خبر

 • تک بورد - سیستم عامل اندروید دو ساله Surface Duo امسال زمانی به روز می شود

  سیستم عامل اندروید دو ساله Surface Duo امسال زمانی به روز می شود
  2 روز و 14 ساعت قبل

  معرفی سنگین مایکروسافت برای اندروید با بدترین سرعت بروزرسانی در کلاس خود ادامه می یابد.
  اگر مایکروسافت می خواهد به عنوان تولید کننده اندروید جدی گرفته شود ، یکی از مواردی که باید ایجاد کند ، سابقه به روزرسانی های نرم افزاری قابل اعتماد و به موقع است. اما با راه اندازی نسل دوم Surface Duo و اولین گوشی اندرویدی این شرکت یک ساله می شود ، تا کنون مایکروسافت نتوانسته آن را تحت تاثیر قرار دهد.

  خواندن بیشتر

  Surface Duo 2 مایکروسافت دارای مشخصات بهتری است ، حتی با قیمت 1499 دلار. Surface Duo 1 در سپتامبر 2020 با اندروید 10 ، که در آن زمان یک سال کامل بود ، عرضه شد. و اندروید 11 قبلاً راه اندازی شده بود. امید این بود که مایکروسافت به سرعت Duo را به آخرین نسخه اندروید آپدیت کند ، اما این اتفاق نیفتاد. امروزه این دستگاه هنوز دارای سیستم عامل اندروید 10 است که دو سال از عمر آن می گذرد و اندروید 12 نیز در راه است. مایکروسافت سرانجام سکوت خود را در مورد به روزرسانی های Surface Duo 1 شکست و این شرکت به The Verge می گوید که قصد دارد دستگاه را "قبل از پایان امسال" به اندروید 11 به روز کند.

  با فرض اجرای مایکروسافت به قول خود ، دستگاه اصلی 1400 دلاری شرکت از یک سیستم عامل دو ساله به یک سیستم عامل یک ساله به روز می شود. مایکروسافت متعهد به سه سال به روزرسانی است و ماهانه به روز رسانی های امنیتی را ارائه می دهد. اما این هنوز بدترین پشتیبانی از به روزرسانی در کلاس است ، به ویژه برای قیمت. سامسونگ معمولاً سه ماه پس از انتشار گوگل اندروید را به آخرین پرچمدار خود عرضه می کند ، در حالی که وان پلاس معمولاً یک ماه طول می کشد-بازه زمانی یک ساله مایکروسافت واقعاً بد است.

  تبلیغات

  حداقل مایکروسافت در حال برقراری ارتباط است. پیش از این ، هیچ وقت به مشتریان خود اطلاع نمی داد که اندروید 11 تا چه زمانی وارد Surface Duo می شود تا این آخرین گزارش ، و شایعات را برای پر کردن شکاف ها باقی می گذارد. خوب است که یک بازه زمانی برای نسخه های اندروید 12 دریافت کنید ، زیرا آخرین به روزرسانی هر روز منتشر می شود. شاید عدم ارتباط مایکروسافت به دلیل عدم اطلاع این شرکت از زمان انجام Android 11 باشد. نسخه اندروید 10 که بر روی Duo اصلی ارسال شده بود دارای انواع اشکال بود و این شرکت به وضوح در حال انتقال به اندروید است.

  شاید برخی از مشکلات بروزرسانی مایکروسافت به دلیل Duo 1 بوده است. طراحی شده برای ویندوز تلفن همراه که اکنون لغو شده است. مایکروسافت اساساً مجبور شد بعداً در عمر توسعه آن محصول ، به Android تغییر کند. جای تعجب نیست که سازنده ویندوز در آن زمان تعداد زیادی مهندس سیستم عامل Android نداشت و مایکروسافت در نهایت توسعه سیستم عامل Duo را به شرکتی به نام "Movial" سپرد. مایکروسافت تنها دو ماه قبل از تاریخ انتشار Duo ، Movial را خریداری کرد ، که زمان مناسبی به نظر نمی رسد.

  DNA ویندوز Duo 1 منجر به دستگاهی با پشتوانه های بسیار متفاوت از یک تلفن معمولی Android شد ، مانند یک UEFI مایکروسافت "سفارشی" به جای یک Qualcomm معمولی. Duo 2 باید از ابتدا با هدف Android طراحی شده بود ، بنابراین شاید اوضاع برای قسمت بعدی بهتر باشد؟

  لیست تصویر توسط ران آمادئو

خبرهای دیگر از ابزارها