خبر

 • تک بورد - ساندبار نسل دوم Sonos Beam با Dolby Atmos ، 50 دلار افزایش قیمت ، وارد بازار می شود

  ساندبار نسل دوم Sonos Beam با Dolby Atmos ، 50 دلار افزایش قیمت ، وارد بازار می شود
  11 روز و 8 ساعت قبل

  بهبود مینی نوار صوتی پس از افزایش قیمت در خط تولید Sonos می آید.
  Sonos روز سه شنبه مدل جدیدی از نوار صوتی هوشمند Beam خود را معرفی کرد.

  خواندن بیشتر

  Sonos یک نوار صوتی کوچک راه اندازی می کند ، پشتیبانی AirPlay 2 را برای ماه جولای پشتیبانی می کند Sonos Beam (Gen 2) ، همانطور که نامیده می شود ، تغییر چندانی نسبت به سه سال گذشته خود ندارد -سلف قدیمی از نقطه نظر مفهومی. Sonos هنوز این دستگاه را به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت و بسیار جمع و جورتر برای نوار صوتی Arc رده بالاتر خود قرار می دهد ، که برای اتاق های کوچکتر یا تلویزیون های ثانویه مناسب تر است. این تقریباً اندازه قبلی است (25.63 3. 3.94 2. 2.72 اینچ و 6.2 پوند) با طراحی مینیمالیستی تقریباً یکسان ، اگرچه جلوی پارچه ای مدل اول نسل به نفع یک مدل برداشته شده است مشبک پلاستیکی برهنه و سوراخ شده که دور دستگاه می پیچد. سونوس می گوید تمیز کردن دومی با گذشت زمان راحت تر خواهد بود.

  خواندن بیشتر

  Dolby Atmos در خانه: آیا صدای بلند شدن از سقف واقعاً کار می کند؟ افزودنی بزرگ اینجا پشتیبانی از صدای فراگیر مجازی Dolby Atmos است. قابل ذکر است که Beam (Gen 2) از همان معماری آکوستیک داخلی قبلی استفاده می کند-شامل پنج تقویت کننده کلاس D ، چهار ووفر وسط ، سه رادیاتور غیرفعال و یک توییتر مرکزی ، اما هیچ بلندگویی داغ برای ایجاد توهم از نظر فیزیکی وجود ندارد. صدا "ارتفاع" Atmos وعده می دهد. اما Sonos می گوید مدل جدید مجهز به پردازنده سریعتر است و به آن اجازه می دهد تا نرم افزاری را که خروجی صوتی نوار صدا را هماهنگ کرده و آن را در یک اتاق هدایت می کند ، بهبود بخشد. در نتیجه دو "آرایه بلندگو" جدید برای اطلاعات صوتی ارتفاع و فراگیر وجود دارد ، با این ایده که این امر به محتوای Atmos کمک می کند که همچنان از بالا و اطراف سر شما علاوه بر مرکز چپ معمولی ، از صدا خارج شود. و کانال های مناسب

  خواندن بیشتر

  راهنمای نهایی هدیه تعطیلات Ars Technica 2020 هرچند نمی توان گفت بدون شنیدن Beam جدید در طبیعت چقدر موثر است. من فکر می کردم مدل اصلی دارای صدای متعادل و زیبایی است که به دلیل اندازه جمع و جور (اگر نه قیمت آن) بسیار بلند پخش می شد ، اما هنوز یک نوار صوتی کوچک است ، بنابراین هنوز با فیزیک مبارزه می کرد. به عنوان مثال ، از نظر زیر بم نمی تواند عمیقاً عمیق شود. احتمالاً این نوع سخت افزار فقط می تواند آنقدر زیاد از آن صدای فراگیر و فراگیر که Atmos را کار می کند ، ارائه دهد ، اما ما هنوز دستگاهی را برای خودمان نشنیده ایم و پشتیبانی از فرمت در برخی از سطوح بهتر از نداشتن آن است شرایط تصحیح آینده Sonos می گوید پشتیبانی از صدای DTS Digital Surround را "اواخر امسال" به همه دستگاه هایی که از برنامه Sonos S2 خود استفاده می کنند ، اضافه می کند.

