خبر

 • تک بورد - ماشین حساب ، نامه ، سایر برنامه های داخلی در آخرین نسخه بتا ، لیفت صورت ویندوز 11 را دریافت می کنند

  ماشین حساب ، نامه ، سایر برنامه های داخلی در آخرین نسخه بتا ، لیفت صورت ویندوز 11 را دریافت می کنند
  9 روز و 9 ساعت قبل

  مایکروسافت همچنان برنامه های خود را تازه می کند در حالی که ویژگی های تکراری را حذف می کند.
  مایکروسافت در نسخه بعدی Insider Preview سیستم عامل آینده ، Windows 10 را به تعداد انگشت شماری از برنامه های اصلی ارائه می دهد. نامه ، تقویم ، ماشین حساب و ابزار Snipping همگی در حال تغییر هستند و اگر آخرین نسخه Insider Preview را اجرا می کنید ، باید از امروز بتوانید این به روز رسانی ها را از داخل برنامه

  به نظر می رسد تغییرات در نامه ، تقویم و ماشین حساب تا حد زیادی زیبایی است و گوشه های مربع ویندوز 8 و 10 را برای ظاهر نرم تر و گردتر که با بقیه سیستم عامل ها متناسب است بیرون می آورد. یک برنامه "جدید" بازسازی ابزار Snipping است که ویژگی های ابزار قدیمی Snipping و برنامه Windows 10 Snip & Sketch را متحد می کند (این عارضه جانبی مفیدی دارد که در نهایت از پیام مزاحم خلاص می شوید که به شما می گوید Snipping هر بار که ابزار را باز می کنید ، از بین می رود).

  ابزار Snipping جدید همچنان دکمه هایی را برای تغییر نوع اسکرین شاتی که می خواهید بگیرید و آیا می خواهید با تاخیر اتفاق بیفتد به شما می دهد. ابزارهای حاشیه نویسی آن برای اسکرین شات نیز تغییر چهره مدرن تری داده است (ابزارهای قدیمی هنوز در دوران ویندوز 7 گیر کرده بودند). کاربران Snip & Sketch هنوز می توانند با استفاده از میانبر صفحه کلید Windows + Shift + S به آن رابط کاربری دستی دسترسی داشته باشند.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  ساختار داخلی ویندوز 11 به طرز شگفت آوری بدون پرداخت و ناتمام است

  نسخه جدید برنامه ها ابتدا در کانال Dev با ثبات کمتر به Windows Insiders عرضه می شوند. مایکروسافت انتشار بیلد های ویندوز 11 را برای پایدارتر بودن کانال بتا در اواخر ژوئیه آغاز کرد و اگر می خواهید از این ویژگی های جدید در تکرار کمتر ویندوز استفاده کنید ، باید منتظر بمانید. همیشه می توانید کانال خود را از قسمت Windows Update برنامه تنظیمات تغییر دهید.

  مانند سایر نسخه های Insider Preview که تا کنون ساخته شده است ، مایکروسافت هنوز الزامات امنیتی جدید ویندوز 11 را اجرا نمی کند ، بنابراین اکثر رایانه هایی که ویندوز را اجرا می کنند 10 هنوز می تواند نسخه های جدید Windows 11 و این برنامه های به روز شده را اجرا کند.

خبرهای دیگر از ابزارها