خبر

 • تک بورد - سقف خورشیدی جدید را می توان مانند زوناهای قدیمی میخکوب کرد

  سقف خورشیدی جدید را می توان مانند زوناهای قدیمی میخکوب کرد


  19 روز و 8 ساعت قبل

  نصب ساده باید هزینه‌ها را نسبت به سقف‌های خورشیدی رقیب کاهش دهد.
  فناوری خورشیدی جدیدی که دیروز در CES معرفی شد، می‌تواند با تکیه بر مصالح ساختمانی قدیمی - میخ‌ها، سقف‌های تولیدکننده انرژی را به جریان اصلی تبدیل کند.

  سال‌هاست، صاحبان خانه‌هایی که خواهان انرژی خورشیدی هستند، سقف‌های قدیمی خود را از زونا برداشته، سقف‌های جدید اضافه کرده‌اند، و سپس با استفاده از قاب‌های محکم، پنل‌های خورشیدی بزرگ را روی آن می‌کوبند. این مدلی است که به خوبی کار می‌کند، اما همچنین یک فرآیند دو مرحله‌ای را ایجاد می‌کند که مهندسان در تلاش برای ساده‌سازی آن بوده‌اند.

  بسیاری از شرکت‌ها دیدگاه خود را در مورد سقف‌های خورشیدی ارائه کرده‌اند، اما تاکنون، آنها را انجام داده‌اند. محصولات طاقچه باقی مانده است. GAF Energy امیدوار است با شینگل انرژی خورشیدی تیمبرلاین که به طرز شگفت انگیزی شبیه به زوناهای آسفالتی معمولی است، این وضعیت را تغییر دهد. اما ویژگی کلیدی آنها این نیست که ظاهر زوناهای آسفالتی را شبیه سازی می کنند، بلکه این است که آنها تقریباً به روشی مشابه نصب می شوند. سقف‌سازها می‌توانند ورق‌های انعطاف‌پذیر را به پایین بکشند و نوار بالایی را به سقف بچسبانند، درست مانند سقف‌های سنتی.

  با تکیه بر فرآیند نصب شینگل، GAF Energy روی مقیاس صنعت سقف حساب می‌کند. برای دسترسی بیشتر به انرژی خورشیدی اکوسیستم سقف 20 تا 30 برابر بزرگتر از خورشید است. در ایالات متحده، سالانه 200000 تا 300000 نفر منظومه شمسی جدید دریافت می کنند. مارتین دیبونو، مدیر عامل GAF Energy به Ars گفت: بیش از 5 میلیون نفر سقف جدید دریافت می کنند. "نوآوری ما این است که شما اکنون یک سقف خورشیدی میخکوبی دارید که با روش نصب اکثر سقف ها مطابقت دارد."

  تبلیغات

  چرخش جدید در یک ایده قدیمی

  مفهوم سقف خورشیدی سالهاست که وجود داشته است و تا کنون شناخته شده ترین آن تسلا است. سقف‌های خورشیدی آن‌ها شیک و ظریف هستند، با زوناهای نیروزا که تقریباً از کاشی‌های معمولی قابل تشخیص نیستند. اما با وجود چندین تجدید نظر، نصب آنها با هزینه مناسب همچنان چالش برانگیز است. همین امسال، این شرکت به طور قابل توجهی هزینه سقف های خورشیدی خود را افزایش داد و یک عامل "پیچیدگی سقف" را اضافه کرد که بر قیمت کل تأثیر می گذارد.

  چگونه از زمین به نظر می رسند.بزرگ کردن / چگونه از زمین به نظر می رسند. GAF Energy

  رویکرد GAF Energy تلاش می کند چندین بخش از این فرآیند را ساده کند. دیبونو گفت اولین مورد، جذب مشتری است. نصاب های خورشیدی مبالغ هنگفتی را برای ثبت نام مشتریان جدید صرف می کنند که به قیمت هر نصب اضافه می شود. به گفته تحلیلگران WoodMackenzie، سال گذشته، نصاب‌ها 0.75 دلار برای هر وات برای یافتن مشتریان جدید هزینه کردند. در یک سیستم معمولی ۷ کیلووات، جذب مشتری ۵۲۵۰ دلار یا حدود ۲۳ درصد از هزینه سیستم اضافه می‌کند. در مقام مقایسه، دبونو گفت که «روف‌ها خرج بسیار کمی برای فروش و بازاریابی می‌کنند». در اینجا اعدادی وجود دارد که این شرکت به دنبال کاهش زمان و پیچیدگی فرآیند نصب با استفاده از قالبی است که سقف‌سازها با آن آشنا هستند. آنها همچنین ابعاد هر شینگل را افزایش دادند که باعث کاهش کل زمان نصب برای کل سقف می شود.

  در نهایت، GAF Energy به جای دفن آن در زیر زونا، قسمت زیادی از سیم‌کشی را در بالای سقف جابه‌جا کرد. ردیف‌های زونا خورشیدی به‌صورت زنجیر به هم متصل شده‌اند و با سیم‌کشی‌هایی که شبیه درزهایی روی سقف فلزی هستند، به هم متصل شده‌اند. هر سیم کشی از 2 کیلو وات پنل خورشیدی پشتیبانی می کند. سقف‌ها اتصالات الکتریکی بین شینگل‌ها را ایجاد می‌کنند و یک برق‌کار همه آنها را هنگام نصب اینورتر و اتصال سیستم به شبکه بررسی می‌کند.


  تگ ها:

  خورشیدی , جدید , توان , مانند , زونا , قدیمی , میخکوب


  v 11
خبرهای دیگر از گجت ها