خبر

 • تک بورد - سامسونگ در نمایشگاه CES مفاهیم لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند تاشو را به نمایش گذاشت

  سامسونگ در نمایشگاه CES مفاهیم لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند تاشو را به نمایش گذاشت


  21 روز و 13 ساعت قبل

  پس از موفقیت گلکسی فولد، سامسونگ طرح های جاه طلبانه تری را به نمایش گذاشت.
  سامسونگ تقریباً سه سال است که به سمت گوشی‌های هوشمند تاشو هدایت می‌شود، اما آینده جاه‌طلبی‌های تاشوی این شرکت همیشه در نمایشگاه‌های تجاری به نمایش گذاشته شده است و به سال 2008 بازمی‌گردد. با سه نسخه از Galaxy Z تا کردن (و دو Z Flip کوچکتر) زیر کمربند شرکت، بخش نمایشگر سامسونگ در نمایشگاه CES با تعداد زیادی نمونه اولیه ن

  اینها از بخش "Galaxy" (که Samsung Mobile خواهد بود) نیستند و دستگاههای کاملاً ویژه نیستند. اما فناوری صفحه نمایش سامسونگ یک عامل محرک در پشت سری دستگاه های Galaxy Fold بوده است. اکنون، بخش نمایشگر می‌خواهد با فاکتورهای شکلی بزرگ‌تر و پیچیده‌تر مقابله کند.

  مفاهیم سه‌گانه «Flex S» و «Flex G»

  اگر یک تا بر روی صفحه کار کند. Galaxy Z Fold، پس مطمئناً دو تا شدن حتی بهتر خواهد بود. اولین مفهوم، "Flex S" به شکل "S" جمع می شود (بیشتر شبیه "Z" است، اما "S" همکاری بهتری با برند سامسونگ دارد). این به شما یک صفحه نمایش جلویی قابل مشاهده در هنگام بسته بودن دستگاه و نسبت تصویر گسترده در هنگام باز بودن را می دهد. Flex S در نسخه های تلفن و تبلت عرضه می شود. گلکسی فولد تجاری برای داشتن نمایشگر جلویی به یک صفحه نمایش کاملا مجزا نیاز دارد، در حالی که فلکس اس فقط به یک صفحه نمایش نیاز دارد. هواوی میت ایکس طراحی تک صفحه‌ای را با تنها یک تا شدن امتحان کرد، اما این بدان معنا بود که کل دستگاه در حالت بسته یک نمایشگر بود و هیچ سمت «ایمن» برای قرار دادن روی میز وجود نداشت. Flex S با تای دوم این مشکل را برطرف می‌کند.

  این تبلت تقریباً با نسبت تصویر 16:10 باز می‌شود که به نظر می‌رسد برای محتوای ویدیویی، برنامه‌های تبلت یا سه جانبه مناسب است. برنامه های کناری تلفن وقتی تبلت بسته می‌شود، شکل گوشی را به خود می‌گیرد، اما این نمونه اولیه به نظر می‌رسد یکی از بزرگ‌ترین «تلفن‌های» موجود در بازار باشد.

  به نظر می‌رسد این دستگاه دقیقاً شبیه به یک گوشی کوچک‌شده ساخته شده است. تا گلکسی زد فولد. یک قاب پلاستیکی برجسته در اطراف صفحه نمایش OLED منعطف وجود دارد که پنل را به گوشی متصل نگه می دارد. مانند Fold، لبه‌های نمایشگر در اطراف ناحیه لولا قرار گرفته‌اند، با محافظی به شکل «T» که امیدواریم هر چیزی زیر صفحه نمایش ظریف قرار نگیرد.

