خبر

 • تک بورد -

  "صورت ذوب شده" ، "فرد باردار" و 35 ایموجی دیگر برای یونیکد 14.0 تأیید شده است
  11 روز و 11 ساعت قبل

  838 نویسه جدید مجموع یونیکد را به 144،697 می رساند.
  کنسرسیوم یونیکد یونیکد 14.0 را نهایی کرده است و در مجموع 838 نویسه جدید را به استاندارد اضافه کرده است که نحوه مدیریت متن و سایر کاراکترهای نوشتاری را در اکثر نرم افزارهای جهان تعیین می کند. یونیکد 14.0 شامل 37 کاراکتر ایموجی جدید است که شامل حرکات متعدد دست و اضافات مانند "صورت ذوب می شود" ، "لب گاز می گیرد" ، "ترول" ، "لوبیا" ، "مایع می ری

  ایموجی "مرد باردار" و "فرد باردار" برای فراگیری و نمایندگی مهم هستند ، زیرا برخی از افراد تراجنسیتی و غیر دودویی می توانند باردار باشند. "کلمات کلیدی دیگر" برای هر دو emoji استفاده های متناوب احتمالی مانند "نفخ" و "کامل" را نشان می دهد. اما نام ایموجی برای هر دو شخصیت به طور خاص از "مرد/فرد با شکم متورم" به "مرد باردار/فرد" در ماه فوریه تغییر یافت تا با نام و کاربرد مورد نظر ایموجی موجود "زن باردار" سازگار باشد.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  یک ترول ، یک مرد باردار و یک باتری کم ، لیست ایموجی های پیشنهادی جدید را

  لیست نهایی ایموجی ها همان نسخه پیش نویس است که در چند نسخه منتشر شده است. ماه ها قبل. این لیست چند نامزد را حذف کرد که ممکن است در نسخه آینده مشخصات یونیکد دوباره ظاهر شوند ، از جمله "کرکس" ، "کلاغ" ، "انگشت کوچک بلند" ، "دیگ آشپزی" ، "اره برقی" و "زیردریایی". کنسرسیوم یونیکد در تلاش است تا تعداد ایموجی های جدید اضافه شده در هر نسخه جدید استاندارد را محدود کند تا "بر موارد مفید متمرکز" بماند و میزان کارهایی را که توسعه دهندگان سیستم عامل و برنامه ها باید برای حمایت از ایموجی های جدید هر ساله انجام دهند ، کاهش دهد.

  ایموجی های جدید مربوط به بیشترین بروزرسانی یونیکد برای اکثر افراد است ، اما طبق معمول ، یونیکد 14 از طیف وسیعی از زبان ها ، نویسه ها و اسکریپت ها پشتیبانی می کند ، از جمله "پشتیبانی از گروه های زبان مدرن در بوسنی ، هند ، اندونزی ، ایران ، جاوا ، مالزی ، مغولستان ، میانمار ، پاکستان و فیلیپین ، به علاوه زبان های دیگر در آفریقا و آمریکای شمالی. "

  اکثر سیستم عامل ها و برنامه ها معمولاً از ایموجی های جدید پشتیبانی می کنند و Unicode چند ماه پس از نهایی شدن استانداردها به روز می شود ، بنابراین حداقل چند ماه این موارد را در تلفن یا رایانه خود مشاهده نخواهید کرد.

خبرهای دیگر از ابزارها