه می دهد. Panay محیط اندروید را با استفاده از فناوری Bridge Intel توصیف کرد و چندین برنامه از جمله Tik Tok را که به طور بی عیب و نقص در پنجره های تلفن شکل و تبلت اجرا می شود ، نشان داد.

  خود برنامه های Android "از طریق فروشگاه Microsoft با استفاده از فروشگاه برنامه آمازون ، "با ظاهری شبیه همان فروشگاه برنامه ای که در رایانه لوحی Fire HD مشاهده می کنید ، برای ادغام ویندوز 11 دوباره پوست گرفته شده است.

  توسعه دهندگان علاقه مند به بروزرسانی های جدید فروشگاه برنامه می توانند در مایکروسافت بعداً امروز ، ساعت 3 بعد از ظهر شرقی ، غواصی عمیق کنید.

خبرهای دیگر از اسباب