خبر

 • تک بورد - سیستم عامل Fuchsia گوگل عرضه گسترده تری پیدا می کند و به زودی همه نسل اول Nest Hubs را در بر می گیرد

  سیستم عامل Fuchsia گوگل عرضه گسترده تری پیدا می کند و به زودی همه نسل اول Nest Hubs را در بر می گیرد
  7 روز و 7 ساعت قبل

  Fuchsia از برنامه پیش نمایش Nest Hub خارج شده است.
  سیستم عامل جدید Google Fuchsia در حال پیشرفت است. بر اساس گزارشی از Kyle Bradshaw از 9to5Google (اولین منبع اینترنت Fuchsia در اینترنت) ، سیستم عامل جدید به تمام نسل اول Google Nest Hubs راه پیدا می کند. این سیستم عامل در ماه مه راه اندازی شد ، اما فقط در چند دستگاه انتخاب شده در برنامه پیش نمایش.

  اولین نسل Google Nest Hub (که به عنوان "Google Home Hub" راه اندازی شد و بعداً تغییر نام داد) همیشه دارای یک سیستم عامل عجیب بوده است. نمایشگر هوشمند در سال 2018 با سیستم عامل مبتنی بر پلتفرم Google Cast در زمانی راه اندازی شد که گوگل شرکای خود را وادار می کرد تا نمایشگرهایی با Android Things ، یک سیستم عامل اینترنت مبتنی بر اندروید ، ارسال کنند. امروزه Android Things - حداقل به عنوان یک پلتفرم عمومی - مرده است و آینده چندانی در تبدیل پلتفرم ساده Google Cast به یک صفحه نمایش هوشمند وجود ندارد. تیم Fuchsia ، که سالهاست در Home Hub آزمایش می کند ، ظاهراً پروژه را هدایت کرده و سیستم عامل جدید خود را راه اندازی کرد.

  با مراجعه به صفحه "درباره" می توانید Fuchsia را بررسی کنید. تنظیمات اگر قسمت "نسخه سیستم عامل" در پایین وجود دارد ، شما Fuchsia را اجرا می کنید. با این حال ، هیچ گونه تفاوت را متوجه نخواهید شد. رابط کاربری صفحه نمایش هوشمند Google با Flutter نوشته شده است که می تواند بر روی Fuchsia و Google Cast OS اجرا شود ، بنابراین همه چیزهایی که با آنها تعامل دارید از یک پایگاه کد یکسان می آید. Google فقط بی سر و صدا سیستم عامل اصلی را جایگزین کرد.

  تبلیغات

  Fuchsia سیستم عامل آزمایشی و ساخته شده از ابتدا توسط Google است و یکی از معدود سیستم عامل هایی است که بر پایه لینوکس نیست. این هسته "Zircon" نام دارد و شاخه ای از هسته کوچک تراویس گایزلبرشت است (گایزلبرشت در ستاد Fuchsia قرار دارد). شما می توانید Fuchsia را "Flutter OS" بنامید ، زیرا از مجموعه ابزار Google پشتیبانی می کند و از آن برای UI و برنامه ها استفاده می کند. گوگل رابط صفحه نمایش هوشمند را در Flutter چند سال قبل از عرضه Fuchsia نوشت و سپس توانست نسبتاً راحت برنامه را از Cast OS به Fuchsia منتقل کند. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، برنامه این است که توسعه دهندگان در Flutter برای Android ، iOS یا وب کار کنند. در همان زمان ، آنها همچنین برنامه های Fuchsia را می سازند.

  فراتر از این ، نمی توان فهمید که آینده Fuchsia چه خواهد بود. آخرین گزارش جدی که ما در مورد سیستم عامل دریافت کردیم ، این گزارش بلومبرگ 2018 بود ، که زمان عرضه دستگاه هوشمند را از سه سال به بعد مشخص کرد. این گزارش همچنین ادعا می کند که توسعه تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها تا سال 2023 انجام می شود. تصاحب یک سیستم عامل صفحه نمایش هوشمند عجیب و غریب تقریباً رها شده یک چیز است ، اما آیا واقعاً Fuchsia برای به چالش کشیدن سیستم عامل Chrome و Android قدم می گذارد؟ به سختی می توان تصور کرد که Fuchsia هریک از این سیستم عامل ها را به چالش بکشد ، اما ما هنوز هیچ چیز درباره برنامه های Google نمی دانیم.

خبرهای دیگر از ابزارها