خبر

 • تک بورد - صفحه کلیدهای مکانیکی 500 دلاری Drop به ماه و سامورایی ادای احترام می کنند

  صفحه کلیدهای مکانیکی 500 دلاری Drop به ماه و سامورایی ادای احترام می کنند
  6 روز و 4 ساعت قبل

  Drop صفحه کلیدهای جدید آماده خرید را با قیمت های بالا رها می کند.
  بزرگنمایی / صفحه کلید Drop’s Moon Shot از کلیدهای بلند پروفایل SA استفاده می کند. مارک صفحه کلید مکانیکی و لوازم جانبی رایانه Drop (قبلا Massdrop) امروز مجموعه بعدی خود از صفحه کلیدهای مکانیکی از پیش ساخته را نشان داد. این برند گزینه هایی را به سه سری مختلف اضافه کرد که یکی از برترین آنها پاراگون است و قیمت هر قطعه آن 500 دلار

  Drop علاوه بر تولید محصولات خود ، دارای مغازه ای است که متعصبان صفحه کلید می توانند همه چیز را از کلیدهای مکانیکی صفحه کلید گرفته تا کلیدهای منحصر به فرد و حرفه ای ، تثبیت کننده ها و حتی کابل های فانتزی و قابل جدا شدن دریافت کنند. قرار است صفحه کلیدهایی که امروز منتشر می شوند ، برای افرادی که نمی خواهند کلاکر خود را بسازند ، راحت تر بتوانند بدون نیاز به خرید گروهی ، که ماه های زیادی طول می کشد تا محصول را در دست بگیرید ، یک گزینه در سطح علاقه مندان را پیدا کنند.

  صفحه کلیدهای Paragon 500 دلاری Drop

  Drop دو صفحه کلید سری Paragon را معرفی کرد که هر دو بر روی یک قاب ساخته شده در صفحه کلید آلومینیومی آلومینیومی آلومینیومی آنودایز شده Drop ساخته شده اند.

  طرح Moon Shot زیبایی های آسمانی را با جزئیات آبی و سفید کودکانه و کلیدهای کلیدی ABS دوگانه با عبارات آماده ناسا مانند "مریخ نورد" ، "مدار" و "godspeed" نشان می دهد.

  صفحه کلید Moon Shot Series Paragon Series. صفحه کلید ماه بزرگنمایی/بزرگنمایی/رها کردن پاراگون. DropThe keycaps مشخصات SA هستند ، یک عامل شکل قدیمی تر که گران قیمت هستند (این مجموعه 190 دلار قیمت دارد به تنهایی) ، بلندتر و کروی است. از ضخامت. صفحه کلید Shogun سری Paragon Series. بزرگنمایی/Drop Paragon Series صفحه کلید Shogun.

  صفحه کلیدهای Drop's Paragon با بقیه صفحه کلیدهایی که امروز اعلام شده اند تفاوت دارند زیرا نوید بهبود آنها را می دهند مشخصات صدا از طریق میراگرهای صوتی که بین قاب های صفحه کلید و برد مدار چاپی (PCB) قرار داده شده است.

  هر دو صفحه کلید از کلیدهای مکانیکی Drop + Invyr Holy Panda استفاده می کنند. این سوئیچ های ترکیبی هستند که ساقه های Halo Clears (همچنین به عنوان Halo Trues شناخته می شوند) و ساقه های Invyr Pandas را برای احساس فوق العاده لمسی ترکیب می کنند. کلیدها برای فعال کردن به 67 گرم نیرو نیاز دارند. برای مقایسه ، Cherry MX Browns به 55 گرم نیاز دارد. Drop ادعا می کند که علاوه بر حساسیت ، تثبیت کننده های مارک Gateron سفارشی هستند تا از لرزش ناخواسته کلیدهای بزرگتر جلوگیری شود. سوئیچ ها قبل از اینکه به دست شما برسند با دست روغن کاری می شوند. شما همچنین قابلیت تعویض داغ را دارید ، بنابراین می توانید پانداهای مقدس را در صورت تمایل ، بدون لحیم کاری کنار بگذارید. یکی دیگر از ویژگی های مفید: صفحه کلیدها از طریق نرم افزار منبع باز QMK قابل برنامه ریزی هستند.

  صفحه کلیدهای Drop's Paragon در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس هستند ، اما انتظار نمی رود که تا 15 نوامبر شروع به ارسال کنند.

  همچنین گران (اما ارزان تر): صفحه کلیدهای Signature جدید Drop

  Drop در حال حاضر دارای تعدادی صفحه کلید Signature است که ارزان ترین دو صفحه آن 279 دلار است. هفت مورد اضافه شده امروز 349 دلار قیمت دارند و آنها را در رده بالای سری

  قرار می دهند آخرین اعضای مجموعه امضا - Islay Night ، Zodiac ، Mythic Journey ، Cyber ​​Moon ، Ultrasonic ، Purple Midnight و Classical Midnight-بیشتر از موارد Dt's Ctrl یا Ctrl High Profile استفاده کنید ، که هر دو از آلومینیوم تراش CNC هستند. استثنا شب Islay است. از آنجا که این صفحه کلید کوچکتر بدون کلیدهای جهت دار است ، از Tokyo60 Drop + Tokyo استفاده می کند.

  این صفحه کلیدها دارای سوئیچ های Panda مقدس با قابلیت تعویض داغ نیز هستند ، اما از قبل لوب نشده اند. کلاهک های کلیدی از نظر خنکی ، رنگ و ساختار متفاوت هستند ، از پلاستیک ABS گرفته تا پلاستیک PBT تصعید شده با رنگ. مانند صفحه کلیدهای Paragon ، همه با نرم افزار QMK قابل برنامه ریزی هستند.

  برخی از صفحه کلیدهای Signature جدید Drop در حال حاضر در دسترس هستند ، در حالی که برخی دیگر در حال پیش سفارش هستند.

  کمی مقرون به صرفه تر: Drop's Expression Matcha تابستان

  Drop Expression Series Matcha Summer. بزرگنمایی/رها کردن سری بیان Matcha Summer.Drop

  سرانجام مقرون به صرفه ترین صفحه کلید اعلام شده امروز Expression Series Matcha است تابستان. اما با قیمت 150 دلار ، هنوز یک "صفحه کلید مکانیکی ارزان قیمت" نیست (قطره به این شکل نمی چرخد).

  صفحه کلید افکار روزهای گرمتر را با چای ماتچا و PBT تهویه شده با رنگ الهام گرفته از رنگ انبه فرا می خواند. کلیدهای کلیدی ، یک قاب آلومینیومی سفید ، آنودایز شده و خطی ، Gateron Yellow برای مطابقت با آفتاب تابستان تغییر می کند.

  فهرست بندی تصویر توسط Drop

خبرهای دیگر از ابزارها