خبر

 • تک بورد - فاش شدن پیکسل 6: پنج سال به روز رسانی امنیتی ، 749 پوند و برچسب قیمت 1049 دلار

  فاش شدن پیکسل 6: پنج سال به روز رسانی امنیتی ، 749 پوند و برچسب قیمت 1049 دلار
  28 روز و 3 ساعت قبل

  مواد بازاریابی پیکسل 6 در سراسر اینترنت در حال نشت است.
  خلاصه نشت پیکسل 6! نشت های زیادی وجود دارد.

  در آخر هفته ، Carphone Warehouse یک سایت تیزر رسمی (که از آن زمان حذف شده است) برای Pixel 6 ارسال کرد. این سایت پر از اطلاعات بود ، بزرگترین خبر آن این است که Pixel 6 همراه خواهد بود " پنج سال به روز رسانی. " پیکسل 6 دارای اولین SoC اصلی گوگل ، تراشه "Google Tensor" است و این شرکت در مورد دلیل تصمیم خود برای کنار گذاشتن کوالکام و اعتصاب خود در بازار تراشه ها چندان آگاه نیست. Google هیچ هسته سفارشی یا پردازنده گرافیکی سفارشی طراحی نمی کند (هر چند با پیکربندی خلاقانه می شود) و تنها به تعداد کمی از موارد استفاده از هوش مصنوعی به عنوان نقاط فروش SoC اشاره کرده است.

  ما مدتهاست حدس می زنم که برنامه های تراشه گوگل در واقع افزایش مدت زمان پشتیبانی اندروید است و به شرکت اجازه می دهد تا بهتر با اپل رقابت کند ، و در نهایت ما در نهایت تأیید آن را داریم. به هر حال ، اپل تا 7 سال از iPhone 6s پشتیبانی می کند. پشتیبانی. برخی از شرکت ها ، مانند سامسونگ ، با سه سال به روز رسانی اصلی سیستم عامل و چهار سال به روز رسانی عمده ، اندکی تمدید کرده اند ، اما هیچ یک از مشتریان کوالکام واقعاً قدرت پشتیبانی طولانی مدت از تلفن ها را ندارند. با Pixel 6 مجهز به Tensor ، گوگل هیچ کس را به جز Google در مورد جدول زمانی پشتیبانی پاسخ نمی دهد. این سیستم عامل ، سخت افزار تلفن و تلفن را SoC می کند ، بنابراین می تواند تا زمانی که می خواهد از Pixel 6 پشتیبانی کند.

  Pixel 6 پنج سال به روز می شود ، اما چاپ خوب تصریح می کند که فقط به روزرسانی های "امنیتی" هستند. بزرگنمایی/پیکسل 6 رو به افزایش است پنج سال به روز رسانی ، اما چاپ خوب روشن می کند که آنها فقط به روز رسانی "امنیتی" هستند. Carphone Warehouse

  ذکر این نکته ضروری است که ادعای "پنج سال به روزرسانی" در صفحه Carphone Warehouse در چاپ خوب با عنوان "به روزرسانی های امنیتی اندروید برای حداقل پنج سال" روشن شده است ، بنابراین ما واقعاً نمی دانیم چگونه Pixel 6 هنوز به روزرسانی های عمده اندروید را دریافت می کند. گوگل می تواند پنج سال به روز رسانی عمده سیستم عامل اندروید را ارائه دهد (این هنوز پول من است) ، و اجازه می دهد پیکسل 6 تا اندروید 17 دوام بیاورد ، اما این چیزی نیست که این صفحه وعده می دهد. در حال حاضر ، ما فقط می توانیم تعداد ناشناخته ای از به روز رسانی های اصلی سیستم عامل و پنج سال به روز رسانی امنیتی را بیان کنیم.

  تبلیغات

  مطمئناً Google کارهای نرم افزاری زیادی انجام داده است که می تواند Pixel 6 را طولانی ترین تلفن پیکسل پشتیبانی شده تا کنون کند. به اندروید 12 نحوه راه اندازی هسته لینوکس اندروید را با "GKI" یا "Generic Kernel Image" به طور چشمگیری تغییر می دهد. تلفن های اندرویدی همه هسته لینوکس را اجرا می کنند ، اما به طور سنتی ، سه چنگال مختلف در بین لینوکس اصلی و آنچه در تلفن Android عرضه می شود وجود دارد - یک چنگال برای هسته "Android Common" گوگل ، سپس یک چنگال برای فروشنده SoC ، سپس یک چنگال هسته SoC برای دستگاه خاص شما. این منجر به دستگاه هایی می شود که همه چنگال های منحصر به فرد هسته را اجرا می کنند ، همه آنها حدود دو سال سن دارند و تا 50 درصد کد خارج از درخت را اجرا می کنند.

  با GKI ، که انتظار می رود برای اولین بار اجرا شود در پیکسل 6 ، گوگل این را به یک چنگال واحد با سیستم ماژول برای سفارشی سازی و رانندگان همه کاهش می دهد و سن هسته را به نصف کاهش می دهد. همچنین یک سیستم به روزرسانی هسته رسمی در حال اجرا است که به موجب آن گوگل به روزرسانی های هسته لینوکس را از طریق فروشگاه Play ارسال می کند. در حال حاضر ، این فقط به روز رسانی هسته LTS لینوکس است ، اما برنامه هایی در آینده وجود دارد (که ممکن است به Pixel 6 برسد یا نیاید) برای به روز رسانی هسته. همه اینها قادر به استانداردسازی و به روزرسانی بنیاد اندروید برای گوشی با عمر طولانی است.

  بزرگنمایی / ادعاهای" 80 درصد عملکرد سریعتر "به همان اندازه که به نظر می رسد هنگامی که متوجه شدید Pixel 5 یک گوشی میان رده است ، چشمگیر نیستند. Carphone Warehouse

  این سایت همچنین ادعاهایی در مورد Google Tensor SoC دارد. علاوه بر ادعاهای معمول در مورد قابلیت های خوب عکس ، این تراشه "تا 80 درصد عملکرد سریعتر را ارائه می دهد ، بنابراین برنامه ها سریعتر بارگیری می شوند و بازی ها پاسخگوتر هستند." این مقایسه با گوشی های پیکسل قبلی است ، اما به خاطر داشته باشید که پیکسل 5 یک دستگاه میان رده 700 دلاری با Snapdragon 765G بود. گوگل دسته بندی محصولات خود را از یک گوشی میان رده به یک پرچمدار تبدیل کرده است ، بنابراین پس از شن و ماسه زدن در سال گذشته ، ادعاهایی مانند این به آن اندازه که به نظر می رسد چشمگیر نیست. این دستگاه یک شارژ سیمی خوب اما نه چندان عالی برای Pixel 6 و Pixel 6 Pro و یک پایه شارژ بی سیم جدید است که با هر دو دستگاه سازگار است. Pixel 6 شارژ بی سیم 21 وات و Pixel 6 Pro شارژ بی سیم 23 وات را انجام می دهد.

خبرهای دیگر از ابزارها