خبر

 • تک بورد - طیف وسیعی از ساعتهای هوشمند خوب Garmin و Fitbits در حال فروش برای Prime Day

  طیف وسیعی از ساعتهای هوشمند خوب Garmin و Fitbits در حال فروش برای Prime Day
  7 روز و 11 ساعت قبل

  برخی از برترین انتخاب های ساعت هوشمند ما در پایین ترین قیمت تاکنون برای Prime Day قرار دارند.

  بیشتر بخوانید Amazon Prime Day 2021: تمام معاملات واقعاً ارزش وقت شما را دارند (به روز شده) در حالی که ما به حفاری ادامه می دهیم ، در میان بسیاری از معاملات Prime Day برخی از ردیاب های تناسب اندام که توسط Ars توصیه می شود را پیدا کردیم. به طور خاص ، تعداد زیادی از ساعت های هوشمند مورد علاقه ما از Garmin و Fitbit در فروش هستند.

  همه این معاملات فقط امروز انجام می شود ، بنابراین اگر عضوی از اعضای Prime هستید که به دنبال ردیاب تناسب اندام یا ساعت در حال اجرا هستید ، این لحظه شماست. همچنین اگر قابلیت ساعت خالص ساعت هوشمند برای شما مهمتر از ردیابی تناسب اندام باشد ، تخفیف هایی نیز در Apple Watch Series 3 و 6 وجود دارد.

  تجربه ما با ساعت های گارمین سری Garmin Forerunner یک انتخاب برتر برای دوندگان است. Enlarge / سری Garmin Forerunner یک انتخاب برتر برای دونده ها است. کوری Gaskin خواندن بیشتر بهترین ساعت های هوشمند برای هر نوع کاربر ساعت های Garmin چند نکته برتر در راهنمای خرید ساعت هوشمند اخیر را به خود اختصاص داده است. ما Forerunner 45 را به عنوان ساعت دونده مورد علاقه خود انتخاب کردیم در حالی که سری Vivo از بهترین شیک ترین ها برخوردار بود. هر دو دستگاه تخفیف های بی سابقه ای را برای Prime Day مشاهده می کنند. ما به خصوص برخی از مدل های قدیمی Vivomove را دوست داریم. تخفیف های امروز نسخه های جدیدتر ، Vivoactive 4 و 4s را تقریباً به همان قیمت کاهش می دهد.

  Garmin Forerunner 45 زیر 200 دلاری ساعت مورد علاقه ما برای دونده های گاه به گاه است ، که GPS و ضربان قلب 24/7 را برای دویدن و حالت های ردیابی برای خواب ، یوگا ، بیضوی و ورزش های قلبی ارائه می دهد. این ساعت برای دونده های جدی از راه دور نیست ، بلکه گزینه ارزان و مناسبی برای کسانی است که از دویدن های کوتاهتر لذت می برند یا بدشان نمی آید تلفن خود را برای موسیقی و ویژگی های ایمنی پیشرفته به همراه داشته باشند.

  اگر قابلیت ساعت هوشمند است و پشتیبانی از فعالیت گسترده تر مورد علاقه شما است ، سپس Venu Sq Music یکی دیگر از دستگاه های زیر 200 دلار است که بسیاری از موارد Forerunner 45 را از دست می دهد ، مانند سنسور اکسیژن خون ، ذخیره سازی موسیقی ، ویژگی های گلف ، قدرت و حالت های تمرین Pilates و صفحه نمایش لمسی اثر متقابل. این یک تجربه سنتی ساعت های هوشمند است که کمی بیشتر در زمینه ردیابی فعالیت نیز فعالیت می کند.

  تبلیغات

  Vivoactive 4 و 4 با استفاده از مواد فلزی برتر ، سنسورهای بیشتر و صفحه ساعت گرد بر اساس این ویژگی ساخته می شوند. . این همچنین انیمیشن های تمرینی روی صفحه را به همراه حالت های تمرین بیشتر اضافه می کند.

  در آخر ساعت های گران قیمت Garmin Fenix ​​6 Sapphire و 6s Pro در حال اجرا ، پیاده روی و چند اسپورت هستند ، هر دو با قیمت 499 دلار و ساعتهای خشن Instinct Solar و Tactical به ترتیب با قیمت 249 و 179 دلار. سری Fenix ​​بالاترین ساعت مچی در حال اجرا برای Garmin است و از بسیاری از معیارهای پیشرفته و اختصاصی از طریق فناوری Firstbeat پشتیبانی می کند و از سازگاری با لوازم جانبی (مانند دستگاه های اندازه گیری ضربان قلب ساییده شده در قفسه سینه و دستگاه های ایستادن پا برای بدن) پشتیبانی می کند. هر دو ویژگی داده های بسیار ویژه و بینش مفیدی را برای بهبود تمرینات و بهبودی ورزشکاران جدی فراهم می کند. Fenix ​​6 همچنین از تمام ساعتهای هوشمند و همان امکانات ورزشی گسترده ، از گلف گرفته تا مسابقات سه گانه ، با دو هفته عمر باتری ، نقشه های داخلی و 10 دستگاه مقاومت در برابر آب در برابر خود پشتیبانی می کند.