  فراتر از آن ، درگاه HDMI-ARC در Beam قدیمی-که امکان اتصال یکپارچه تری از طریق تلویزیون شما را فراهم می کند-اکنون یک پورت eARC با پهنای باند بیشتر است. اگر دستگاه HDMI 2.1 دیگری در سینمای خانگی خود دارید ، این امر به کاهش مشکلات همگام سازی صدا کمک می کند. با این حال ، انتخاب پورت به طور کلی فقط به آن و یک جک اترنت محدود می شود. در حال حاضر 802.11ac وای فای دو بانده به جای 802.11n اصلی وجود دارد ، و همچنین پشتیبانی از NFC برای فرایند راه اندازی ظاهرا سریعتر. پروتکل AirPlay 2 اپل هنوز برای پخش مستقیم صدا از دستگاه های iOS وجود دارد و شما همچنان می توانید دستگاه را با Alexa آمازون یا دستیار Google تنظیم کنید. ویژگی فوق العاده "TruePlay" Sonos ، که صدای بلندگوهای آن را برای آکوستیک یک اتاق معین تصحیح می کند ، نیز در حال پرواز است. این شرکت می گوید Beam جدید از فرمت های صوتی با وضوح بالاتر از ردیف "Ultra HD" آمازون موزیک و قالب Dolm's Atmos Music نیز پشتیبانی می کند.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  Sonos Arc به مدت طولانی منتظر به روزرسانی Playbar با پشتیبانی Dolby Atmos است. متأسفانه Beam جدید با قیمت جدیدی عرضه می شود: هنگامی که ارسال آن در 5 اکتبر آغاز می شود ، 449 دلار هزینه دارد ، که 50 دلار افزایش نسبت به مدل اصلی دارد. به نظر می رسد این جهش بخشی از مجموعه گسترده ای از افزایش قیمت Sonos است که این هفته اعمال شد ، که شامل افزایش 100 دلاری Arc (قیمت آن در حال حاضر 899 دلار) و افزایش 10 تا 50 دلاری بسیاری از بلندگوهای قابل حمل و خانگی آن است. این شرکت در بیانیه ای هفته گذشته به The Verge در مورد دلایل افزایش قیمت گفت: "همیشه پویایی بازار" از جمله هزینه های اجزا و عوامل عرضه و تقاضا را ارزیابی می کند.

  خواندن بیشتر

  اپل ، AMD و Intel با ادامه کمبود تراشه ها ، اولویت ها را تغییر می دهند. این افزایش احتمالاً به ارزش ارزش Beam لطمه می زند ، زیرا در حال حاضر نوارهای صوتی متعددی وجود دارد که می توانند قابل مقایسه باشند ، در غیر این صورت گسترده تر ، صدا با قیمتی کمتر از قیمت مدل اصلی. با این حال ، در پایان ، دلایل در نظر گرفتن Beam بدون تغییر باقی خواهند ماند: اگر قبلاً در سیستم Sonos سرمایه گذاری کرده اید و یا نمی توانید هزینه Arc را در تنظیمات سینمای خانگی خود بپردازید یا مناسب آن هستید - یا اگر فقط یک دوربین جمع و جور می خواهید و نوار صوتی تمیز ، مایلند به لطف برنامه کاربردی Sonos ، هزینه ای آسانتر از حد معمول بپردازند و از انتخاب پورت پراکنده ناراحت نباشند-Beam نسل دوم هنوز هم ارزش توجه را دارد ، به خصوص اگر بتواند Atmos را به طور موثر اداره کند.

  توجه: Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، فروش را جبران کند.

  فهرست بندی تصویر توسط Sonos

خبرهای دیگر از ابزارها