خبر

 • تک بورد - سامسونگ می گوید بارگیری تلفن های هوشمند 1000 دلاری خود را با تبلیغات متوقف می کند

  سامسونگ می گوید بارگیری تلفن های هوشمند 1000 دلاری خود را با تبلیغات متوقف می کند
  1 روز و 9 ساعت قبل

  سامسونگ معمولاً تبلیغات را در Bixby ، برنامه آب و هوا ، Samsung Pay و موارد دیگر نشان می دهد.
  سامسونگ می گوید تبلیغات خود را در تلفن های هوشمند خود کاهش می دهد. این خبر ابتدا توسط خبرگزاری کره ای Yonhap گزارش شد و بعداً توسط سامسونگ در The Verge تأیید شد. خط رسمی غول صنعت این است که "سامسونگ تصمیم گرفته است تبلیغات در برنامه های اختصاصی از جمله Samsung Weather ، Samsung Pay و Samsung Theme را

  سامسونگ اندروید را بر روی تمام تلفن های هوشمند خود ارسال می کند ، اما با پوسته "One UI" همه چیز را تغییر می دهد و شامل چندین برنامه بسته بندی شده توسعه یافته توسط سامسونگ است. بسیاری از این برنامه ها - مانند Bixby ، Samsung Health و Weather - حاوی برنامه های بنری بزرگ هستند ، گاهی اوقات درست در بالای برنامه که معمولاً انتظار می رود لوگوی برنامه یا اطلاعات ناوبری را پیدا کنید. بدترین آنها تبلیغات اعلانات هستند ، جایی که برخی از برنامه های سامسونگ تلفن شما را بوق می زند و اعلانی را ایجاد می کند که شما را مجبور به خرید یک ابزار جدید یا نصب یک برنامه جدید می کند.

  تبلیغات

  وقتی از صدها تا هزاران دلار بر روی یک قطعه سخت افزاری و هنوز تبلیغ می شود که این کار را انجام دهید ، این احساس خوبی نیست. (و برای شما کسانی که در خارج از کشور هستند-بله ، Google همچنین تبلیغات را در برخی از برنامه های خود نشان می دهد ، اما این سرویس ها در وب سرویس های جدی و پشتیبانی شده از آگهی مانند YouTube یا Google Maps هستند و تبلیغات اعلان نیستند. شما همچنین به سامسونگ هزینه پرداخت کرده اید 1000 1000 دلار ، در حالی که از خدمات Google به صورت رایگان استفاده می کنید.)

  این قطعاً یک گزارش "وقتی آن را ببینیم باور می کنیم" است. سامسونگ در حال حاضر تبلیغات را در بسیاری از مکان ها مخفی می کند که تحت پوشش این بیانیه قرار نمی گیرد. این شرکت گفت که این تغییر را در پاسخ به بازخورد مصرف کنندگان انجام داده است ، و از آنجا که بازخورد عمدتا "نمایش تبلیغات را متوقف کنید" است ، امیدوارم کل بسته OS را پوشش دهد.

  حذف تبلیغات مطمئناً به جذابیت کمک می کند نرم افزار سامسونگ. در بازار تلفن های هوشمند ، گوگل و اپل هر دو نرم افزارهای نسبتاً منسجمی را در تلفن های خود ارسال می کنند ، اما از آنجا که سامسونگ شامل همه برنامه های Google به علاوه همه برنامه های سامسونگ می شود ، در نهایت با دو فروشگاه برنامه ، دو مرورگر و دو مورد از همه چیز دیگر مواجه می شوید. در کنار تبلیغات ، یک بسته بسیار کثیف است.

  تاریخ عرضه "در اواخر امسال" به این معنی است که اولین گوشی جدید سامسونگ که امیدوار است بدون آگهی باشد ، Galaxy S22 خواهد بود.

خبرهای دیگر از ابزارها