خبر

 • تک بورد - سامسونگ اندروید 12 را سریعتر از همیشه عرضه می کند: فقط یک ماه پس از گوگل

  سامسونگ اندروید 12 را سریعتر از همیشه عرضه می کند: فقط یک ماه پس از گوگل
  23 روز و 6 ساعت قبل

  سامسونگ اکثر تغییرات را در اندروید 12 انجام می دهد، اما حداقل به سرعت از بین می رود.
  سامسونگ اندروید 12 را در زمان بی سابقه ای به گوشی پرچمدار خود ارسال می کند. سیستم‌عامل کمی کمتر از یک ماه پیش برای گوشی‌های پیکسل ارسال شد و امروز هم اکنون، سامسونگ به‌روزرسانی‌های اندروید 12 را برای پرچم‌دار سری Galaxy S21 ارائه می‌کند.

  نسخه اندروید 12 سامسونگ "One UI 4" نام دارد و بسیار ضعیف است. در سیستم‌عامل جدید تمامی مواد Google را که شما طراحی کرده‌اید هموار می‌کند و نسخه خود سامسونگ را جایگزین آن می‌کند. بارزترین ویژگی Material You امکان تطبیق رنگ رابط کاربری خود با کاغذ دیواری است که در پوسته سامسونگ باقی نمانده است. می‌توانید به‌طور دستی یک «پالت رنگ» را از طریق رابط کاربری که بسیار شبیه Material You است انتخاب کنید، اما رنگ به اندازه رابط کاربری Google در مکان‌ها اعمال نمی‌شود. بیشتر به نظر می رسد که دکمه ها و سوئیچ ها را رنگی می کند.

  بدون رابط کاربری جدید، بیشتر تغییرات و ویژگی های زیر هود را دریافت می کنید. نشانگرهای حریم خصوصی اندروید 12 برش را ایجاد کردند که هر زمانی که دوربین یا میکروفون فعال است یک نشانگر سبز رنگ در گوشه سمت چپ بالا نشان می دهد. سامسونگ همچنین برداشت خاص خود را از داشبورد حریم خصوصی اندروید 12 دارد. به نظر می‌رسد که اکثر تغییرات به‌نظر می‌رسد که سامسونگ پوسته اندروید خود را تغییر داده است، اما با ویژگی‌هایی مانند ویجت‌های جدید برای برنامه‌های خاص سامسونگ مانند Bixby و تقویم سامسونگ، ایموجی‌های جدید و تغییرات در برگه اشتراک‌گذاری سفارشی سامسونگ و صفحه قفل.

  تبلیغات

  این سریعترین آپدیت اندرویدی است که سامسونگ تا به حال ارسال کرده است و به نظر می رسد راز آن زودتر شروع شده است. اندروید 11 در اوایل سپتامبر 2020 عرضه شد، اما سامسونگ نسخه بتای اندروید 11 را تا پایان اکتبر ارسال نکرد. برای اندروید 12، سامسونگ در واقع نسخه‌های بتا را قبل از انتشار سیستم‌عامل نهایی گوگل ارسال می‌کرد، با اولین نسخه بتای One UI 4 در 25 سپتامبر.

  البته، سری S21 تنها خط تلفنی نیست که دریافت می‌شود. آپدیت اندروید 12 در بیانیه مطبوعاتی سامسونگ آمده است: «در تاریخ بعدی این به‌روزرسانی در گلکسی S20، S20+، S20 Ultra، S20 FE، Note20، Note20 Ultra، S10، S10e، S10+، S10 5G، Note10، Note نیز در دسترس خواهد بود. 10+، Galaxy Fold، Z Fold3، Z Flip3، Z Fold2، Z Flip، Z Flip 5G، Galaxy A82 5G، A72، A52، A52 5G، A52s 5G، A42 5G، و Galaxy Tab S7 و Tab S7+». اگر گوشی سامسونگ خود را از اپراتور خریداری کرده اید، احتمال زیادی وجود دارد که تاریخ عرضه را نیز کمی به تعویق بیندازد.

خبرهای دیگر از گجت ها