  The Instinct Solar و Tactical کمی از ویژگی های کمی برخوردار هستند و فاقد طیف وسیعی از ردیابی ورزشی برخی دیگر از ساعتهای Garmin است که ما به نفع مواردی مانند حالت دید در شب و باتری ادعا شده 54 روز با کمک انرژی خورشیدی ذکر کردیم. این امر به شما امکان تجزیه و تحلیل عمیق آموزش ساعت Fenix ​​را نمی دهد ، اما هنوز هم به اندازه کافی قادر به ردیابی متوسط ​​برای دویدن و فعالیت ها است.

  معاملات ساعت هوشمند Garmin Vivoactive 4 (45 میلی متر) با قیمت 189.99 دلار (به طور معمول 275 دلار). ساعت هوشمند GPS Garmin Vivoactive 4S (40 mm) با قیمت 189.99 دلار (به طور معمول 280 دلار). ساعت مچی GPS Garmin Forerunner 45 (42 mm) با قیمت 139.99 دلار (به طور معمول 170 دلار). ساعت مچی GPS Garmin Forerunner 45S (39 میلی متر) با قیمت 139.99 دلار (به طور معمول 175 دلار). ساعت هوشمند چند اسپرت Garmin Fenix ​​6S Pro GPS با قیمت 499.99 دلار (به طور معمول 610 دلار). ساعت هوشمند چند اسپرت GPS Garmin Fenix ​​6 Sapphire با قیمت 499.99 دلار (به طور معمول 720 دلار). ساعت هوشمند ناهموار Garmin Instinct Solar با قیمت 249.99 دلار (به طور معمول 380 دلار). ساعت هوشمند مقاوم Garmin Instinct Tactical با قیمت 179.99 دلار (به طور معمول 290 دلار). ساعت هوشمند Garmin Venu GPS با قیمت 219.99 دلار (به طور معمول 345 دلار). ساعت هوشمند Garmin Venu Sq Music GPS با قیمت 189.99 دلار (به طور معمول 225 دلار). کامپیوتر دوچرخه GPS Garmin Edge 130 Plus با قیمت 139.99 دلار (به طور معمول 185 دلار). تجربه ما با Fitbit a href = Enlarge / Fitbit's Sense دارای تمام سنسورهایی است که می توانید در یک ردیاب تناسب اندام و بینش های عمیق تر برای سلامتی درخواست کنید. راهنمایی بیش از آنچه در Apple Watch دریافت می کنید ، به ویژه با عضویت Fitbit Premium. کوری گاسکین / Ars Technica

  Fitbit نیز با تجزیه و تحلیل پیشرفته ردیابی تناسب اندام غریبه نیست ، اگرچه داده های این شرکت به عنوان برخی از ویژگی های Garmin مشخص نشده است. جایی که Fitbit در ردیابی تناسب اندام قابل اعتماد و مشخصات عالی در قیمت های رقابتی قابل اعتماد است.

  به طور خاص Fitbit Sense در بهترین راهنمای ساعت هوشمند مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و پس از اپل دوم شد به عنوان ساعت هوشمند همه کاره مورد علاقه ما تماشا کنید. با داشتن نمایشگر اکسیژن خون ، نوار قلب ، GPS و حسگر ضربان قلب با کمتر از 200 دلار با این فروش Prime Day ، ارزش بالایی دارد.

  Sense به خوبی از طریق دستگاه های iPhone و Android اعلان ها را اداره می کند و می تواند با میکروفن و بلندگوی داخلی خود تماس بگیرید. صفحه نمایش پر جنب و جوش و قاب فلزی براق به آن جلوه و احساس مطلوبی می بخشد تا با سطح داخلی آن مطابقت داشته باشد. بیش از مجموعه ویژگیها و کنترلهای موسیقی Fitbit برای Spotify تناسب سازگاری با برنامه وجود ندارد ، اما ما دیدیم که ردیابی خواب و فعالیتهای آن مفیدتر است ، که فقط با برنامه اشتراک اختیاری Premium Fitbit فعال تر و شخصی تر می شود.

  اگرچه Fitbit Premium معمولاً 9.99 دلار در ماه است ، ردیاب Fitbit Inspire 2 با فرم ساده تر و گران قیمت تر ، با یک سال هزینه رایگان همراه است و به تخفیف مناسب Prime Day ارزش بیشتری می بخشد. با 57 دلار ، برای یک ردیاب تناسب اندام معمولی ، به خصوص با تحقیق ، جامعه و منابع Fitbit که از آن پشتیبانی می کنند ، قیمت خوبی است.

  اینسپایر 2 دارای یک سنسور ضربان قلب ، حدود 10 روز باتری و ردیابی خواب ، اما فاقد GPS است. خوشبختانه Fitbit Charge 4 که دارای GPS است نیز با قیمت 100 دلار به فروش می رسد. و این دستگاه نظارت بر NFC و اکسیژن خون را به مخلوط اضافه می کند.

  معاملات ساعت هوشمند Fitbit Sense با قیمت 199.95 دلار (به طور معمول 275 دلار). ردیاب فعالیت Fitbit Charge 4 با قیمت 99.95 دلار (به طور معمول 120 دلار). ردیاب فعالیت Fitbit Inspire 2 با قیمت 57.99 دلار (به طور معمول 90 دلار).

خبرهای دیگر از اسباب