خبر

 • تک بورد - فایرفاکس 94 برای iOS و اندروید ویژگی های جدیدی را برای نشانک ها و برگه ها اضافه می کند

  فایرفاکس 94 برای iOS و اندروید ویژگی های جدیدی را برای نشانک ها و برگه ها اضافه می کند
  6 روز و 3 ساعت قبل

  این به‌روزرسانی به شما کمک می‌کند تا به محتوایی که تمام نکرده‌اید بپرید.
  امروز، موزیلا نسخه‌های موبایل مرورگر وب فایرفاکس خود را در iOS و Android با یک صفحه اصلی بازبینی‌شده و یک ویژگی مدیریت برگه جدید به‌روزرسانی کرد.

  مطالعه بیشتر

  نسخه امروزی فایرفاکس 91 اقدام جدیدی برای پاک کردن کوکی ها در سراسر سایت اضافه می کند، موزیلا امروز در یک پست وبلاگی نوشت که این به روز رسانی را اعلام کرد که نسخه موبایل مرورگر به طور خاص برای "طراحی شده است" در حال حرکت، فوران کوتاهی از تعاملات آنلاین که دائماً توسط زندگی قطع می شود."

  برای این منظور، به‌روزرسانی جدید به دنبال آسان‌تر کردن پرش به محتوای قبلی یا بدون وقفه است. یک ویژگی جدید "jump back in" وجود دارد که به شما امکان می دهد مستقیماً به آخرین برگه باز شده خود بروید.

  صفحه اصلی Firefox موبایل اکنون به طور برجسته نشانک های ذخیره شده اخیر و همچنین جستجوهای وب اخیراً تکمیل شده را فهرست می کند. ایده اولی این است که دیگر لازم نیست به منوی نشانک‌ها بروید تا به مواردی دسترسی پیدا کنید که ممکن است همچنان به توجه شما از بازدیدهای اخیری که "با زندگی قطع شده است" نیاز داشته باشند، همانطور که در پست وبلاگ نوشته شده است.

  تبلیغات

  > در مورد ویژگی جستجوهای وب اخیر، موزیلا تصور می کند که شما مجبور نخواهید بود تعداد زیادی برگه فعال را با جستجوهای موتور جستجو باز بگذارید. در عوض، اساساً می‌توانید این موارد را برای دسترسی آسان به طور خودکار در صفحه اصلی خود نشانک گذاری کنید. این جستجوهای ذخیره شده به مدت 14 روز حفظ خواهند شد.

  و در مورد برگه ها، به روز رسانی همچنین به دنبال کاهش درهم ریختگی برگه ها با بایگانی خودکار برگه های غیرفعال پس از 14 روز است. همچنان می توانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید، اما نمای برگه اصلی را به هم نمی ریزند. باز هم، این موضوع با موضوع کلی کمک به کاربران برای بازگشت به کارهای ناتمام، جستجوها یا مقاله‌های داخل مرورگر بدون نیاز به باز گذاشتن تعداد غیرقابل مدیریت برگه‌ها مطابقت دارد.

  لازم به ذکر است که برگه‌ها دارای ویژگی هستند. برای شروع فقط در اندروید موجود است. موزیلا می گوید در ماه های آینده به iOS خواهد رسید. به طور مشابه، Android نیز در حال دریافت راه جدیدی برای سفارشی کردن فید داستان های جیبی شما در فایرفاکس است، با این ویژگی که در آینده برای iOS برنامه ریزی شده است.

خبرهای دیگر از گجت ها