Google در حال اعلام ترفند جدیدی برای Android ">

خبر

 • تک بورد - طرح بارگیری Android-12 به شما امکان می دهد بازی ها دو برابر سریعتر شروع شوند

  طرح بارگیری Android-12 به شما امکان می دهد بازی ها دو برابر سریعتر شروع شوند
  3 روز و 17 ساعت قبل

  نیازی به پشتیبانی از توسعه دهنده نیست: Android 12 به صورت خودکار "play-as-you-download" را انجام می دهد.
  Google در حال اعلام ترفند جدیدی برای Android 12 و Google Play Store است: ویژگی بارگیری play-as-you-for-games. اگر یک بازی بزرگ را بارگیری می کنید ، به زودی می توانید قبل از تمام شدن بارگیری ، بازی را شروع کنید و به شما امکان می دهد در اسرع وقت وارد گیم پلی شوید.

  بارگیری-به عنوان-بارگیری-از ویژگی های چندین فروشگاه بازی آنلاین مهم است. ایده این است که برای شروع بازی نیازی به بارگیری کل بازی نیست ، فقط داده های مربوط به موتور بازی ، رابط کاربری ، سطح اول و ترتیب شروع اولیه است. بزرگترین پرونده ها در هر بازی دارایی های مربوط به گرافیک ، صداها و فیلم های از پیش ارائه شده است ، و اگر می توانید آنها را بر اساس "بلافاصله مورد نیاز" و "بعداً مورد نیاز" تقسیم کنید (مثلاً مثلاً براساس سطح) ، می توانید یک زمان زیادی در بارگیری اولیه است.

  GIF به عنوان مثال Google نشان می دهد که یک بازی 127 مگابایتی پس از اینکه کاربر فقط 20 درصد از بازی را بارگیری کرد ، قابل پخش می شود و این شرکت می گوید ، "ما شاهد آماده شدن بازی ها در حداقل 2 برابر سریعتر. " این ویژگی منحصر به آندروید 12 است زیرا در به روزرسانی آینده به سیستم فایل جدید "Incremental FS" متکی است. گوگل افزایشی FS را به عنوان "سیستم فایل مجازی ویژه لینوکس توصیف می کند که اجازه اجرای برنامه را می دهد در حالی که فایلهای باینری و منابع آن هنوز با تنبلی از طریق شبکه ، USB و غیره بارگیری می شوند"

  Google's فقط نسخه ی نمایشی این ویژگی به شکل یک GIF غول پیکر 13 مگابایتی ارائه می شود. متأسفیم. به هر حال ، توجه کنید که نحوه شروع پخش (در سمت راست) در حدود 20 درصد چگونه است. تنها نسخه ی نمایشی ویژگی Google در فرم است از یک GIF غول پیکر 13 مگابایتی. متاسف. به هر حال ، نحوه شروع پخش همزمان بارگیری (در سمت راست) را در حدود 20 درصد مشاهده کنید.

  Google قبلاً سعی کرده است با "برنامه های فوری Google Play" زمان نصب برنامه را کاهش دهد ، که "سعی" را اضافه می کند اکنون "را فشار دهید تا برنامه های سازگار در فروشگاه Play. این ویژگی عالی عمل می کند و فوراً یک بازی را با پخش آن در قطعات 10 مگابایتی شروع می کند ، اما فقط برای دموها استفاده می شود و جایگزینی برای نصب نیست. برنامه های فوری هنوز وجود دارند ، اما یک مشکل اساسی در کشف این ویژگی است. کدام برنامه ها سازگار هستند؟ چگونه آنها را پیدا می کنید؟

  تبلیغات

  برنامه های فوری توسط Android Studio ، Android SDK رسمی فعال شد که به پشتیبانی توسعه دهنده نیاز داشت و برنامه های بازی را از طریق شکستن یک برنامه به قطعات قابل پخش 10 مگابایتی راه می داد. نسخه ی نمایشی فوری برای سوق دادن کاربران کنجکاو بسیار مناسب است ، اما طراحی یک بازی در حد 10 مگابایت می تواند برای کل بازی ها بسیار محدود کننده باشد.

  توسعه دهندگان می توانند از ویژگی بتا در این صفحه ثبت نام استفاده کنند. . مهمترین اخبار ارائه شده این است که Google سرانجام play-as-you-download را برای بازیها به طور خودکار اتفاق می اندازد ، بدون اینکه توسعه دهندگان نیازی به پشتیبانی از این ویژگی داشته باشند. در حین ارائه ، این شرکت گفت: "ما تجربیات معمول بازی اول ، از جمله الگوهای دسترسی به حافظه را جمع و جور می کنیم تا به طور خودکار دارایی بهینه را برای بارگیری تحویل دهیم ... Play-as-you-download شما نیازی به تغییر بازی خود ندارید. اگر از قالب بسته برنامه استفاده می کنید ، به سادگی بازی خود را بارگذاری کنید و ما بقیه کارها را در Android 12 انجام خواهیم داد. "

  از ماه اوت ، قالب بسته نرم افزار جدید برای همه بازی های جدید اجباری است.

  این سومین چرخش گوگل در بارگیری سریع بازی های اندروید است - اولین مورد پخش جریانی برنامه ها در سال 2015 بود و سپس برنامه های فوری در سال 2018 ارائه شد. هیچ یک از این تلاش ها گیر نکرد ، اما به نظر می رسد Google نگران جذب توسعه دهنده نیست با سیستم جدید خود شرکت در نهایت فقط ویژگی را برای همه بازی های جدید فعال می کند.

خبرهای دیگر از اسباب