خبر

 • تک بورد - ظاهرا LG در حال کار بر روی اولین Chromebook خود است

  ظاهرا LG در حال کار بر روی اولین Chromebook خود است
  1 روز و 17 ساعت قبل

  تمرکز نازک و سبک شرکت می تواند برای Chromebook کم مصرف مناسب باشد.
  بازار Chromebooks امسال با وجود کندی های اخیر ناشی از همه گیری اخیر ، عموماً در حال رشد است و به نظر می رسد فروشندگان رایانه های شخصی بیشتر علاقه مند به انتشار دستگاه های سیستم عامل Chrome هستند. بعدی ممکن است LG باشد.

  در 18 اکتبر ، پرونده ای برای Bluetooth SIG ، گروه ویژه ای که گواهینامه های بلوتوث را اعطا می کند ، برای "LG Chromebook" فهرست شد. فهرست ، که توسط Chrome Unboxed مشاهده شده است ، اطلاعات بیشتری در اختیار ما نمی گذارد. شماره مدل دستگاه "11TC50Q" است و دستگاه باید دارای نسخه بلوتوث 5. باشد. اما از آنجایی که این شرکت تلاش کرد گواهینامه بلوتوث را از Bluetooth SIG دریافت کند ، یک Chromebook با مارک ال جی دور از انتظار نیست. بعلاوه ، منطقی است که LG Chromebook را منتشر کند.

  LG دست های زیادی در قابلمه ها دارد ، از لوازم آشپزخانه گرفته تا تلویزیون های درجه یک ، راه حل های صوتی و حتی پنل های خورشیدی. مجموعه فعلی رایانه های شخصی ال جی بر سری لپ تاپ های فوق سبک Gram آن متمرکز است. از آنجایی که Chromebook ها از قطعات کم مصرف استفاده می کنند ، گرما را می توان بیشتر کنترل کرد و امکان طراحی های نازک و بدون فن را فراهم کرد. این همچنین آنها را به گزینه مناسبی برای سفر تبدیل می کند.

  تبلیغات

  همانطور که Chrome Unboxed اشاره کرد ، LG در سال 2014 یک رایانه همه کاره مبتنی بر سیستم عامل Chrome ، با نام مستعار Chromebase ساخت ، اما نتوانست با آن رقابت کند. Windows و macOS رقیب هستند.

  LG Chromebase 22CV241-W. بزرگنمایی/LG Chromebase 22CV241-W.LG اگر LG Chromebook را عرضه کند ، جالب خواهد بود که آیا مارک LG Gram را دریافت می کند یا خیر. در حال حاضر ، همه لپ تاپ های Gram ال جی دارای تراشه های نازک و دارای تراشه های اینتل هستند. این مارک همچنین دارای چند عدد تاش مجهز به پردازنده AMD Ryzen با نام تجاری LG Ultra PC است. Chromebook LG Gram به معنای تراشه های Intel است. Chromebook به تنهایی - یا حتی مارک جدیدی را فقط برای دستگاه های سیستم عامل Chrome راه اندازی کنید. رایانه های شخصی LG از MSRP از 800 دلار شروع می شود ، در حالی که ارزان ترین رایانه شخصی با مارک گرام از 1000 دلار شروع می شود.

  یک LG Chromebook سیستم عامل Google را تقریباً در همه جا در همه مارک های رایانه شخصی ایالات متحده نزدیک می کند ، هرچند Razer ، MSI ، و مایکروسافت Chromebook نمی فروشد.

خبرهای دیگر از ابزارها