خبر

 • تک بورد - لاجیتک با صفحه کلید بی سیم MX Keys Mini کوچک فکر می کند

  لاجیتک با صفحه کلید بی سیم MX Keys Mini کوچک فکر می کند
  20 روز و 10 ساعت قبل

  کنترل چند رایانه در فاکتور فرم کوچکتر.
  Logitech صفحه کلید بلوتوث پیشرفته خود را گرفته و کوچکتر کرده است. امروز که اعلام شد ، Logitech MX Keys Mini و MX Keys Mini برای مک شماره های صفحه کلید و ناوبری کلیدهای Logitech MX با اندازه کامل را که دو سال پیش منتشر شده بود به نفع یک عامل کوچکتر که هنوز دارای برخی ویژگی های خوب است ، رها می کند.

  مانند MX Keys ، MX Keys Mini کوچکتر متخصصان خلاق را با قابلیت اتصال به سه دستگاه از طریق Bluetooth Low Energy هدف قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد تا حداکثر سه رایانه شخصی ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند را بدون نیاز به تعویض دانگل یا جفت کردن آنها کنترل کنید. صفحه کلید بارها و بارها (چه کسی وقت دارد؟) صفحه کلید فشرده Logitech با Windows ، macOS ، iOS ، iPadOS ، Chrome ، Android و Linux سازگار است.

  MX Keys Mini متفاوت از نسخه قبلی خود ، دارای کلید Emoji برای دسترسی آسان به صفحه کلید Emoji است. همچنین یک کلید اختصاصی برای روشن یا خاموش کردن میکروفون و یک کلید دیکته برای مکالمه به متن وجود دارد.

  تبلیغات Emojis با فشار یک دکمه. بزرگنمایی/ایموجی ها با فشار یک دکمه به Logitech

  علاوه بر این ، MX Keys Mini دارای طیف وسیع تری از رنگ ها نسبت به MX Keys است که فقط در سایه خاکستری معمولی تر موجود است. شما می توانید MX Keys Mini را با همان رنگ تهیه کنید ، اما همچنین می توانید طرحی سفید و خاکستری را انتخاب کنید که طرفداران اپل می توانند از آن قدردانی کنند ، یک رنگ صورتی که طرفداران باربی می توانند از آن قدردانی کنند ، یا یک ظاهر کاملا مشکی که مخفیانه خواهد بود

  لاجیتک ادعا می کند که MX Keys Mini (و همچنین کلیدهای MX) می تواند 10 روز با روشنایی نور پس زمینه سفید خود یا تا پنج ماه با خاموش شدن نور پس زمینه دوام بیاورد. تکنیک های صرفه جویی در مصرف باتری از سنسورهایی استفاده می شود که نور پس زمینه را تا زمانی که متوجه نشوند دست شما نزدیک است خاموش می کنند و حسگرهای نور محیطی که میزان روشنایی نور پس زمینه را بر اساس میزان نور اتاق تنظیم می کنند. هنگامی که صفحه کلید خالی است ، می توان آن را از طریق کابل USB-C به USB-A شارژ کرد.

  در حالی که MX Keys Mini باعث صرفه جویی در فضای شما بر روی کلیدهای استاندارد MX می شود ، انتظار نداشته باشید که در هزینه شما صرفه جویی کند. درست مانند نسخه کامل ، MX Keys Mini 100 دلار است.

  فهرست بندی تصویر توسط Logitech

خبرهای دیگر از ابزارها