  یک نسخه کوچکتر از Flex S. این یک تلفن بسیار کوچک است که تبدیل به یک تبلت کوچک می شود که ایده خوبی است. آن بلوک اکریلیک در انتها یک ایده وحشی است. آیا نباید نمایشگر بیشتر و باتری بیشتر باشد؟ افتتاحیه انیمیشن سامسونگ. Samsung

  نسخه تلفنی Flex S قبلاً در نمایشگاه های تجاری دیگر ظاهر شده است. این همان روش طراحی سه برابری را کاهش می دهد، تا جایی که شبیه دستگاهی در محدوده 4 اینچی به نظر می رسد. هنگامی که بسته می شود، یک طرح تلفن کوچک و یک دست دریافت می کنید که سپس می توانید آن را در یک دستگاه بزرگتر برای استفاده چند رسانه ای باز کنید. بزرگ‌تر کردن یک تلفن کوچک ایده جالبی است، و به نظر از Galaxy Z Flip که فقط یک تلفن معمولی است که از وسط تا می‌شود، کاربردی‌تر به نظر می‌رسد.

  بر خلاف تبلت، گوشی Flex S دارای یک قابلیت قابل قبول است. راه اندازی دوربین، به لطف برآمدگی دوربین در سمت چپ جلوی دستگاه. این نسخه نمایشی نیست، اما تصور می‌کنم این دوربین می‌تواند هم به‌عنوان دوربین جلو و هم به‌عنوان دوربین عقب کار کند، تنها با تا کردن اولین تکه صفحه و استفاده از نیمه دیگر نمایشگر به‌عنوان منظره یاب.

  در سمت راست. پنل دستگاه کمی عجیب است. سامسونگ تصمیم گرفت نمایشگر را تا انتهای گوشی گسترش ندهد. در عوض، گوشی فقط به یک بلوک شفاف پلاستیکی تبدیل می شود. وقتی تلفن را تا می‌کنید، اکنون صفحه‌نمایش اصلی در جلو و یک نوار پلاستیکی شفاف وجود دارد که کمی از صفحه نمایش را در پشت نمایان می‌کند، جایی که می‌توانید پیام یا چیزی را نشان دهید.

  تلفن Flex G، با یک نگهدارنده بزرگ S-Pen در سمت راست. سامسونگ مطمئن نیستم که چرا یک گوشی بدون نمایشگر اعلان خارجی می خواهید، اما فکر می کنم اگر بخواهید می توانید یکی را به این نمونه اولیه اضافه کنید. Samsung A gif. سامسونگ این نسخه تبلت است. سامسونگ نگاهی به مکانیزم لولا. Samsung

  دستگاه های Flex G همان ایده هستند، اما همه چیز به سمت داخل جمع می شود، بنابراین هیچ صفحه نمایشی در خارج وجود ندارد. اینها از صفحه نمایش زمانی که در جیب شما است بسیار بیشتر محافظت می کنند، اما هیچ نوع نمایشگر سریعی برای اعلان ها نخواهید داشت، که ما متوجه شدیم در سایر موارد تاشو محدود می شود. باز هم یک ناحیه مرده در سمت راست گوشی وجود دارد، اما این بار سامسونگ آن را با نگهدارنده S-Pen پر می کند. یک دوربین جلو وجود دارد، اما دوربین عقب در این نمونه اولیه وجود ندارد.

  نسخه تبلت بزرگ فقط تمام صفحه است. هیچ دوربینی وجود ندارد و من حتی مطمئن نیستم که یک پورت شارژ داشته باشد.

  سامسونگ همچنین یک گوشی با صفحه نمایش قابل چرخش را به نمایش گذاشت. این شبیه به طراحی هایی است که قبلاً از LG، Oppo و TCL دیده ایم. در حالت تلفن، صفحه نمایش منعطف با نمایشگر اضافی و بدون استفاده در پشت یک طرف تلفن می‌پیچد. وقتی زمان پرش به حالت تبلت فرا می رسد، مجموعه ای از موتورها بدنه دستگاه را منبسط می کنند که نمایشگر انعطاف پذیر بیشتری را از پشت به جلو می کشد و باعث رشد نمایشگر می شود. بسیاری از شرکت‌ها این طرح را به نمایش گذاشته‌اند، اما هنوز کسی آن را تجاری نکرده است.


  تگ ها:

  سامسونگ , نمایشگاه , مفاهیم , لپ‌تاپ , تبلت , گوشی‌ , هوشمند , تاشو , نمایش , گذاشت


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها