خبر

 • تک بورد - شل شدن نیازهای ویندوز 11 Surface Studio 2 را پوشش می دهد ، اما موارد دیگر را پوشش نمی دهد

  شل شدن نیازهای ویندوز 11 Surface Studio 2 را پوشش می دهد ، اما موارد دیگر را پوشش نمی دهد
  26 روز و 3 ساعت قبل

  مایکروسافت به اسلحه خود پایبند است-نسل اول Ryzen ، سایر پردازنده ها این کار را انجام نمی دهند.
  اگر شما امیدوار بودید که مایکروسافت از سیستم مورد نیاز سیستم عامل جدید ویندوز 11 در زمینه امنیت عقب نشینی کند ، ما خبرهای خوب و خبرهای بد داریم. خبر خوب این است که تعداد کمی از پردازنده های نسل هفتم Intel Core به لیست پشتیبانی اضافه شده اند و سیستم هایی که از این تراشه ها استفاده می کنند ، هنگام عرض

  پردازنده های نسل هفتم اینتل اینتل ، با نام رمز Kaby Lake ، عمدتا در اواخر سال 2016 و تا سال 2017 راه اندازی شدند ، اگرچه بسیاری از رایانه هایی که از آنها استفاده می کنند مدتها بعد از آن برای خرید در دسترس بودند. پردازنده های نسل 7 خاص که به لیست سازگاری اضافه شده اند عبارتند از:

  پردازنده های سری X بر اساس معماری Skylake-X و Kaby Lake ، مانند Core i5-7640X و Core i7-7800X سری W Xeon پردازنده ها Core i7-7820HQ به طور خاص ، با توجه به این نکته که سیستم های دارای این پردازنده باید از درایورهای DCH استفاده کنند

  اگر تصمیم به پشتیبانی از یک پردازنده لپ تاپ Core i7 نسل هفتم خاص به نظر شما عجیب می آید ، نیازی نیست که نگاه کنید برای توضیح - این فقط CPU موجود در سرفیس استودیو 2 مایکروسافت است ، که مایکروسافت هنوز آن را می فروشد اما در سه سال به روز نکرده است. این که مایکروسافت قصد داشت پشتیبانی از رایانه ای را که در حال حاضر در حال فروش آن است متوقف کند و برای آن همه چیز را از سیستم عامل تا رانندگان کنترل می کند ، باعث تحقیر شایسته این شرکت از سوی کاربران و مطبوعات شد. افزودن پشتیبانی از آن ستودنی است ، اما این حداقل است-ویندوز 11 همچنان محصولات Surface را به عنوان نسل پنجم سرفیس پرو 2017 و لپ تاپ سرفیس نسل اول 2017 و ارزان ترین تنظیمات سرفیس بوک 2 2017 (رده بالاتر) باقی می گذارد. پیکربندی ها از پردازنده های نسل 8 استفاده می کردند ، اما ارزان ترین مدل ها استفاده نمی کردند.

  تبلیغات

  این پردازنده ها به بقیه لیست سازگاری پردازنده ها ملحق می شوند ، که هنوز شامل نسل هشتم یا جدیدتر پردازنده های Intel Core و AMD سری 2000 است پردازنده های Ryzen (به استثنای Ryzen 2200G و 2400G ، که از معماری CPU مشابه CPU های Ryzen سری 1000 استفاده می کنند). اکثر پردازنده های پشتیبانی شده در اواخر سال 2017 یا اوایل 2018 در اولین نسخه عرضه شدند. ظاهرا تحقیقات به پایان رسیده است. اطلاعیه امروز به صراحت پشتیبانی از تراشه های قدیمی هر دو شرکت را بسته است. هیچکدام از اینها به این معنا نیست که اگر بخواهید راهی برای اجرای ویندوز 11 بر روی سخت افزارهای پشتیبانی نشده وجود نخواهد داشت - چیزی که ما از مایکروسافت در مورد آن پرسیده ایم و در حال بررسی بیشتر آن خواهیم بود - اما مسیر ارتقاء بدون اصطکاک "رسمی" برای اکثر مردم هنوز برای همه به جز آخرین رایانه های شخصی محدود می شود.

  اگر می خواهید مطمئن شوید که ویندوز 11 بر روی رایانه شما اجرا می شود ، مایکروسافت امروز نسخه اصلاح شده برنامه PC Health Check را برای Windows Insiders منتشر می کند به نسخه اصلی برنامه Health Check به شما می گوید که آیا رایانه شما می تواند ویندوز 11 را اجرا کند ، اما هیچ توضیحی در مورد علت آن ارائه نکرده است. نسخه جدید دلیل (های) رایانه شما را سازگار نمی کند و به منابع پیوند می دهد که در صورت انجام هر کاری می توانید تنظیمات خود را انجام دهید تا بتوانید سیستم عامل را اجرا کنید.

خبرهای دیگر از ابزارها