خبر

 • تک بورد - سامسونگ در راه اندازی اصلی Exynos 2200 خود را نشان نداد و دلیل آن را هم توضیح نداد

  سامسونگ در راه اندازی اصلی Exynos 2200 خود را نشان نداد و دلیل آن را هم توضیح نداد


  16 روز و 9 ساعت قبل

  Exynos 2200 قرار بود در 11 ژانویه عرضه شود. هیچ کس نمی داند چرا.
  پس این یک داستان دیوانه کننده است. سامسونگ قرار بود امروز SoC بزرگی را عرضه کند، اما این راه اندازی نشد. سامسونگ این رویداد را لغو یا به تعویق نینداخت. تاریخ 11 ژانویه اعلام شد و ما حتی در مورد آن نوشتیم، اما زمانی که زمان آن فرا رسید، هیچ اتفاقی نیفتاد! سامسونگ برای معرفی یک محصول بزرگ، اعلامیه بدون تماس را اعلام کرد. اکنون به پا

  توئیت تبلیغاتی سامسونگ.بزرگ کردن / توییت تبلیغاتی سامسونگ.Samsung Exynos 2200 در حال شکل گیری (؟) بود تا یک راه اندازی بزرگ برای سامسونگ باشد. به هر حال، این اولین SoC سامسونگ است که دارای ویژگی جالب توجه داشتن پردازنده گرافیکی AMD است. این دو شرکت یک سال پیش این قرارداد را اعلام کردند و ما از آن زمان در مورد آن گیج هستیم. Exynos 2200 قرار است (یا قرار بود) در Galaxy S22 معرفی شود. این رویداد راه‌اندازی در حال حاضر برای ۸ فوریه برنامه‌ریزی شده است، با فرض اینکه سامسونگ دوباره همه را شبح نکند.

  سامسونگ رویداد Exynos 2200 را فقط 12 روز پیش اعلام کرد و گفت: «منتظر Exynos بعدی با GPU جدید باشید. متولد از RDNA 2. 11 ژانویه 2022." (RDNA 2 یک معماری پردازنده گرافیکی AMD است). علاوه بر توییتی از حساب رسمی و تأیید شده، @SamsungExynos، یک ویدیوی تبلیغاتی را نیز قطع کرد که به تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۲۲ ختم می‌شد. هنوز هم می توانید آن را در archive.org تماشا کنید. نزدیک‌ترین کاری که سامسونگ برای برقراری ارتباط در مورد وضعیت Exynos 2200 انجام داده است، حذف توییت‌های خود برای تبلیغ این نمایش است.

  بدون هیچ اظهارنظر رسمی در مورد آنچه در حال وقوع است، ما فقط می‌توانیم به شایعات مراجعه کنیم. برای پاسخ، که در حال حاضر در آتش است. شما باید همه اینها را با کمال میل کنار بیاورید، اما در 10 ژانویه، قبل از اینکه مشخص شود هیچ رویدادی در Exynos وجود نخواهد داشت، Ice Universe افشاگر سامسونگ در توییتی نوشت که "سامسونگ عرضه Exynos2200 را به تعویق انداخت." یکی دیگر از افشاگران، Dohyun Kim مدعی است که Exynos 2200 به طور کامل از سری Galaxy S22 حذف خواهد شد. به جای تقسیم معمول Exynos برای برخی مناطق و تراشه Qualcomm Snapdragon برای مناطق دیگر، هر Galaxy S22 از تراشه Snapdragon استفاده می کند. مشخص نیست که سامسونگ چگونه می‌تواند حدود یک ماه قبل از عرضه این کار را انجام دهد، اما باید ببینیم تاریخ عرضه واقعی S22 چیست.

  سامسونگ انتشار Exynos2200 را به تعویق انداخت. از سال گذشته انتشار اگزینوس سامسونگ روان نبوده است. در واقع، Exynos 1200 در ابتدا در ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود، اما در نیمه راه لغو شد. به نظر می‌رسد که چیزهای زیادی در LSI سامسونگ اتفاق می‌افتد، اما چیز خوبی نیست.

  — Ice universe (@UniverseIce) 11 ژانویه 2022

  بخش Exynos سامسونگ سال‌ها با مشکل مواجه شده است، اما قرارداد AMD قرار بود بازگشت بزرگ آن باشد. یک GPU مهیج و قدرتمند با نام تجاری Radeon دسکتاپ می توانست نظر بسیاری را جلب کند. تیم بازاریابی سامسونگ قبلاً به شدت در حال پیشبرد زاویه بازی بود، اگرچه مسلماً، این یک کار بازاریابی ناخوشایند خواهد بود زیرا هر منطقه ای تراشه اگزینوس را دریافت نمی کرد.

  با هر آنچه در جهان می گذرد، این کار می تواند انجام شود. اعلام تاخیر خوب بود، اما من هرگز ندیدم که یک شرکت فناوری بزرگ در رویداد خودش حضور نداشته باشد. به جای بازگشت، این یک پایین ترین سطح جدید برای بخش Exynos است. اگر سامسونگ تصمیم خود را جمع کند و بیانیه ای بدهد، این مقاله را به روز خواهیم کرد. ما همه منتظریم.


  تگ ها:

  سامسونگ , اندازی , اصلی , exynos , 2200 , نشان , نداد , دلیل , توضیح


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها