خبر

 • تک بورد - شرکت تولیدی استیون اسپیلبرگ با Netflix قرارداد چند فیلم را امضا کرد

  شرکت تولیدی استیون اسپیلبرگ با Netflix قرارداد چند فیلم را امضا کرد
  7 روز و 8 ساعت قبل

  چندی پیش ، اسپیلبرگ تلاش می کرد فیلم های نتفلیکس را از اسکار رد صلاحیت کند.
  شرکت امبلین پارتنرز ، استیون اسپیلبرگ ، کارگردان و تهیه کننده تاسیس و به ریاست آن ، یک قرارداد چند ساله با بستر پخش جریانی نت فلیکس امضا کرده است.

  خواندن بیشتر پس از جارو کردن اسکار توسط رم ، استیون اسپیلبرگ به دنبال جلوگیری از پخش فیلم های جریانی است. در یک بیانیه مطبوعاتی در وب سایت نتفلیکس ، دو شرکت اعلام کردند که این همکاری منجر به "چندین فیلم بلند جدید در سال" خواهد شد.

  با توجه به موضع گیری های گذشته کارگردان در مورد پخش فیلم ها ، ممکن است برخی آن را چرخشی غیرمنتظره از سوی شرکت اسپیلبرگ بدانند. دو سال پیش ، سخنگوی آمبلین علناً اعلام كرد كه اسپیلبرگ قصد دارد از تغییراتی در جوایز اسكار كه طبقه بندی مجدد فیلم های نتفلیكس را به عنوان فیلم های تلویزیونی ، غیر مجاز برای اسكار مانند بهترین فیلم ، پشتیبانی می كند ، حمایت كند.

  فیلم توزیع شده توسط نتفلیکس رم آماده بود تا نمایش های جوایز را جارو کند. اما در پایان ، آکادمی تماس های اسپیلبرگ و دیگران برای محدود کردن صلاحیت را رد کرد.

  مطابق معمول ، بیانیه مطبوعاتی امروز با بیانیه های پیش نویس مدیران مختلف درگیر ، از جمله خود اسپیلبرگ همراه بود. نقل قول منسوب به وی می گوید:

  تبلیغات

  در آمبلین ، داستان سرایی برای همیشه در مرکز هر کاری است که ما انجام خواهیم داد ، و از همان لحظه [تد ساراندوس ، مدیرعامل Netflix و مدیر ارشد محتوای] و من شروع به کار کردم درمورد مشارکت کاملاً روشن بود که ما فرصتی شگفت انگیز برای گفتن داستانهای جدید با هم و دستیابی به مخاطبان به روشهای جدید داشتیم. این خیابان جدید برای فیلم های ما ، در کنار داستان هایی که ما با خانواده دیرین خود در Universal و سایر شرکای خود تعریف می کنیم ، شخصاً برای من کاملاً برآورده کننده خواهد بود زیرا ما باید همراه با تد شروع به کار کنیم و من نمی توانم صبر کنم تا با او ، [اسکات استوبر ، رئیس Netflix از فیلم جهانی] و کل تیم Netflix شروع کنید.

  آمبلین در پخش جریانی تازه نیست. این شرکت قبلاً فیلم هایی را تولید کرده است که به طور برجسته یا منحصر به فرد در سیستم عامل های پخش بازی کرده اند ، شاید مهمترین آنها Netflix The Trial of the Chicago 7 است که در پاییز گذشته منتشر شد. آمبلین همچنین یک درام پسا آخرالزمانی به نام Finch را تولید کرده است که قرار است اواخر امسال از طریق تلویزیون اپل پخش شود.

  اعلامیه امروز می تواند یک پیروزی برای نتفلیکس باشد ، که اکنون رقبای قابل قبول زیادی (مانند HBO Max) را در پیش رو دارد. یا دیزنی +) در یک فضای پخش تلویزیونی / فیلم که قبلاً بر آن تسلط داشته است.

  اما اگر از طرفداران فیلم های اسپیلبرگ هستید ، هنوز خیلی هیجان زده نشوید: آمبلین فیلم های ساخته شده توسط کارگردانان دیگر را تولید می کند از اسپیلبرگ ، بنابراین این معامله هیچ تضمینی برای دیدن فیلم بعدی اسپیلبرگ در نتفلیکس نیست.

خبرهای دیگر از اسباب