خبر

 • تک بورد - شیائومی با غلبه بر سامسونگ به تولید کننده شماره 1 گوشی های هوشمند تبدیل شد

  شیائومی با غلبه بر سامسونگ به تولید کننده شماره 1 گوشی های هوشمند تبدیل شد
  13 روز و 11 ساعت قبل

  با شروع بازبینی داخلی سامسونگ ، شیائومی مسئولیت کاهش Huawei را بر عهده می گیرد.
  شیائومی در سه ماهه دوم دوم سال 2021 به جای شماره 2 رسید ، برای اولین بار بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در جهان است. این بر اساس آمار ماه جولای از Counterpoint Research است ، که شیائومی با 17.1 درصد از بازار جهانی اول ، سامسونگ با 15.7 درصد دوم و اپل با 14.3 درصد سوم است.

  Counterpoint می گوید سهم بازار شیائومی ماهانه 26 درصد افزایش یافته است. Tarun Pathak ، مدیر تحقیقات Counterpoint توضیح می دهد که چرا ، می گوید: "از زمان شروع سقوط هواوی ، شیائومی تلاش های مداوم و تهاجمی برای پر کردن شکاف ایجاد شده توسط این کاهش انجام داده است. OEM در بازارهای قدیمی Huawei و HONOR مانند چین ، اروپا ، خاورمیانه و آفریقا در حال گسترش است. در ماه ژوئن ، چین ، اروپا و هند و کاهش سامسونگ به دلیل محدودیت عرضه ، شیائومی به کمک بیشتری رسید. ”

  خواندن بیشتر

  از اول تا ششم: هواوی به دلیل تحریم های آمریکا ، هواوی در نمودارهای سهم بازار به شدت سقوط کرده است ، زیرا تاثیرات چند ساله ممنوعیت صادرات آمریکا با این شرکت روبرو شده است. هواوی مدام اعلامیه های کاغذی می دهد ، اما با مارک اصلی فاقد تراشه و نرم افزار ، به علاوه فروش برند فرعی Honor ، چیز زیادی از هواوی در بازار تلفن های هوشمند فعلی باقی نمانده است.

  شیائومی همه بخش های ممکن بازار را پوشش می دهد و 58 مدل تلفن هوشمند در حال حاضر در وب سایت جهانی آن ذکر شده است. محصولات آن شامل تلفن های ارزان قیمت 100 دلار ، تاشوهای مدرن مانند Mi Mix Fold و تلفن های شاخص مانند Mi 11 Ultra است که دارای صفحه پشتی دوم در قسمت دوربین و 50 مگاپیکسل عظیم ، 1/ است. سنسور 1.12 اینچ شیائومی در بازار داخلی خود در چین-بزرگترین بازار تلفن های هوشمند جهان-تهاجمی است و در هند ، دومین بازار بزرگ در جهان ، بازیگر اصلی است. این شرکت در ایالات متحده تجارت تلفن های هوشمند انجام نمی دهد.

  تبلیغات شرم آور است که این شامل Huawei نمی شود ، اما از حدود سال 2020 می بینید که Huawei با افزایش شیائومی سقوط می کند. بزرگنمایی/شرم آور است که این شامل Huawei نمی شود ، اما در حدود سال 2020 ، Huawei را با افزایش شیائومی مشاهده خواهید کرد. Counterpoint Research

  در مورد سامسونگ ، که شیائومی آن را به رتبه 1 رساند ، Counterpoint می گوید که این شرکت به دلیل احیای مجدد COVID-19 با مشکلات موقت روبرو است 19 در ویتنام سامسونگ علاوه بر چین و کشور اصلی کره جنوبی ، در ویتنام دارای امکانات اصلی تولید تلفن است. وارون میشرا ، تحلیلگر ارشد Counterpoint ، گفت: "تولید سامسونگ در ماه ژوئن دچار اختلال شد ، که منجر به کمبود دستگاه های این برند در سراسر کانال ها شد. شیائومی ، با سبد میان رده قوی و پوشش گسترده بازار ، بزرگترین بهره بردار از شکاف کوتاه مدت بود. از سری A سامسونگ باقی مانده است. "

  این سایت می افزاید:" پس از بهبود سامسونگ ، احتمالاً رتبه ها دوباره تغییر خواهد کرد.

  با وجود ادعای کانترپوینت مبنی بر موقت بودن مشکلات سامسونگ ، سامسونگ بنابر گزارش سایت کره جنوبی The Elec ، سامسونگ الکترونیکس در حال تمدید "بررسی مدیریت خود" در زمینه تجارت موبایل است ، حرکتی که The Elec می گوید سامسونگ "در صدر رهبری معتقد است که مشکل در واحد تجاری خاصی وجود دارد. " به احتمال زیاد هدف فروش گلکسی S21 را از دست خواهد داد ، "که تا کنون در نیمه اول سال 13.5 میلیون دستگاه فروخته است. در همان دوره ، مدل قبلی ، S20 ، در اواسط 20 میلیون فروخته شد ، در حالی که مدلهای قدیمی Galaxy S حدود 30 میلیون فروخته بودند. ممکن است استدلال کنید که مشتریان تلفن های هوشمند را برای مدت طولانی تری نگه می دارند ، اما به نظر نمی رسد که شیائومی با این مشکلات روبرو شود.

  سامسونگ از آنجایی که رهبر این شرکت ، لی جائه یونگ (معروف به جی یی لی) هنوز در زندان به اتهام رشوه در زندان به سر می برد. در این ماه ، لی جلسه آزادی مشروط را دارد که می تواند منجر به آزادی وی شود و برخی از مردم در کره جنوبی حتی با توجه به نقش بزرگی که سامسونگ در اقتصاد کره جنوبی ایفا می کند ، برای عفو لی اقدام می کنند (این شرکت حدود 15 درصد از تولید ناخالص داخلی کره جنوبی). Elec گمانه زنی می کند که احتمالاً رهبر سامسونگ به زودی از زندان خارج می شود ، ممکن است در حال حاضر بازبینی بخش های اصلی شرکت در حال انجام باشد تا لی بتواند به سرعت پس از آزادی تصمیم گیری کند.

خبرهای دیگر از ابزارها