خبر

 • تک بورد - مالک جبرا SteelSeries را خریداری می کند تا از بازی های سطح بالا استفاده کند

  مالک جبرا SteelSeries را خریداری می کند تا از بازی های سطح بالا استفاده کند
  1 روز و 7 ساعت قبل

  شرکت مادر جبرا GN تقریباً 1.2 میلیارد دلار معامله می کند.
  سازنده لوازم جانبی بازی SteelSeries توسط GN ، مالک شرکت تجهیزات صوتی Jabra خریداری می شود. معامله ای که چهارشنبه اعلام شد به GN اجازه می دهد تا به هدست ، صفحه کلید ، ماوس ، و سایر لوازم جانبی SteelSeries برای بازی های رایانه ای و کنسولی و همچنین مارک های فرعی آن ، مانند Nahimic دسترسی پیدا کند.

  GN مستقر در دانمارک SteelSeries را از Axcel ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در شمال اروپا خریداری می کند ، در قراردادی که گفته می شود مبلغ 8 میلیارد DKK (حدود 1.2 میلیارد دلار) دارد.

  SteelSeries که در سال 2001 در دانمارک تأسیس شد ، با انتخاب گسترده ای از وسایل جانبی پیشرفته که کنسول و گیمرهای رایانه را هدف قرار می دهد ، نامی برای خود دست و پا کرد. به عنوان یک شرکت صوتی ، GN بدون شک به مجموعه هدست های Arctis SteelSeries علاقه مند است ، که شامل طیف گسترده ای از قیمت ها و عوامل شکل است و در بین گیمرها به یک برند معروف تبدیل شده است. SteelSeries همچنین با سایر لوازم جانبی از جمله صفحه کلید مکانیکی Apex Pro شهرت دارد (شما به طور مرتب بازیبازان را مشاهده می کنید که پست های رسانه های اجتماعی صفحه کلید را هنگام جدا کردن برچسب از صفحه OLED منحصر به فرد آن به اشتراک می گذارند).

  صفحه کلید بازی Apex Pro با روکش OLED SteelSeries. صفحه کلید بازی Apex Pro با روکش OLED با SteelSeries. SteelSeriesCalling SteelSeries" موتور رشد جدید "، GN توسط مشخصات رشد SteelSeries مورد توجه قرار گرفت و ساختار حاشیه ، "طبق اعلام. GN به دنبال دریافت پول سخت افزاری بازی است که می توانید با نرم افزار کنترل کنید و انتظار دارد بازار وسایل بازی "در میان مدت با رشد 7 تا 8 درصدی در سال به رشد خود ادامه دهد." علاوه بر این ، GN معتقد است که SteelSeries امسال "رشد چشمگیری در درآمد و EBITA" نشان می دهد.

  تبلیغات

  هر دو شرکت قول دادند که SteelSeries همچنان به برند و هویت خود ادامه خواهد داد. احتشام ربانی ، مدیرعامل SteelSeries در بیانیه ای گفت که تمرکز این برند بر روی eSports و بازی با سخت افزار و نرم افزار جدید ادامه خواهد داشت. مدیر اجرایی همچنین گفت که نام تجاری "توسط همان تیم رهبری و سازمانی که اکنون آن را هدایت می کند اداره خواهد شد." GN در اطلاعیه خود به 350 کارمند SteelSeries ، از جمله 80 مهندس نرم افزار ، اشاره می کند.

  فهرست فعلی GN شامل Jabra ، معروف به هدست و هدفون های درجه یک است. ReSound ، نام تجاری سمعک ؛ و هدست ساز بی سیم BlueParrot. René Svendsen- Tune ، مدیرعامل GN Audio ، در بیانیه ای گفت.

  با ریشه های صوتی GN ، مشخص نیست که SteelSeries پس از خرید هدست تمرکز بیشتری خواهد داشت یا خیر ، اما تصور سرمایه گذاری نام تجاری در زمینه هایی مانند موش سخت است. ، صفحه کلیدها و کنترل کننده ها ناگهان از بین می روند. این خرید همچنین GN Nahimic ، شرکتی که روی نرم افزارهای صوتی بازی رایانه ای تمرکز دارد ، و KontrolFreek ، که لوازم جانبی کنترلر کنسول را می فروشد ، خالص می کند.

  خرید SteelSeries انتظار می رود "تا ابتدای سال 2022" بسته شود ، اما مشروط به تأییدیه های نظارتی.

خبرهای دیگر از ابزارها